نوید رهایی
آموزشی
خوش آمدید


مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1395
کمپ لیبرتی بغداد بعد از اخراج منافقین

این اردوگاه بسیار مجهز، اکنون کاملا متروکه شده است.
این اردوگاه در غرب پایتخت عراق قرار داد و تا پیش از این بیش از 3 هزار نفر از عناصر گروهک تروریستی منافقین، در آن نگهداری می‌شدند.
آخرین گروه از این تروریست‌ها در لیبرتی، به آلبانی منتقل شدند.
این اردوگاه بسیار مجهز، اکنون کاملا متروکه شده است.

هنگامی که اردوگاه لیبرتی تحت تصرف گروهک تروریستی منافقین بود، خبرهای درز کرده از آنجا، از این حکایت داشت که این اردوگاه محلی برای حذف تعداد قابل توجهی از عناصر این گروهک بود، که می‌خواستند از این گروه جدا شوند و به کشور خود بازگردند.

از بعضی از اتاقهای این اردوگاه، صدای فریاد برخی از عناصر بازداشت شده هنگام شکنجه به گوش رسیده است. در پایان نیز قبل از تخلیه اردوگاه، بسیاری از این عناصر به قتل رسیدند.
در قسمتهای مختلف این اردوگاه گشت زدیم؛ این اردوگاه اکنون کاملا خالی است و هیچکدام از عناصر منافقین دیگر در اینجا حضور ندارند.

همه از جنایتهای این گروهک تروریستی علیه مردم عراق و همچنین مردم ایران آگاهند؛ و دولت عراق سرانجام توانست به حضور عناصر این گروهک در این کشور به صورت کامل پایان دهد، و پس از سالها بحث و بررسی و مذاکره، پرونده آنان را ببندد.

در جریان بازدید از اتاقها و سالن‌های مختلف اردوگاه لیبرتی، متوجه شدیم دیوار یکی از اتاق‌ها کاملا تقویت شده و مانند یک سنگر بسیار مستحکم است، و اینگونه به نظر می‌رسید که آنجا محل استقرار یکی از سرکردگان مهم این گروهک بود.

مسؤولان اردوگاه هیچ اظهار نظری دراینباره نکردند، و با وجود اصرار و پافشاری‌های ما، مسؤولان به بهانه مسائل امنیتی از پاسخ خودداری کردند.

در این اردوگاه بیش از 3 هزار نفر از عناصر منافقین مستقر بودند ولی اکنون همه آنها به خارج از عراق منتقل شده‌اند، و سرانجام پرونده سرشار از جنایت این گروهک تروریستی در عراق بسته شد.

شبکه العالم
سه شنبه 6 مهر 1395

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  افشاگری،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب : کمپ لیبرتی بغداد بعد از اخراج منافقین، کمپ پناهندگی آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین مطالب
دانستنی

خار مریم

شلغم

پیاز

هویج

ذرت

قاصدک

آرشیو
  • لیست آرشیو
  • برچسب