نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 آذر 1395
منابع نزدیک به جم اخبار و تصاویر مربوط به ملاقات " سعید کریمیان" مالک جم تی وی با "رودی جولیانی" سیاستمدار آمریکایی و شهردار سابق نیویورک را در فضای مجازی منتتشر کردند.رودی جولیانی از کسانی است که مخالف قرار گرفتن نام گروه مجاهدین خلق (منافقین) در لیستی بود که از سازمان های تروریستی خارجی ارائه داده شد.
چندی  پیش منابع نزدیک به جم از ملاقات "سعید کریمیان" مالک و مدیر شبکه جم تی وی با "رودی جولیانی" شهردار سابق نیویورک خبر دادند.

در چند روز گذشته منابع نزدیک به جم اخبار و تصاویر مربوط به ملاقات " سعید کریمیان" مالک جم تی وی با "رودی جولیانی" سیاستمدار آمریکایی و شهردار سابق نیویورک را در فضای مجازی منتتشر کردند.
 
انتشار این تصاویر از آن جهت اهمیت داشت که کریمیان تاکنون مدعی عدم فعالیت سیاسی  و در کل بی طرفی در موضوعات عرصه سیاست بود اما انتشار این عکس حقیقتی مخفی اما مهم را آشکار ساخت.

 سعید کریمیان

رودی جولیانی سیاست مدار تندرو جمهوری خواه و شهردار نیویورک در زمان حملات 11 سپتامبر بود . او در بین سیاست مداران آمریکایی اصلی تریی حامی شناخته شده سازمان منافقین و نزدیک ترین چهره به آن ها است.

او از کسانی است که مخالف قرار گرفتن نام گروه مجاهدین خلق (منافقین) در لیستی بود که از سازمان های تروریستی خارجی ارائه داده شد.
 
جولیانی بین سال‌های 2011 و 2012 چندین سخنرانی در حمایت از خروج منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی در وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا انجام داد. وی همچنین مارس 2013 در پاریس در یک سخنرانی در کنار سرکرده این گروهک تروریستی، مریم رجوی، قرار داشت.

  منافقین

جولیانی در سخنرانی خود در یک تجمع مجاهدین خلق در خارج از پاریس ، در حالی که هزینه صحبت کردنش را دریافت کرده بود، خطاب به حضار گفت: «من از هیچ رئیس جمهوری برای انتخابات ایالات متحده حمایت نمی کنم مگر این که در پشت شعار روشنی که من از آن حمایت می کنم ایستاده باشد. این شعار چه می گوید؟ «تغییر رژیم ایران»... من از نامزدی حمایت نمی کنم که باعث شود آنها به یک قدرت هسته ای تبدیل شوند.»

 
حمایت‌های «جولیانی» از منافقین در زمانی صورت گرفته است که این گروه هنوز در فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشته و به همین سبب ناقض قوانین آمریکا محسوب می‌شوند.
 
حمایت‌های «جولیانی» از منافقین
 
اکنون این سوال پیش می آید که ملاقات سعید کریمیان با رودی جولیانی بزرگ ترین حامی منافقین در آمریکا به چه منظوری صورت گرفته است؟

با توجه به هزینه فراوان لازم برای ایجاد وگسترش تلویزیون ماهواره ای مانند جم سوالی که ایجاد می شود این است که هزینه لازم برای 27 کانال ماهواره ای جم که بر روی دو ماهواره "هاتبرد" و "یاه ست" به صورت همزمان پخش می گردد از کجا تامین می شود؟

 

یک راه برای  تامین چنین بودجه ای تبلیغات تجاری است. که به گفته "شهرام همایون" صاحب شبکه لس انجلسی "کانال وان" برای تامین هزینه از این راه به ازای هر 16 دقیقه برنامه باید 4 دقیقه تبلیغ کالا انجام دهید. باتوجه به تبلیغات تجاری پایین جم  قطعا هزینه این شبکه از راه تیلیغات حاصل نمی شود. (بابت اندک کالاهای ایرانی تبلیغ شده در شبکه جم نیز پولی بابت این کار به جم پرداخت نمی شود و در واقع بدون اجازه صاحبان آن رخ می دهد.)

 

راه دیگر تامین بودجه دریافت هزینه های شبکه از گروه های سیاسی و افراد ذی نفوذ و مخالف جمهوری اسلامی است که به نظر می رسد همکاری شبکه جم با رودی جولیانی وسازمان مجاهدین از همین طریق قابل توجیه است.

 با توجه به نقش شبکه جم در ناتوی فرهنگی وایجاد هجمه ای گسترده در تهاجم فرهنگی علیه جمهوری اسلامی به نظر می رسد که شبکه جم نقش ستون پنجم مجاهدین و مخالفین جنگ طلب جمهوری خواه را در تهاجم فرهنگی ایفا می کند.

تاسیس دفتر جم در لس آنجلس نیز به منظورایجاد پوشش یرای فعالیت های مجاهدین در آمریکا است  (که تا سال 2013 غیر قانونی بود) . از طریق مسئولین همین دفتر پول هایی به مقامات  آمریکایی طرفدار مجاهدین تا سال 2012 به صورت غیر قانونی پرداخت گردید تا در سخنرانی های خود از منافقین حمایت نمایند که سرانجام منجر به خروج نام مجاهدین از لیست سازمان های تروریستی آمریکا گردید. از کارکردهای دیگر این دفترلابی و ارایه گزارش فعالیت ها و دریافت راهبردهای کلان آینده از سازمان مجاهدین و دریافت بودجه  جم از طریق کمک های مالی از مجاهدین خلق و جنگ طلبان صهیونیست افراطی و وابستگان آن ها در ایالات متحده می باشد.
 
بولتن نیوز به نقل از LONDON EYEطبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آرشیو 95،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  تلویزیون،  خیانت ،  ایران ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: شبکه جم سلاح فرهنگی فرقه تروریستی منافقین، جم تی وی، رودی جولیانی، سعید کریمیان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی