نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... هفته پیش تهدید و تعقیب من در فرانسه و الان هم هزیانگویی تروریستهای فرقه رجوی مبنی بر اینکه محمد کرمی ربوده شده و به ایران منتقل شده نشان می دهد که فرقه رجوی طرحهای مختلفی برای از میان برداشتن جدا شده ها دارند و بعد از تعقیب و تهدید اینجانب توسط تروریست رجوی معلوم می شود که فرقه رجوی برای اعمال ترورستی خود نقشه های متفاوتی را در سر دارد. از جمله اینکه هفته پیش یکی از ایرانیان پناهجو در پار ایرانیان در پاریس نقل میکرد که افراد فرقه به انجا مراجعه کرده اند و به بعضی از نفرات که محتاج پول و مدارک سفر هستند پیشنهاد داده اند که در صورتیکه با یکی یا 2 نفر یک دعوای ساختگی درست کنید و انها را با چاقو یا بطری شیشه ای بزنید هم پول سفرشان را تامین خواهند کرد همچنین ...

                                                        

 

آیا مسئولیت کارهای کثیف آمریکایی ها به عهده فرانسه گذاشته شده؟


بنا بر اخبار مندرج در وبلاگ شخصی آقای محمد کرمی و افشاء طرح ترور و حذف ایشان توسط فرقه رجوی محکوم است و باید دولتهای اروپایی بطور خاص مقامات ذی سلاح در فرانسه به این نکته توچه ویژه بکنند که تمامی این اقدامات تروریستی فرقه رجوی در اوور پاریس در مقر مریم رجوی و توسط شخص وی انجام می شود.

هفته پیش تهدید و تعقیب من در فرانسه و الان هم هذیان گویی تروریستهای فرقه رجوی مبنی بر اینکه محمد کرمی ربوده شده و به ایران منتقل شده نشان می دهد که فرقه رجوی طرحهای مختلفی برای از میان برداشتن جدا شده ها دارند و بعد از تعقیب و تهدید اینجانب توسط تروریست رجوی معلوم می شود که فرقه رجوی برای اعمال ترورستی خود نقشه های متفاوتی را در سر دارد.

از جمله اینکه هفته پیش یکی از ایرانیان پناهجو در پار ایرانیان در پاریس نقل میکرد که افراد فرقه به انجا مراجعه کرده اند و به بعضی از نفرات که محتاج پول و مدارک سفر هستند پیشنهاد داده اند که در صورتیکه با یکی یا 2 نفر یک دعوای ساختگی درست کنید و انها را با چاقو یا بطری شیشه ای بزنید هم پول سفرشان را تامین خواهند کرد همچنین کمک خواهند کرد در هر کشوری تقاضای پناهندگی کردند برای انها پناهندی بگیرند!

حال طرح مسئله بودن اقای محمد کرمی در ایران معلوم می کند که تروریستهای رجوی طرحشان علاوه بر کشتن حذف اثار جرم هم هست وگرنه کسی که بطور علنی در فرانسه زندگی و فعالیت می کند و همه روزه در جلو چشمان همه هست چطور می شود در ایران باشد این را باید به یقین گفت که یکی از طرحهای معمول فرقه رجوی برای حذف افراد هست چنانکه قبلا هم در عراق از اینکارها زیاد کرده اند و حالا می خواهند در اروپا همان ریل را انجام بدهند .

من ضمن هشدار به همه کشورهای اروپایی بطور خاص به مقامات فرانسوس باز تاکید می کنم که زیر نظر گرفتن تمامی فعالیتهای مریم قجر برای امنیت این کشور لازم و ضروری هست و همه تروریستهای معلوم الحال رجوی و ماموران محفی رجوی باید شناسایی و تحت کنترل باشند .

به سران فرقه تروریستی رجوی هم میگویم که این تهدیدات بیانگر اینکه واقعا ما توانسته ایم با افشاء گریهای خود حقیقت درون مایه شما را ولو در حد کم به ایرانیان واروپاییها نشان بدهیم و اینکه معلوم در سراشیب فروپاشی فرقه تان هستید چون این یکی از گفته های پدر خوانده فرقه ( مسعود رجوی ) بود که گفت هر وقط شکست خوردیم پول و پاسپورت ازمن جدا شده ها را در اروپا بکشید.

با تاکید به محکوم بودن هر گونه عمل تروریستی از دولت فرانسه تقاضا میکنم که از جان پناهندگان در مقابل حملات تروریستی فرقه رجوی تدابیر امنیتی بیشتری را اتخاذ بکند .

همچنین این تهدیدات و توطعه های ترریستی رجوی را در سطح گسترده به اطلاع ارگانهای ذی صلاح در امر پناهندگی و حقوق بشر ، سازمانها و احزاب و شخصیتهای سیاسی ایرانی و اروپایی برسانی تا مانع اینگونه عملهای تروریستی رجوی شویم .
طبقه بندی: آقای محمد رزاقی،  افشاگری،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: رزاقی، کرمی، مریم، اوور، پاریس، جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی