نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فاطیما الذرکانی، از نمایندگان پارلمان عراق در مصاحبه ای اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق را گام مثبتی در راستای رها شدن از وابستگان رژیم بعث در این کشور دانست.

یک عضو پارلمان عراق اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق را گام مثبتی برای رها شدن این کشور از شر وابستگان رژیم بعثی دانست.

فاطیما الذرکانی، از نمایندگان پارلمان عراق در مصاحبه ای اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق را گام مثبتی در راستای رها شدن از وابستگان رژیم بعث در این کشور دانست.

این قانونگذار عراقی که عضو ائتلاف دولت قانون است به المانیتور گفت: «مجاهدین (منافقین) یک گروه تروریستی است. آنها همکاری های زیادی با رژیم بعثی برای کشتار مردم عراق انجام دادند. خروج آنها از عراق گام مثبت مهمی به سمت رها شدن از شر وابسته های رژِیم بعثی در جنگ علیه مردم عراق است.»

وی افزود:  «منافقین، قبل و بعد از سال 2003، نقش بدی در عراق بازی کرد، ضمن اینکه به دنبال راضی نگاه داشتن رژیم بعثی از طریق اقداماتی بود که باعث لطمه به فرایند سیاسی در عراق شد.»

هفته گذشته گزارش شد بعد از اخراج آخرین عناصر گروهک تروریستی منافقین، کمپ لیبرتی، رسماً بسته شد.

آسوشیتدپرس روز جمعه ادعا کرد تعطیلی این اردوگاه بعد از آن صورت گرفت که آخرین گروه از عناصر گروهک منافقین عراق را به مقصد آلبانی ترک کردند.

برخی گزارش‌ها حاکی است دولت عراق حکم بازداشت این تروریست‌ها را صادر کرده بود و آنها با هویت و گذرنامه های جعلی از این کشور گریخته‌‌اند.

سابقه جنایی این گروهک تروریستی باعث خشم مردم عراق از آنها شده بود. علاوه بر این، حمایت منافقین از صدام، دیکتاتور سابق عراق برای سرکوب مخالفان، به سابقه منفی آنها در نزد حافظه جمعی مردم عراق اضافه شده است.

سازمان ملل و بغداد در دسامبر سال 2011  بر سر نقل مکان حدود سه هزار تن از اعضای این گروه از اردوگاه اشرف در استن «دیاله» به اردوگاه لیبرتی، که پایگاه نظامی سابق »مریکا بود، توافق کردند.

دولت عراق در سپتامبر سال 2013 آخرین گروه از منافقین را از این کشور اخراج و به اردوگاه لیبرتی منتقل کرد تا در انتظار نقل مکان بالقوه به کشورهای ثالث باشند.

خبرگزاری فارس

۹۵/۰۶/۲۷طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  تحولات عراق، 
برچسب ها: پارلمان عراق، اخراج منافقین، رژیم بعث عراق، فاطیما الذرکانی، مجاهدین (منافقین)، اردوگاه اشرف، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی