نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 شهریور 1395
بیانیه انجمن نجات - هشدار به خانواده ها

بیانیه انجمن نجات

هشدار به خانواده ها!ترفندهای فرقه رجوی را جدی بگیریم.

افرادی از آلبانی با خانواده های خود تماس گرفته و مدعی شده اند که از سازمان جدا شده و نیاز به کمک مالی دارند و بعد از برانگیختن احساسات آنان خواسته اند تا برایشان پول فرستاده شود. لازم به ذکر است که هر گونه ارسال پول و امکانات می تواند در اختیار فرقه قرار گرفته و کمکی برای فرزندان و بستگان نباشد.

هشدار به خانواده ها /  بیانیه شماره 2 انجمن نجات

در برابر ترفندهای فرقه رجوی هوشیارانه عمل کنیم.

پیرو بیانیه قبلی مبنی بر تماس افراد فرقه رجوی تحت عنوان "جداشدگان در اروپا" با خانواده ها در داخل کشور، و تخلیه اطلاعاتی و حتی درخواست پول از آنان، لازم است به نکات تکمیلی زیر توجه شود:

- با توجه به افزایش تماس های اشاره شده، ضروری است خانواده ها هوشیارانه عمل نموده و ترفندهای فرقه رجوی که چیزی جز فریب خانواده ها نیست را خنثی کنند.

-  افرادی از آلبانی با خانواده های خود تماس گرفته و مدعی شده اند که از سازمان جدا شده و نیاز به کمک مالی دارند و بعد از برانگیختن احساسات آنان خواسته اند تا برایشان پول فرستاده شود. لازم به ذکر است که هر گونه ارسال پول و امکانات می تواند در اختیار فرقه قرار گرفته و کمکی برای فرزندان و بستگان نباشد.

- افرادی که همچنان اسیر و گرفتار در فرقه رجوی هستند تحت فشار سران فرقه از خانواده های خود خواسته اند تا هرگونه ارتباط با انجمن نجات را فورا قطع کنند و تماس های گرفته شده را به اطلاع انجمن نرسانند و مدعی شده اند که اگر چنین کنند آنان دیگر تماس نخواهند گرفت.

-  در این تماس ها در حالی که ظاهرا خانواده ها را تشویق به سفر به آلبانی کرده اند، اما بعد از جلب اعتماد آنان، پرسیده اند که برنامه آینده انجمن نجات و خانواده ها برای سفر به آلبانی چیست و چه اقداماتی در دستور کار قرار دارد.

خانواده های محترم که دارای احساسات شدید عاطفی نسبت به عزیزان خود در داخل فرقه رجوی هستند و با شنیدن صدای آنان یا دیدن تصویرشان به شدت برانگیخته می شوند باید هوشیارانه عمل کرده و ضروری است تمامی موارد تماس ها را به اطلاع انجمن نجات برسانند.

اگر کسانی تماس گرفته و ادعای جداشدن نموده و درخواست کمک داشته باشند باید تلفن ارتباط با آنها گرفته شود تا از کانال های موثق اقدام گردد.

انجمن نجات
تهران – 23 شهریور 1395

لینک به بیانیه قبلی:


بیانیه انجمن نجات - هشدار به خانواده ها

...................................................................

منبع: انجمن نجات
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  افشاگری،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  سیستان و بلوچستان،  پرونده، 
برچسب ها: هشدار به خانواده ها / بیانیه شماره 2 انجمن نجات، ترفندهای فرقه رجوی، جداشدگان در اروپا، آلبانی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی