نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 5 مهر 1395
فرقه ای سکت، بسته، بریده از جوامع انسانی با فرهنگ خشونت بار و سراسر تروریزم مافیایی، از عراق تا اروپا، الی اقصی نقاط دنیا، بطوری که هیچ نقطه سفید و نشان امیدی به بهبودی و نجات آن نیست.
مسعود رجوی سرکرده خودکامه گروه تروریستی مجاهدین (منافقین) با انحراف و ابتذال بی وقفه، سازمان مجاهدین خلق را به سرقت برد، آن را از اصول و اساسنامه تهی و با بدعتی ننگین به فرقه ای ضد بشری، مخرب و مضر تبدیل کرد که از وصف آن هر چه بگوییم و بنویسیم کم است.
فرقه ای سکت، بسته، بریده از جوامع انسانی با فرهنگ خشونت بار و سراسر تروریزم مافیایی، از عراق تا اروپا، الی اقصی نقاط دنیا، بطوری که هیچ نقطه سفید و نشان امیدی به بهبودی و نجات آن نیست.
رجوی خائن، نسلی را به خواری و فنا کشاند، اکنون نیز مصمم است که فرقه گرایی را از اشرف تا بی نهایت (مرگ محتوم و زوال مقبول) ادامه دهد.

خانواده هایی که سالها در اطراف زندان اشرف منتظر ملاقات با فرزند و عزیزان در بندشان بودند، عملاً معنی و مفهوم فرقه گرایی رجوی و رنج و شکنج و محرومیت ساکنان گرفتار اشرف را لمس و درک کردند.

فرقه ای که حتی اجازه یک ملاقات چند دقیقه ای، تبادل یک پیامک چند کلمه ای یا نامه و تماس تلفنی آزاد را از اعضاءِ سلب کرده و آن را گناه و جرمی نابخشودنی میداند، برایش مجازات اعدام و سربه نیست کردن تعیین کرده است. حال همین فرقه عجیب و غریب مجبور شده که عراق را ترک کند و در کشوری اروپایی آلبانی ساکن شود.

اخراج از عراق و ورود به آلبانی و یا هر کشور غیرایرانی، تأثیری در روند فرقه گرایی رجوی ندارد، مگر اینکه اعضای خسته و درمانده فرقه خودشان بر سرنوشتشان مسلط شوند و تصمیم بگیرند، در این رابطه افرادی که تاكنون از فرقه فرار کرده اند، دست رد به سینه رجوی زدند و به صف جداشدگان پیوستند، با عزم و اراده قابل تحسین موفق شدند و طعم رهایی، آزادی و زندگی را چشیدند.

برای ما ثابت شده که رجوی دست از انسان ستیزی بر نمی دارد، طی چند دهه گذشته تا كنون، راه و روش برده داری و برده فروشی، مزدوری و خیانت به مردم و میهن ایران را در پیش گرفته و همچنان به انحراف و اشتباهش ادامه می دهد.
فرقه ای ضد مردمی، مزدوری با ویژگی های یک شرکت و کمپانی خدمات رسانی به بیگانگان و دشمنی گسترده با ایران را رهبری می کند که وجودش برای همه (حتی کشورهایی که ردی از حضور و حداقل فعالیت رجوی ها در آن مشاهده می شود) مضر و زیان آور است. از فرقه ای تروریستی با پرونده ای کاملاً سیاه و سوابقی ننگین غیر از این نباید انتظار داشت. فرقه ای که بر پایه و اساس دروغ، دغل، حقه بازی، مکر و ریا هزاران ترفند، حیله و نیرنگ استوار است. منافقین ساده ترین و حداقل صفتی است که می توان به فرقه ضد بشری رجوی (مجاهدین خلق سابق) داد.

رجوی با ظاهرسازی فریبنده و مظلوم نمایی کاذب نمی تواند ذره ای برای خود و فرقه منفورش، ارزش، آبرو و اعتبار كسب کند، در بین ایرانیان جای پایی ندارد، به همین دلیل مجبور است حتی برای تجمع چند ده نفری متوسل به هوادارنمایان اجاره ای، مگسان دور شیرینی و پیرکرکسان آمریکایی شود. نتیجه فرقه گرایی و بریدن از مردم و ایران ستیزی مزمن همین است.

نوید رهایی
5 مهر 1395طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  افشاگری،  نوید نیوز،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: فرقه رجوی، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی