نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 7 آذر 1395

پاریس باز هم میزبان نشست منافقین شد


وزارت خارجه فرانسه در حالی هر گونه ارتباط با منافقین را رد می کند که پاریس برای دومین بار در سال میلادی جاری، میزبان نشست این گروه تروریستی شد.

وقتی ناقضین حقوق بشر فریاد عدالت سر می دهند!

گروهک تروریستی منافقین(مجاهدین خلق) به سرکردگی «مریم رجوی» تنها به فاصله چهار ماه پس از برگزاری نشستی که در ماه جولای سال میلادی جاری (۲۰۱۶) در پاریس داشت، بار دیگر میهمان پایتخت فرانسه بود تا در نشستی که امروز ۲۷ نوامبر با عنوان جعلی «فریاد عدالت خواهی در ایران و سوریه» در جریان است، بر طبل نفاق و دشمنی با جمهوری اسلامی ایران بکوبد.

این ماجرا در حالی درست در بیخ گوش ساکنین کاخ الیزه اتفاق می افتد که دولت فرانسه خود را از هر گونه ارتباط و همراهی با فرقه ضاله منافقین مبرا می داند!

این بار نیز  در نشست مضحک منافقین که علیرغم تمامی فجایع مستندی که در ۳۸ سال گذشته مرتکب شده اند، همچنان با ظاهری حق به جانب دم از حقوق بشر و دموکراسی می زنند، علاوه بر جمعی از اعضای فریب خورده این گروه، مسئولینی از کشورهای عربی و غربی حامی تروریسم، لابی صهیونیستی آیپک و همچنین گروه های تروریستی فعال در سوریه، حضور دارند.

همکاری با رژیم بعثی صدام، ترور سیاستمداران و دانشمندان هسته ای ایران و همچنین به شهادت رساندن ۱۷ هزار بیگناه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بخشی از جنایت های بیشمار گروهی است که امروز در قلب دموکراسی اروپا پشت تریبون عدالت خواهی ایستاده است و داعیه دفاع از حقوق بشر را دارد.
مریم خرمایی

 
خبرگزاری مهر
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵آل سعود طراح نشست منافقین در پاریس

گروهک تروریستی منافقین بازهم به کمک آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان نشستی در فرانسه و با موضوع حقوق بشر در ایران و سوریه برگزار کردند.

به گزارش بولتن نیوز، در کمتر از چهار ماه بار دیگر گروهک تروریستی منافقین نشستی با موضوع حقوق بشر در ایران و سوریه برگزارکرد که مسئولانی از کشورهای غربی عربی، لابی رژیم صهیونیستی در آمریکا و برخی از سران گروهک های تروریستی در سوریه در این نشست حضور داشتند.

همکاری مستقیم با صدام معدوم، ترور دانشمندان هسته ای و همچنین به شهادت رساندن هفده هزار بی گناه از هموطنانمان در 4 دهه اخیر بخشی از چهره خبیث این گروه تروریستی است. اعضای جدا شده از گروهک منافقین هم این روزها در حال توزیع اعلامیه و اطلاعات هستند تا بتوانند شاید برخی از دوستانشان را از دست بزرگترین ناقضان حقوق بشر نجات دهند.

منبع: شبکه خبر
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  افشاگری،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه، 
برچسب ها: پاریس باز هم میزبان نشست منافقین شد، نشست منافقین، منافقین، نوید رهایی، گروهک تروریستی منافقین(مجاهدین خلق)،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی