نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

انجمن زنان ایران، کلن آلمان، نوزدهم سپتامبر ۲۰۱۶:… روز شنبه هفدهم سپتامبر ۲۰۱۶ منتقدین فرقه رجوی خانم ها بتول سلطانی و زهرا معینی و آقایان علی اکبر راستگو، داوود باقروند و آقای نادر کشتکار میز گردی به منظور نقد و بررسی پایان رسمی بیش از سه دهه حضور سازمان مجاهدین و اخراج نهائی این فرقه از خاک عراق برگزار کردند.


2016/09/19 by Iran Interlink
میز گرد منتقدان فرقه رجوی پیرامون نقد و بررسی اخراج از عراق و شکست استراتژی

زنان ایران، آلمان، ۱۹٫۰۹٫۲۰۱۶

روز شنبه هفدهم سپتامبر ۲۰۱۶ منتقدین فرقه رجوی خانم ها بتول سلطانی و زهرا معینی و آقایان علی اکبر راستگو، داوود باقروند و آقای نادر کشتکار میز گردی به منظور نقد و بررسی پایان رسمی بیش از سه دهه حضور سازمان مجاهدین و اخراج نهائی این فرقه از خاک عراق برگزار کردند.

میز گرد منتقدان فرقه رجوی پیرامون نقد و بررسی اخراج از عراق و شکست استراتژی

فرقه رجوی این خفت و خواری را انتقال پیروزمندانه عنوان کرده و به روال همیشگی به وارونه گوئی و فریب ادامه می دهد. در این جلسه با زبان کارشناسی و مستند و با هدف قرار دادن رجوی خائن ، به نقد و انتقاد استراتژی ٣۵ ساله سازمان در عراق و خسرانی که از این بابت متوجه نیروها شد پرداخته شد. علاوه بر این آینده سازمان در آلبانی و اروپا را با توجه به تجربه عراق، آینده ای محکوم به فنا و نابودی تشریح شد.

در این میزگرد، هدف اصلی روشن کردن افکار عمومی در باره شکست استراتژیک این فرقه ،وهمچنین بررسی کارنامه و ماحصل سه دهه سیاستها و تحلیلهای رجوی در عراق نتیجه گیری شد و از طرف دیگر برای نفرات انتقال داده شده به آلبانی و اروپا که سراسر مسئله دارند ، نوید آزادی و کمک به آنها را ترسیم و تبیین شد.

شرکت کنندگان در این گردهمایی که هر کدام سالیان بسیاری را در این فرقه سپری کرده و هر کدام در حوضه های مختلفی در این تشکیلات فعالیت داشته اند ،با اتکا به تجربه وشناخت پراتیک و واقعی که از ساختار این فرقه ونحوه کنترل و رهبری آن در حوضه های مختلف داخلی و خارجی داشتند،به روشنگری درباره اخراج سازمان از عراق،پیامدها و نحوه برخورد سازمان با این موضوع پرداخته وسیاستهای تبلیغی و روشهای فریبکارانه ای که این فرقه جهت پاک کردن صورت مسئله اصلی از اذعان عمومی دنبال میکند را ضمن افشاگری ،به نقد کشیدند .

یاوه گوییها و موضع گیریهای کاملأ معکوس فرقه رجوی در رابطه با اخراجشان از عراق، وتلاش برای گمراه کردن افکار عمومی و وارونه جلوه دادن واقعیت ،و بیش از سی سال پیروی کورکورانه از سیاستهای فردی فاسد و خود شیفته و خودکامه همچون مسعود رجوی مریم قجر و نتایج حاصل از آن ، از دیگرمحورهای بحث و گفتگو در نشست اخیر بود.
توجه علاقه مندان را به دیدن نوار ویدئوئی این میزگرد جلب می کنیم:

https://youtu.be/sXAC59F3s5E

انجمن زنان ایرانطبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  خانم زهرا معینی،  نجات یافتگان،  آقای علی اكبر راستگو،  بتول سلطانی، مریم سنجابی، 
برچسب ها: zanan_iran، انجمن زنان ایران، آلبانی و اروپا، علی اکبر راستگو، داوود باقروند، میز گرد منتقدان فرقه رجوی، نقد و بررسی اخراج از عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی