نوید رهایی
آموزشی
خوش آمدید


مرتبه
تاریخ : یکشنبه 7 آذر 1395

پاریس باز هم میزبان نشست منافقین شد


وزارت خارجه فرانسه در حالی هر گونه ارتباط با منافقین را رد می کند که پاریس برای دومین بار در سال میلادی جاری، میزبان نشست این گروه تروریستی شد.

وقتی ناقضین حقوق بشر فریاد عدالت سر می دهند!

گروهک تروریستی منافقین(مجاهدین خلق) به سرکردگی «مریم رجوی» تنها به فاصله چهار ماه پس از برگزاری نشستی که در ماه جولای سال میلادی جاری (۲۰۱۶) در پاریس داشت، بار دیگر میهمان پایتخت فرانسه بود تا در نشستی که امروز ۲۷ نوامبر با عنوان جعلی «فریاد عدالت خواهی در ایران و سوریه» در جریان است، بر طبل نفاق و دشمنی با جمهوری اسلامی ایران بکوبد.

این ماجرا در حالی درست در بیخ گوش ساکنین کاخ الیزه اتفاق می افتد که دولت فرانسه خود را از هر گونه ارتباط و همراهی با فرقه ضاله منافقین مبرا می داند!

این بار نیز  در نشست مضحک منافقین که علیرغم تمامی فجایع مستندی که در ۳۸ سال گذشته مرتکب شده اند، همچنان با ظاهری حق به جانب دم از حقوق بشر و دموکراسی می زنند، علاوه بر جمعی از اعضای فریب خورده این گروه، مسئولینی از کشورهای عربی و غربی حامی تروریسم، لابی صهیونیستی آیپک و همچنین گروه های تروریستی فعال در سوریه، حضور دارند.

همکاری با رژیم بعثی صدام، ترور سیاستمداران و دانشمندان هسته ای ایران و همچنین به شهادت رساندن ۱۷ هزار بیگناه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بخشی از جنایت های بیشمار گروهی است که امروز در قلب دموکراسی اروپا پشت تریبون عدالت خواهی ایستاده است و داعیه دفاع از حقوق بشر را دارد.
مریم خرمایی

 
خبرگزاری مهر
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵آل سعود طراح نشست منافقین در پاریس

گروهک تروریستی منافقین بازهم به کمک آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان نشستی در فرانسه و با موضوع حقوق بشر در ایران و سوریه برگزار کردند.

به گزارش بولتن نیوز، در کمتر از چهار ماه بار دیگر گروهک تروریستی منافقین نشستی با موضوع حقوق بشر در ایران و سوریه برگزارکرد که مسئولانی از کشورهای غربی عربی، لابی رژیم صهیونیستی در آمریکا و برخی از سران گروهک های تروریستی در سوریه در این نشست حضور داشتند.

همکاری مستقیم با صدام معدوم، ترور دانشمندان هسته ای و همچنین به شهادت رساندن هفده هزار بی گناه از هموطنانمان در 4 دهه اخیر بخشی از چهره خبیث این گروه تروریستی است. اعضای جدا شده از گروهک منافقین هم این روزها در حال توزیع اعلامیه و اطلاعات هستند تا بتوانند شاید برخی از دوستانشان را از دست بزرگترین ناقضان حقوق بشر نجات دهند.

منبع: شبکه خبر
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  افشاگری،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه، 
برچسب : پاریس باز هم میزبان نشست منافقین شد، نشست منافقین، منافقین، نوید رهایی، گروهک تروریستی منافقین(مجاهدین خلق)،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین مطالب
دانستنی

خار مریم

شلغم

پیاز

هویج

ذرت

قاصدک

آرشیو
  • لیست آرشیو
  • برچسب