نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رسانه آلبانیایی پارنا “Parrena” در گزارشی با عنوان ” آلبانی در آستانه جنگ، نتیجه پذیرش فرقه رجوی ” از حضور فرقه رجوی در کشور آلبانی انتقاد کرد.

رادیو آلبانیایی پارس تودی: رسانه آلبانیایی پارنا “Parrena” در گزارشی با عنوان ” آلبانی در آستانه جنگ، نتیجه پذیرش فرقه رجوی” ضمن انتقاد از حضور فرقه رجوی در کشور آلبانی نوشت: همچون صهیونیست ها که در قرن گذشته در سرزمین فلسطین مستقر شدند، ۳۰۰۰ تن از اعضای فرقه رجوی نیز در آلبانی ریشه دوانده اند.

“مشکل مطلقاً این نیست که ما با گروهی از انسان ها که متعلق به قومیت، نژاد و مذهبی خاص هستند، سر و کار داریم بلکه مسئله اساسی اینجاست که اعضای فرقه رجوی، دشمنان نظام ایران به شمار می آیند. نه تنها دشمنان در ایدئولوژی، بلکه جنگجویان فعالی هستند که نظام ایران به صورت رسمی آنها را دشمن خود اعلام کرده است.

با پذیرش اعضای فرقه رجوی توسط آلبانی، جبهه جنگ ایران-اروپا در میان سرزمین آلبانی قرار دارد. این گروه به زودی رسانه های خود را راه اندازی کرده و به فعالیت در داخل مرزهای آلبانی شدت خواهند بخشید و این در حالی است که مورد محافظت دولت آلبانی قرار دارند.”

رسانه آلبانیایی زبان “Parrena” در ادامه با طرح این سوال که “آیا آلبانی به چنین خطری نیاز داشت؟” می نویسد:  “البته که هر چیزی قیمتی دارد. برای اینکه این معامله انجام شود، چند ماه پیش جان کری، وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا به آلبانی آمد. اما سوال اینجاست که هزینه این معامله چقدر است تا دشمنان ایران در قلب آلبانی مستقر شوند؟ چنین معامله ای اگر در مسیر منافع ملی آلبانیایی ها مانند “اتحاد کوزوو با آلبانی” باشد، توجیه می شود. اما طی ماههای گذشته، تغییری در شهرهای آلبانی دیده نشده است، به جز اینکه اعضای فرقه رجوی، به مراکز فروش موبایل حمله ور شده تا با آخرین مدل از گوشی های همراه و تبلت ها مجهز شوند.”

این رسانه به انتقاد از دولت آلبانی ادامه داد و نوشت: “افکار عمومی آلبانی در زمان مناسب نتوانست درک کند که آوردن جنگ به خانه خود، به چه معناست! رویای هر سیاستمدار آلبانیایی این است: «روابط با آمریکا خوب باشد و دیگر مسائل اهمیت ندارد».  بنابراین “ادی راما” نخست وزیر آلبانی با این تفکر استفاده از فرصت به این عرصه گام نهاد.  آیا تمجید سفیر امریکا از دولت راما به دلیل نتایج شگفت انگیزش در اوج عملیات مبارزه با مواد مخدر، قسمتی از این معامله بوده است؟!

آیا ناتوانی سیاسی «لولزیم باشا»، رییس حزب مخالف دموکراتیک و فشار بر «ایلیر متا»، رییس حزب LSI و رییس پارلمان آلبانی بخشی از این معامله است؟! حتی شاید ماندن بر مسند حکومت در دوره آتی نیز بخشی از این معامله باشد؟ اگر چنین مسایلی قیمت معامله را تعیین کرده باشد، بدین معنی است که آلبانیایی ها جنگ را با قیمت بسیار ارزان به خانه خود آوردند.”

“Parrena” در خاتمه می نویسد: “در حال حاضر آمریکا به سمت بهبودی روابط با ایران پیش می رود و اتحادیه اروپا نیز اقدامات جدی را در جهت بهبود روابط با ایران انجام داده است. اما ما، “وطن اعضای فرقه رجوی” چه کاری را انجام داده ایم و چه بدست آورده ایم! فرقه رجوی، جنگی را که چندین دهه پیش آغاز کرده اند اکنون در “سرزمین وعده شده” و در فلسطینی که در قلب بالکان نمود پیدا کرده است، ادامه خواهند داد.

راستی، با وجود این گروه چه اتفاقی خواهد افتاد؟! رسانه ها در حال چه کاری هستند؟ آیا رسانه ها هم در فقر اطلاعاتی درباره این موضوع به سر می برند؟! نه، چنین چیزی ممکن نیست. با کمترین جستجویی در گوگل یا ویکی پدیا می توان همه چیز را درباره فرقه رجوی فهمید و خطری را که از سوی آنها به وجود خواهد آمد، می توان درک کرد. اما به نظر می آید که رسانه ها نیز همچون مسایل دیگر مربوط به دولت، درباره این موضوع نیز خود را به بهایی اندک فروختند.”
نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  افشاگری،  نوید نیوز،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: پارنا “Parrena، پارس تودی، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی