نوید رهایی
آموزشی
خوش آمدید


مرتبه
تاریخ : دوشنبه 5 مهر 1395
فرقه ای سکت، بسته، بریده از جوامع انسانی با فرهنگ خشونت بار و سراسر تروریزم مافیایی، از عراق تا اروپا، الی اقصی نقاط دنیا، بطوری که هیچ نقطه سفید و نشان امیدی به بهبودی و نجات آن نیست.
مسعود رجوی سرکرده خودکامه گروه تروریستی مجاهدین (منافقین) با انحراف و ابتذال بی وقفه، سازمان مجاهدین خلق را به سرقت برد، آن را از اصول و اساسنامه تهی و با بدعتی ننگین به فرقه ای ضد بشری، مخرب و مضر تبدیل کرد که از وصف آن هر چه بگوییم و بنویسیم کم است.
فرقه ای سکت، بسته، بریده از جوامع انسانی با فرهنگ خشونت بار و سراسر تروریزم مافیایی، از عراق تا اروپا، الی اقصی نقاط دنیا، بطوری که هیچ نقطه سفید و نشان امیدی به بهبودی و نجات آن نیست.
رجوی خائن، نسلی را به خواری و فنا کشاند، اکنون نیز مصمم است که فرقه گرایی را از اشرف تا بی نهایت (مرگ محتوم و زوال مقبول) ادامه دهد.

خانواده هایی که سالها در اطراف زندان اشرف منتظر ملاقات با فرزند و عزیزان در بندشان بودند، عملاً معنی و مفهوم فرقه گرایی رجوی و رنج و شکنج و محرومیت ساکنان گرفتار اشرف را لمس و درک کردند.

فرقه ای که حتی اجازه یک ملاقات چند دقیقه ای، تبادل یک پیامک چند کلمه ای یا نامه و تماس تلفنی آزاد را از اعضاءِ سلب کرده و آن را گناه و جرمی نابخشودنی میداند، برایش مجازات اعدام و سربه نیست کردن تعیین کرده است. حال همین فرقه عجیب و غریب مجبور شده که عراق را ترک کند و در کشوری اروپایی آلبانی ساکن شود.

اخراج از عراق و ورود به آلبانی و یا هر کشور غیرایرانی، تأثیری در روند فرقه گرایی رجوی ندارد، مگر اینکه اعضای خسته و درمانده فرقه خودشان بر سرنوشتشان مسلط شوند و تصمیم بگیرند، در این رابطه افرادی که تاكنون از فرقه فرار کرده اند، دست رد به سینه رجوی زدند و به صف جداشدگان پیوستند، با عزم و اراده قابل تحسین موفق شدند و طعم رهایی، آزادی و زندگی را چشیدند.

برای ما ثابت شده که رجوی دست از انسان ستیزی بر نمی دارد، طی چند دهه گذشته تا كنون، راه و روش برده داری و برده فروشی، مزدوری و خیانت به مردم و میهن ایران را در پیش گرفته و همچنان به انحراف و اشتباهش ادامه می دهد.
فرقه ای ضد مردمی، مزدوری با ویژگی های یک شرکت و کمپانی خدمات رسانی به بیگانگان و دشمنی گسترده با ایران را رهبری می کند که وجودش برای همه (حتی کشورهایی که ردی از حضور و حداقل فعالیت رجوی ها در آن مشاهده می شود) مضر و زیان آور است. از فرقه ای تروریستی با پرونده ای کاملاً سیاه و سوابقی ننگین غیر از این نباید انتظار داشت. فرقه ای که بر پایه و اساس دروغ، دغل، حقه بازی، مکر و ریا هزاران ترفند، حیله و نیرنگ استوار است. منافقین ساده ترین و حداقل صفتی است که می توان به فرقه ضد بشری رجوی (مجاهدین خلق سابق) داد.

رجوی با ظاهرسازی فریبنده و مظلوم نمایی کاذب نمی تواند ذره ای برای خود و فرقه منفورش، ارزش، آبرو و اعتبار كسب کند، در بین ایرانیان جای پایی ندارد، به همین دلیل مجبور است حتی برای تجمع چند ده نفری متوسل به هوادارنمایان اجاره ای، مگسان دور شیرینی و پیرکرکسان آمریکایی شود. نتیجه فرقه گرایی و بریدن از مردم و ایران ستیزی مزمن همین است.

نوید رهایی
5 مهر 1395طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  افشاگری،  نوید نیوز،  فرقه گرایی، 
برچسب : فرقه رجوی، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین مطالب
دانستنی

خار مریم

شلغم

پیاز

هویج

ذرت

قاصدک

آرشیو
  • لیست آرشیو
  • برچسب