نوید رهایی
آموزشی
خوش آمدید


فرمانده نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم وابسته به ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی و هلاکت ۱۲ تن از اشرار مسلح خبر داد.


ضربه ی سنگین به گروهک تروریستی پژاک

 جزئیات تکمیلی

ضربه ی سنگین به گروهک تروریستی پژاک
   

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سپاه

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه دقایقی پیش با اعلام درگیری امروز رزمندگان قرارگاه نجف در منطقه مرزی استان کرمانشاه، گفت: هوشیاری رزمندگان نیروی زمینی سپاه و نیروهای بومی منطقه یک تیم از اشرار وابسته به ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی تحت حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی که امروز قصد رخنه به داخل خاک میهن اسلامی برای ایجاد ناامنی را داشتند توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرارگاه نجف شناسایی شدند.

وی افزود: پس از گرفتار شدن اشرار و تروریست‌ها در تور رزمندگان اسلام طی یک درگیری شدید، این تیم به طور کامل منهدم و 12 عضو آن به هلاکت رسیدند.

سردار پاکپور با تحسین اقدام قاطع و به موقع رزمندگان سپاه اسلام و همکاری نیروهای بومی در این عملیات گفت: در این عملیات تعداد 3 تن از رزمندگان اسلام مجروح و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از تروریست‌ها از اشرار مسلح بدست آمد.

خبرگزاری تسنیم
۱۳ مهر ۱۳۹۵


 جزئیات تکمیلی
ضربه ی سنگین به گروهک تروریستی پژاک   


پیرو گزارش خبرگزاری های داخلی مبنی بر انهدام کامل یک تیم تروریستی در استان کرمانشاه، خبرنگار محلی پایگاه خبری – تحلیلی کوردپاریز به اطلاعات تکمیلی در این زمینه دست یافت.

به گزارش دیده بانان درگیری حوالی ظهر امروز (سه شنبه ۱۳ مهر) در منطقه ی مرزی ازگله از توابع شهر ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه روی داد و طی آن عناصر تروریستی که قصد ورود به خاک میهن اسلامی را داشتند با هوشیاری و اشراف نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی روبرو گردیده و از ورود به خاک میهن اسلامی بازماندند.

تعداد تروریست ها که شامل ۱۲ نفر از اعضای گروهک تروریستی و تجزیه طلبِ پژاک بودند، همگی به هلاکت رسیدند و مقادیر قابل توجهی سلاح و اسناد مرتبط با آنها ضبط گردید ، همراه اعضای مسلح گروهک پژاک که به هلاکت رسیدند کارتهای شناسایی با تصاویر عبدالله اوجالان وجود داشت.

شایان ذکر است همکاری به هنگامِ نیروهای سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، نیروهای امنیتی و هوانیروز ارتشِ جمهوری اسلامی ایران در این اقدامِ قاطع رزمندگان اسلام، تحسین برانگیز بود. گزارش ها حاکیست انهدام این تیم تروریستی خوشحالی مردم منطقه را در پی داشته است.

حدود سه ماه قبل نیز یک تیم پنج نفره گروهک تروریستی پژاک در منطقه عمومی سردشت در یک عملیات دقیق اطلاعاتی و با همکاری مردم منطقه، شناسایی و در دام رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار آمده و پنج عضو آن به هلاکت رسیدند.

همچنین اخیراً در چند مرحله تعدادی از اعضای گروهک دمکرات کردستان ایران با هدف اقدامات تروریستی از اردوگاه های خود در اقلیم کردستان عراق وارد مناطق مرزی ایران شدند که توسط نیروهای مردمی و اهالی استان های غربی کشور شناسایی شده و از سوی نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرکوب شدند.

عربستان سعودی، آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای ماجراجو در منطقه با هدف نا امن کردنِ استان های غربی ایران و در راستای جلوگیری از اقتدار و نفوذ رو به تزاید جمهوری اسلامی ایران با حمایت مالی و تسلیحاتی از گروهک های تروریستی و تجزیه طلب همچون: پژاک، دمکرات، کومله و پاک، آنها را از آنسوی مرزها علیه جمهوری اسلامی ایران بکار می گیرند، اما قدرت و اقتدار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در کنار هوشیاری هموطنانِ کُرد در استان های غربی کشور، نقشه های شوم دشمنان را ناکام گذاشته است.


مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و «نوید رهایی» صرفا آن را بازنشر کرده است.طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  گروه تروریستی، 
برچسب : اشرار، قرارگاه نجف، تروریست‌، اشرار مسلح، ثلاث باباجانی، تیم تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین مطالب
دانستنی

خار مریم

شلغم

پیاز

هویج

ذرت

قاصدک

آرشیو
  • لیست آرشیو
  • برچسب