نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
فرار سیاوش سیفی و محمود ممبینی از فرقه رجوی (آلبانی) ، ، 36 ساله که چشم براه خبری از برادرم سیدعلی فتحی هستیم.خواهش میکنم هرکس میتونه کمک کنه.

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 7 آذر 1395

پاریس باز هم میزبان نشست منافقین شد


وزارت خارجه فرانسه در حالی هر گونه ارتباط با منافقین را رد می کند که پاریس برای دومین بار در سال میلادی جاری، میزبان نشست این گروه تروریستی شد.

وقتی ناقضین حقوق بشر فریاد عدالت سر می دهند!

گروهک تروریستی منافقین(مجاهدین خلق) به سرکردگی «مریم رجوی» تنها به فاصله چهار ماه پس از برگزاری نشستی که در ماه جولای سال میلادی جاری (۲۰۱۶) در پاریس داشت، بار دیگر میهمان پایتخت فرانسه بود تا در نشستی که امروز ۲۷ نوامبر با عنوان جعلی «فریاد عدالت خواهی در ایران و سوریه» در جریان است، بر طبل نفاق و دشمنی با جمهوری اسلامی ایران بکوبد.

این ماجرا در حالی درست در بیخ گوش ساکنین کاخ الیزه اتفاق می افتد که دولت فرانسه خود را از هر گونه ارتباط و همراهی با فرقه ضاله منافقین مبرا می داند!

این بار نیز  در نشست مضحک منافقین که علیرغم تمامی فجایع مستندی که در ۳۸ سال گذشته مرتکب شده اند، همچنان با ظاهری حق به جانب دم از حقوق بشر و دموکراسی می زنند، علاوه بر جمعی از اعضای فریب خورده این گروه، مسئولینی از کشورهای عربی و غربی حامی تروریسم، لابی صهیونیستی آیپک و همچنین گروه های تروریستی فعال در سوریه، حضور دارند.

همکاری با رژیم بعثی صدام، ترور سیاستمداران و دانشمندان هسته ای ایران و همچنین به شهادت رساندن ۱۷ هزار بیگناه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بخشی از جنایت های بیشمار گروهی است که امروز در قلب دموکراسی اروپا پشت تریبون عدالت خواهی ایستاده است و داعیه دفاع از حقوق بشر را دارد.
مریم خرمایی

 
خبرگزاری مهر
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵آل سعود طراح نشست منافقین در پاریس

گروهک تروریستی منافقین بازهم به کمک آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان نشستی در فرانسه و با موضوع حقوق بشر در ایران و سوریه برگزار کردند.

به گزارش بولتن نیوز، در کمتر از چهار ماه بار دیگر گروهک تروریستی منافقین نشستی با موضوع حقوق بشر در ایران و سوریه برگزارکرد که مسئولانی از کشورهای غربی عربی، لابی رژیم صهیونیستی در آمریکا و برخی از سران گروهک های تروریستی در سوریه در این نشست حضور داشتند.

همکاری مستقیم با صدام معدوم، ترور دانشمندان هسته ای و همچنین به شهادت رساندن هفده هزار بی گناه از هموطنانمان در 4 دهه اخیر بخشی از چهره خبیث این گروه تروریستی است. اعضای جدا شده از گروهک منافقین هم این روزها در حال توزیع اعلامیه و اطلاعات هستند تا بتوانند شاید برخی از دوستانشان را از دست بزرگترین ناقضان حقوق بشر نجات دهند.

منبع: شبکه خبر
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  افشاگری،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه، 
برچسب ها: پاریس باز هم میزبان نشست منافقین شد، نشست منافقین، منافقین، نوید رهایی، گروهک تروریستی منافقین(مجاهدین خلق)،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

نه آقاجون، ما اینجا حق آب و گل داریم

اردوگاه اشرف بعد از اخراج منافقین

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی