نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
فرار سیاوش سیفی و محمود ممبینی از فرقه رجوی (آلبانی) ، ، 36 ساله که چشم براه خبری از برادرم سیدعلی فتحی هستیم.خواهش میکنم هرکس میتونه کمک کنه.

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 18 مهر 1395
اسکنر ایمیل یاهو ابزار مخفی هک است

ابزار جاسوسی دولت آمریکا که سال گذشته توسط یاهو بر روی سیستم های این شرکت نصب شد در واقع یک بدافزار و ابزار هک پر از اشکال و با طراحی بسیار بد بوده است.
بعد از یک سال افشا شد
اسکنر ایمیل یاهو ابزار مخفی هک استبه گزارش وایس، دو منبع مطلع از این موضوع معتقدند ابزار یاد شده که اطلاعات کل ایمیل های کاربران یاهو را در اختیار آژانس امنیت ملی آمریکا و اف بی آی قرار می دهد هک کردن کاربران یاهو را به سادگی ممکن می کند.

در سال 2015 دولت آمریکا با صدور دستوری مخفی از یاهو خواست تا جستجو در محتوای تمامی ایمیل های دریافتی کاربران یاهو را به منظور یافتن اطلاعات مورد نظرش ممکن کند. هنوز مشخص نیست که دولت آمریکا بدین شیوه به دنبال یافتن چه نوع اطلاعاتی بوده است، اما در گذشته هدف از چنین اقداماتی مقابله با گروه های به اصطلاح تروریستی عنوان می شد.

در ابتدا ادعا شد ابزار طراحی شده توسط یاهو نسخه ای به روزشده از سیستم اسکن فعلی آن است که قادر به جستجوی محتوای ایمیل ها برای یافتن انواع بدافزار، هرزنامه یا تصاویر هرزه نگاری کودکان است. اما حالا مشخص شده که این اطلاعات غلط است و این ابزار بیشتر شبیه به یک rootkit است که نوعی قدرتمند از یک بدافزار است که به عمق رایانه ها نفوذ می کند و دسترسی بسیار گسترده ای به هکرها می دهد.

مشخص شده که این ابزار در جریان یکی از موارد کنترل و بررسی در اختیار تیم امنیتی داخلی شرکت یاهو بوده است. یکی از کارمندان سابق یاهو که خواسته نامش فاش نشود در این مورد گفته است: آنها ادعا می کردند که rootkit یاد شده توسط هکرها نصب شده است، اما اگر این rootkit فقط نسخه ای تغییر یافته از ابزار ضدهرزنامه و ضدهرزنگاری بود، گروه امنیتی یاد شده نباید از افشای وجودش وحشت زده می شدند. دسترسی به اطلاعات خصوصی کاربران از این طریق کاربران یاهو را به خطر می انداخت.

یاهو در واکنش به این خبر آن را گمراه کننده توصیف کرده است. اما کارمند سابق دیگر یاهو که وی نیز نخواسته نامش فاش شود افزوده: بعد از اطلاع تیم امنیتی یاهو از نصب این بدافزار پرخطر انها موضوع را بررسی و پیگیری کردند. اما وقتی الکس استامسون رییس واحد امنیتی یاهو فهمید که نصب این بدافزار عمدی بوده با مدیریت یاهو صحبت کرد و از تلاش آنها برای لاپوشانی موضوع مطلع شد و لذا به سرعت به موضوع خاتمه داد تا دیگر همکارانش از آن بویی نبرند.

این منبع می گوید بنابراین این رویداد به خوبی مخفی نگه داشته شد. استامسون بعد از این رویداد از یاهو استعفا داد و در فیس بوک مشغول به کار شد و تاکنون در مورد این حوادث سکوت کرده است.

خبرگزاری فارس

۹۵/۰۷/۱۷

آخرین عناوین


عاشورای حسینی تسلیت باد


عاشورای حسینی در لرستان


عاشورای حسینیامام رضا (علیه ‌السلام):


إنَّ المُحَرَّمَ شَهرٌ كانَ أهْلُ الجاهِلِیَّةِ یُحَرِّمُونَ فِیهِ القِتالَ، فَاسْتُحِلَّت فِیهِ دِماؤُنا، وَ هُتِكَتْ فِیهِ حُرْمَتُنا، وَسُبِیَ فِیهِ ذَرارِینا وَ نِساؤُنا.


محرّم ماهی است كه [حتّی] مردم زمان جاهلیّت جنگ را در آن حرام می‌دانستند، [امّا] در آن ماه خون ما را حلال شمردند، حرمت ما را پایمال و فرزندان و زنان ما را اسیر كردند.

Muharram is the month when even people of the Jāhillīyya time declared fighting unlawful, [but never less] in that month they declared shedding our blood lawful, trampled upon our honor and captured our children and women.

بحار الأنوار، ج 44، ص 283


نوید رهایی
18 مهر 1395

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  افشاگری،  نوید نیوز،  جاسوسی، 
برچسب ها: اسکنر ایمیل یاهو ابزار مخفی هک است، جاسوسی، هک، اسکنر ایمیل یاهو، rootkit،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

نه آقاجون، ما اینجا حق آب و گل داریم

اردوگاه اشرف بعد از اخراج منافقین

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی