نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... همان طور که مسعود رجوی در سال 1374 حکم اعدام مرا صادر کرد که اگر بخواهم از فرقه جدابشوم حکم اجرا خواهد شد ، طبق فرمان شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو که در سال 1374 در نشست های معروف حوض حکم اعدام اعضاء جداشده و مخالفین این فرقه صادر شده است این توطئه ای است که در اورسواواز تحت فرمان مریم قجر عضدانلو طراحی شده است این زمینه سازی که کرده اند می خواهند در صورتی که دست آنها رو شد بگویند که وی از چند ماه قبل ایران بوده در حالی که تمامی دوستان شاهد هستند که من در پاریس هستم و فعالیت هایم برا ی افشاء چهره فرقه رجوی و عوامل مواجب بگیر آنها ادامه دارد . در همین جا اعلام می کنم که هرگونه حادثه و اتفاقی برای من ...  

        

 

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و چهارم سپتامبر 2011 /
هموطنان عزیز
اینجانب محمد کرمی زندانی سیاسی زمان پهلوی در سال 1355، زندانی سیاسی جمهوری اسلامی که در سال 1360 حکم اعدام گرفته بودم از زندان به همراه شش تن دیگر فرار کردیم .زندانی سازمان مجاهدین در سال1364، بدلیل خواستار جدائی از سازمان در سال 1374 شخص مسعود رجوی حکم اعدام مرا ابلاغ کرد ، که اگر بخواهم از سازمان جدا بشوم حکم اجرا خواهد شد . پس از سقوط صدام حسین ،از سازمان مجاهدین به همراه هفت تن از دوستانم فرارکردم و از آن زمان تاکنون بار ها وبار ها توسط عوامل سازمان مجاهدین مورد تهدید قرار گرفته ام در نوامبر 2009 توسط مسئولین فرقه رجوی ،درپاریس به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتم که در این رابطه پرونده آن نزد پلیس فرانسه و سوئد موجود می باشد .
مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو وقتی که دیدند با تهدید کردن نتوانستند مرا ساکت کنند ، دست به توطئه جدیدی زدند که به شرح زیر است .
عصر پنچشنبه 15 سپتامبر 2011 هوادران جنبش سبز در پاریس جلسه ای برگذار کردند ، در این جلسه آقای مجتبی واحدی مشاور آقای مهدی کروبی شرکت داشت که من سوالات مشخصی در رابطه با مواضع آقای کروبی با سازمان مجاهدین و عمل کرد آنها پرسیدم . در این رابطه آقای واحدی به طور شفاف و روشن مواضع آقای کروبی در رابطه فرقه رجوی را بیان کرد . فردای آن روز من به همراه دوست عزیزم آقای حامد صرافپور تا جائی که امکان بود فیلمی که تهیه کرده بودیم به همراه قسمتی از صحبت یکی از مسئولین فرقه رجوی که در آن جلسه شرکت کرده بود،و عکس العمل حاضرین در جلسه نصبت به فرقه رجوی را در یوتوب قرار دادیم . دو روزبعد یعنی شنبه 17 سپتامبر یکی از مسئولین فرقه رجوی که در برنامه شرکت کرده یک مقاله ای نوشته که قسمت مهم آن را مرور می کنیم .
( ….. شرکت در تجمعات نظیر این سخنرانی و طرح موضوعات و کشاندن بحث به مجاهدین (مثل همین جلسه و پرسش محمد کرمی معروف به حسن فنر _ این دو نفر در طول برنامه بطور واضح و بی پرده با هم هماهنگی می کردند و فیلم برداری می نمودند) همراه با تردد مکرر و ثابت این افراد به سفارت جمهوری جهل و جنون و جنایت اخوندی که شاهدان ان نیز حاضر به شهادت هستند مثل تردد محمد کرمی (حسن فنر) به سفارت بطور مکرر در درون سفارت دیده شده است (این فرد توسط آرش فخرآور اکنون به ایران برده شده و سرنوشت او تا امروز نامعلوم می باشد و در دستگاه قضایی فرانسه برعلیه سفارت در مورد انتقال غیرقانونی او به ایران پرونده باز شده است و تحت پیگیری است )
در وحله اول به هذیان گوی سازمان مجاهدین و عواملش باید گفت خواب هستید بیدار شوید ، چطور می شود در آن واحد هم در تجمع سخنرانی بود، و همراه تردد مکرر به سفارت آن هم ساعت 2300 شب داشت ؟ شاهد تو کیست ؟ آرش فخر آور که وضعیت وی برای همگان روشن است . وی برای مدتی در پاریس برای کار مشخصی در صفوف جنبش سبز نفوذ کرده بود ، اعترافات وی در یو توب مدرک انکار ناپذیری است . خانواده اودر پاریس در خدمت فرقه می باشند( با مدرک آن ) .
سوال اصلی این است که چطور من توسط آرش فخر اور به ایران برده شده ام و سرنوشت من تا امروز نامعلوم می باشد و در دستگاه قضایی فرانسه برعلیه سفارت در مورد انتقال غیرقانونی من به ایران پرونده باز شده است و تحت پیگیری است آن هم توسط سازمان مجاهدین !
هموطنان عزیز :
همان طور که مسعود رجوی در سال 1374 حکم اعدام مرا صادر کرد که اگر بخواهم از فرقه جدابشوم حکم اجرا خواهد شد ، طبق فرمان شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو که در سال 1374 در نشست های معروف حوض حکم اعدام اعضاء جداشده و مخالفین این فرقه صادر شده است
این توطئه ای است که در اورسواواز تحت فرمان مریم قجر عضدانلو طراحی شده است این زمینه سازی که کرده اند می خواهند در صورتی که دست آنها رو شد بگویند که وی از چند ماه قبل ایران بوده در حالی که تمامی دوستان شاهد هستند که من در پاریس هستم و فعالیت هایم برا ی افشاء چهره فرقه رجوی و عوامل مواجب بگیر آنها ادامه دارد .
در همین جا اعلام می کنم که هرگونه حادثه و اتفاقی برای من پیش بیاید مسئولیت آن بر عهده شخص مریم قجر عضدانلو در اورسوراواز و سازمان مجاهدین خلق ایران می باشد. در همین رابطه پلیس ومسئولین ذیربط با مدارک وجزئیات در جریان واقع قرار دارند.
وزارت کشور فرانسه
اداره پناهندگان ومهاجرت فرانسه
دفتر کمیساریای عالی پناهندگی در پاریس
دیدبان حقوق بشر
عفو بین الملل
ضمیمه :
فیلم جلسه پرسش و پاسخ با مجتبی واحدی مشاور مهدی کروبی
مقاله نوشته شده توسط من و آقای حامد صرافپور

یاداشت نوشته شده توسط یکی از مسئولین مجاهدین در صفحه فیس بوک : صفحه پناهندگان و پناهجویان ایرانی- پاریس ، متعلق به فرقه رجوی لازم به ذکر است که قسمتهای عمده این یادداشت کپی شده از اطلاعیه شخصی به اسم علی پاک است که پیش از این به استخدام مجاهدین در آمده وسازمان مجاهدین برای سرکوب مخالفان و منتقدانش این مطالب را به او دیکته کرد.
‎ انتشار ویدئوی جعلی از جلسه پرسش و پاسخ مجتبی واحدی مشاور مهدی کروبی در پاریس !
قابل توجه پناهندگان و ایرانیان ساکن پاریس
این ویدئو توسط فردی فیلم برداری شده بنام حامد صراف پور که اینحا در یوتیوب با نام ترانه بهار 88

حامد صراف پور به همراه محمد کرمی هر دو از اعضای با سابقه مجاهدین بوده که بعد از جدایی از مجاهدین حامد صراف پور توسط هواپیمای رسمی صلیب سرخ و تحت نظر بین المللی به ایران بازگشته و پس از شش ماه حضور در ایران و در شیراز با امکانات و تمهیدات وزارت اطلاعات به پاریس انتقال داده شده و در از سال 2009 در فرانسه درخواست پناهندگی کرده اما این درخواست رد شده است این فرد پس ازانتقال توسط وزارت اطلاعات به پاریس توسط فرد دیگری بنام عباس صادقی که او نیز از اعضای سابق مجاهدین و از مسئول لجستیک انتقال و اسکان دهی بریده های مجاهدین می باشد و در المان سکونت دارد مثل محمد کرمی و سایرین (نادر نادری (معروف به نادر پاسدار) ، حسن پیرانسر(معروف به خر زرد)، منصور نظری ،محمد بازیارپور،محمد رزاقی (معروف به محمد رذل) و چند نفر دیگر_ اسامی ای که کنار انها تحت معروف به عنوان شده اسامی است که چه در تمام سه سال حضور این افراد در تیف اشرف _ اردوگاه نفرات جداشده از مجاهدین که تحت کنترل امریکایی ها بود و در 400 متری شمال اشرف واقع بود_ توسط چند صد ساکنین تیف اشرف و از جمله خود این افراد در خطاب کردن خود استفاده می گردیده و بنوعی با ذات این افراد عجین گردیده است و قرض نویسنده توهین نیست) هر یک در یک هتل اسکان داده شده و برای هر یک از طرف وزارت اطلاعات مقرری 300 یورویی تامین کرده بودند.
بعد از انتقال جدا جدا این افراد درطول سال 2008 و سال 2009 نهایتا فرد دیگری بنام کریم حقی از هنلد به پاریس امده و همگی را در یک خانه سرجمع نموده و تحت نام “انجمن ایران باستان اینده درخشان انها و فعالیت هایشان را برعلیه مجاهدین سازمان داده است(تمامی این نکات بالا توسط خود حامد صراف پور در ابتداء ورود به پاریس و نحوه اومدنش و…. گفته شده است و شاهدان حاضر به شهادت ان هستند)
این تشکل بدلایل مختلف از جمله تحت تعقیب بودن کریم حقی توسط پلیس فرانسه از هم پاشید و برای مدتی فعالیتی نداشت اما از مدتی پیش و پس از ورود افراد جدیدتری از بریده های مجاهدین که با وزارت اطلاعات کار می کنند از جمله مهرداد ساغرچی (عضو سابق نیروی سپاه و اسیر جنگی مجاهدین و ثبت شده در صلیب سرخ در سال 90 و پس از جنگ اول خلیج و دست اندازی های رژیم به عراق پس تسلیم صدام ، این فرد مدتی پیش از کمپ اشرف به نیروهای عراقی خود را معرفی می نماید و پس از طی پذیرایی در هتل الرشید بغداد توسط به ظاهر کارمندان عراقی اما در اصل معاندین سابق و در حقیقت کارمندان وزارت اطلاعات و با تسهیلات وزارت اطلاعات به فرانسه منتقل شده است) مجددا این افراد برگشته و در حال اغاز دور جدیدی از فعالیت هستند
گر چه فعالیت های این افراد با تم ضدیت با مجاهدین می باشد اما عکس برداری از تجمعات ایرانیان بطور دائم (عکس هایی که انها را درحین عکس برداری نشان می دهد نیز موجود است اما همین ویدئو نیز که توسط تلفن شخصی حامد صراف پور گرفته شده و پس حذف و تنظیم به دلخواه برای الغای اهداف شرم اور خود و در خدمت وزارت اطلاعات) و شرکت در تجمعات نظیر این سخنرانی و طرح موضوعات و کشاندن بحث به مجاهدین (مثل همین جلسه و پرسش محمد کرمی معروف به حسن فنر _ این دو نفر در طول برنامه بطور واضح و بی پرده با هم هماهنگی می کردند و فیلم برداری می نمودند) همراه با تردد مکرر و ثابت این افراد به سفارت جمهوری جهل و جنون و جنایت اخوندی که شاهدان ان نیز حاضر به شهادت هستند مثل تردد محمد کرمی (حسن فنر) به سفارت بطور مکرر در درون سفارت دیده شده است (این فرد توسط آرش فخرآور اکنون به ایران برده شده و سرنوشت او تا امروز نامعلوم می باشد و در دستگاه قضایی فرانسه برعلیه سفارت در مورد انتقال غیرقانونی او به ایران پرونده باز شده است و تحت پیگیری است و ….)
” مهرداد فتحی
پاریس
17 سپتامبر 2011
طبقه بندی: نجات یافتگان،  افشاگری،  دیده بان حقوق بشر،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: کرمی، رجوی، ترور، قتل، محمد کرمی، جداشده، افشاگری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی