نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 9 مهر 1395
ارتش خیانت نشان رجوی در واقع بازوی نظامی و خصوصی صدام بود، که جز خیانت و جنایت جنگی علیه ایران و عراق دستاوردی نداشت.
در سال 1365 مسعود رجوی سرکرده ی فرقه تروریستی مجاهدین، با فشار دولت فرانسه ناگزیر شد این کشور را ترک کند و به خاک عراق که آن موقع با ایران در جنگ بود منتقل شود.
از آن تاریخ، هرگز مردم ایران این فرقه خیانتکار را یک سازمان آزادیبخش ندانسته اند و اصولاً سازمانی ایرانی به حساب نیاورده اند.
رجوی در سایه حمایت های سیاسی نظامی صدام، مینی ارتشی موسوم به ارتش آزادیبخش تشکیل داد و عملیات های نظامی مشترکی با ارتش بعثی عراق علیه نیروهای ایرانی انجام داد، بدین صورت تنفر و انزجار مردم ایران از صدام و رجوی شدت گرفت.

نشریه مجاهد در 25 فروردین 1367 اعلام کرد:

"در نخستین ساعات بامداد روز هشتم فروردین 1367 با صدور فرمان آتش توسط خواهر مجاهد مریم رجوی جانشین فرمانده کل ارتش آزادیبخش ملی، در غرب شهر شوش در استان خوزستان دست به تعرض گسترده ای از جانب ارتش آزادیبخش زده شد که در آن سه گردان مجهز ارتش ایران با کلیه استحکاماتش درهم کوبیده شد. در این عملیات 3500 تن از نیروهای ایرانی کشته و مجروح و بیش از 500 نفر اسیر گشتند.

در جمع بندی رجوی عملیات بزرگ آفتاب به عنوان نقطه عطفی مهم در تکامل و بلوغ جنگ کبیر آزادیبخش و گام بلندی علیه دشمن مورد ارزیابی قرار گرفت.

در 19 تیرماه همان سال ارتش به اصطلاح آزادیبخش برای تکمیل پیروزی های خود، دست به حمله بزرگتری به داخل خاک ایران زد و تا شهر مهران پیش رفت، ولی در آنجا کار به فاجعه ای بی سابقه انجامید، زیرا که چند هزار نفر از افراد ارتش آزادیبخش یکجا کشته شدند. سازمان مجاهدین بار دیگر مورد مخالفت و انزجار عمومی مردم ایران قرار گرفت، زیرا هیچ ایرانی نتوانسته است این واقعیت را بپذیرد که عده ای از فرزندان ایران از خاک کشوری که با ایران در جنگ است، با پول و اسلحه این کشور به سرزمین خود حمله کنند و برادران و خواهران خود را بکشند و خود نیز بدین فراوانی کشته شوند و بعد هم با افتخار اعلام دارند که به دشمن ضربه زده اند، به همان صورت که اعلامیه های جنگی ستاد ارتش عراق می گفتند.

آری ارتش خیانت نشان رجوی در واقع بازوی نظامی و خصوصی صدام بود، که جز خیانت و جنایت جنگی علیه ایران و عراق دستاوردی نداشت.

نوید رهایی
9 مهر 1395

آخرین عناوین
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی، 
برچسب ها: ارتش خصوصی صدام، ارتش آزادیبخش، مریم رجوی، نوید، نوید رهایی، رجوی صدام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی