نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اکرامی:  رجوی دریکی ازسخنرانی هایش خطاب به کسانی که از او بخاطر رفتن به عراق انتقاد می کردند گفت: من برای مزخرفات آنها تره هم خورد نمی کنم، روزی که ما رژیم ایران را سرنگون کردیم کسی ما را مورد سئوال قرار نمی دهد که چرا به عراق رفتید ....!
خبرگزاری های مختلف از جمله آسوشیتد پرس مدعی شدند که روز جمعه کمپ لیبرتی بعد ازاخراج آخرین دسته از اسیران دربند فرقه رجوی بسته شد .درسپتامبر2011 سازمان ملل و دولت عراق برسر انتقال حدود  3000نفر از اعضای این گروه از کمپ اشرف واقع دراستان دیالی به کمپ  لیبرتی به توافق رسیده بودند که درنهایت دولت عراق درسپتامبر2013 آخرین گروه ازاعضای فرقه را ازکمپ اشرف به لیبرتی منتقل کرد . 

حال اخراج نهایی فرقه رجوی از عراق بعد از گذشت بیش از 30 سال در شرایطی صورت می گیرد که مسعود رجوی سرکرده این فرقه بعد از دیدار با طارق عزیز در سال 61 مدعی شده بود که در این توافق استارت سرنگونی جمهوری اسلامی زده شده و منبعد زمان بسود او و به زیان رژیم حاکم بر ایران است ! رجوی براساس همین تحلیل درسال 65 تمامی نیروهایش را ازداخل ایران ویا ازخارج کشور به عراق گسیل داشت تا بقول خودش با افروختن آتش برکوهستانها درکوتاه ترین زمان لازم سرنوشت جنگ وحاکمیت جمهوری اسلامی را به نفع خود ومتحد استراتژیکش صدام حسین رقم بزند .

رجوی درسال 66 در اوج تبلیغات کرکننده و هستیریک ارتش به اصطلاح آزادیبخش را تاسیس کرد تا بازوی پراقتدار و پرتوانش برای سرنگونی باشد ! ارتشی که در عمل با حمایت های لجستیکی ،مالی و مشاوره های نظامی مستشاران صدام عملا به ارتش پیاده نظام صدام و در خدمت تنور جنگ طلبی و جنایت های او تبدیل شده بود. بدنبال تجاوز وحشیانه صدام به خاک ایران دهها شهر و روستا و زیرساخت های اقتصادی آن ویران و هزاران شهروند ایرانی اعم زن و مرد، پیروجوان آواره شدند.
 
درشرایطی که پیروجوان وزن و مرد ایرانی سلاح بدست گرفته و برای پاک کردن خاک میهن از تجاوز دشمن بعثی جانفشانی می کردند رجوی با فریب صدها جوان آنها را درخدمت ارتش متجاوزصدام درآورده ودست آنها را به خون هموطنانشان آغشته می ساخت وی درنهایت بی شرمی این خودفروشی  به دشمن وشرکت درجنایات او را جنگ آزادیبخش نوین وارتش آزادیبخش ملی می نامید رجوی درسال 65 بدنبال تصمیم گیری برای ترک پاریس وآمدن  به عراق مورد نفرت همگانی ونیروهای مخالف جمهوری اسلامی ایران قرارگرفت وحتی برخی شخصیت ها واحزابی که درشورای من درآوردی  به اصطلاح ملی مقاومت با وی ائتلاف کرده بودند اورا بخاطرهمین خیانت محکوم وازاو جداشده بودند چون آنها تحلیل کرده بودند که مبارزه با جمهوری اسلامی را نمی  توان با انگ خیانت وهمدستی عملی با دشمن توجیه کرد ولی رجوی سرمست ازتوهم ابلهانه کسب قدرت درپوش بنا گذاشتن استراتژیک درشکاف جنگ ایران وعراق برضد ایران وزیستن خائنانه زیرقبای صدام را ازطریق برهم زدن تعادل جنگ به نفع عراق اصرار می ورزید.رجوی دریکی ازسخنرانی هایش خطاب به کسانی که از او بخاطر رفتن به عراق انتقاد می کردند گفت: من برای مزخرفات آنها تره هم خورد نمی کنم، روزی که ما رژیم ایران را سرنگون کردیم کسی ما را مورد سئوال قرار نمی دهد که چرا به عراق رفتید ....! وی در توهمات احمقانه خود شیادانه جای هیچگونه سئوالی را دراذهان نیروهای ساده لوح وفریب خورده خود باقی نمی گذاشت که جزبه پیروزی وسرنگونی فکرنکنند رجوی طی سالیان درعراق با ساخت مکان ایزوله ای بنام کمپ اشرف وکشیدن حصارهای ذهنی وعینی بدور نیروهایش ماندن درآن اسارتگاه جهنمی را به مثابه حفظ شرف آنها نامید ! وحتی فکر کردن به خروج ازاشرف وعراق را مرز سرخ اعلام نمود .ودرنهایت جنون محض شعار کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد را سر می داد ! سلاح اهدایی صدام را ناموس اعضا تلقی کرد ،بسیاری ازاعضای نگون بخت ناراضی که ازشرایط طاقت فرسای عراق ومناسبات سرکوبگرایانه فرقه جانشان به لب رسیده بود به جرم کوفی ، خائن ،طعمه خارجه دوست ، پاسدار درون مناسبات یا دراشرف به بند کشید وسربه نیست کرد ویا به زندان مخوف ابوغریب تحویل داد تا مورد بدترین آزارواذیت وتحقیر قراربگیرند .رجوی سالها اعضارا ازملاقات با خانواده هایشان محروم ساخت وکانون های گرم خانواده را برای ارضای کیش شخصیت پرستی خودش متلاشی کرد .صدها نفر را درلشکر کشی های جنون آمیزخودش درنوارمرزی وداخل ایران قربانی نمود که تمامی این جنایت وخیانت ها را تحت پوش استراتژی سرنگونی صورت می گرفت .رجوی تا آنجا پیش رفت که گفت یا همه درخاک عراق می میریم ویا ازخاک عراق سرنگونی رژیم ایران را محقق می سازیم !

 اکنون با گذشت بیش از30 سال حضورفرقه رجوی درعراق این سئوال دراذهان نقش می بندد که تکلیف آن همه شعارهایی که رجوی طی سالیان درعراق سر می داد چه می شود وچه کسی پاسخگوست؟ پس بدرستی می توان گفت که درصورت صحت خبرتخلیه کامل لیبرتی وخروج مفتضحانه فرقه رجوی ازخاک عراق این می تواند سرآغازی برای فروپاشی این فرقه تروریستی باشد .
اکرامی  
 
منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵
طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  استان ها،  نوید نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خراج از عراق، شکست استراتژی، فروپاشی فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی