نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با سلام به تک تک دوستان عزیزم . آن دسته دوستانی که هنوز در فرقه مخوف رجوی در زندانها و در مقرهای مسعود رجوی مدی باشن، یادتان میاد که مسعودرجوی همیشه و همواره و یکی از مرزسرخ هاش و هراسش و آنچه که از بیرون به ما می گفت . میگفت که اگر برید بیرون و کسانی از ما جدا بشوند بدبخت و بیچاره می شوند.
پیام احسان بیدی به گرفتاران رجوی در آلبانی

سایت نجات یافتگان در آلبانی
یازدهم دسامبر ۲۰۱۶

با سلام به تک تک دوستان عزیزم . آن دسته دوستانی که هنوز در فرقه مخوف رجوی در زندانها و در مقرهای مسعود رجوی مدی باشن.جا دارد من چند نکته را بگم .اولا خیلی خوشحالم که به سلامت تونستید که از لیبرتی بیایید البانی . دوما یادتان میاد که مسعودرجوی همیشه و همواره و یکی از مرزسرخ هاش و هراسش و آنچه که از بیرون به ما می گفت . میگفت که اگر برید بیرون و کسانی از ما جدا بشوند بدبخت و بیچاره می شوند.

یادتان میاید که چه تهدیدهایی میکرد زنان را یادتان میاید به دروغ میگفت که وای وای بیرون رژیم ایران است و اطلاعات ایران است و از بیرون چه چیزی برای ما میساخت .برای اینکه چند نکته را به شما بگویم من الان نزدیک به چهار ساله که دردنیای آزاد هستم نه من بالای دویست وخورده ای نفری که ازسازمان مجاهدین خلق ایران جداشده اند، چه کسانی که درالبانی زندگی میکنند وچه ان دسته کسانی که دراروپا رفته اند. دوستان بیرون ازسازمان مجاهدین خلق نه چیزی بعنوان رژیم است ونه چیزی بعنوان بدبختی. در بیرون از سازمان قانون است و در بیرون ازاینجا حرمتهای انسانی است در بیرون ازاینجا ارگانهایی بین المللی وحقوق بشری است .

دوستان مسعود رجوی همیشه هراس و بیم داشت الان که شما پایتان را گذاشتید توی اروپا بخوبی میتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و از تور اختناق ذهنی مسعود رجوی بیایید بیرون .شما تحت حمایت دولت آلبانی هستید. شما تحت حمایت ارگانهای بین المللی وحقوق بشر وهمچنین کمیساریای عای پناهندگان هستید .کسی واقعا نه بیچاره میشه نه بدبخت . کسی واقعا سمت رژیم نمیره. شما به نحواحسن میتوانید بهترین انتخاب را بکنید به زندگی خودتان ادامه بدهید وبه خانواده هایتان وصل بشوید و یا نه انچه را که دوست دارید برای زندگی خودتان تصمیم بگیرید.

میدانید چرا؟ میدونید که چرا مسعودرجوی نمیخواست که ما جدا بشیم؟ برای اینکه کسی متوجه نشود که محمد اقا را کی فروخت؟ برای اینکه کسی متوجه نشود که چه مزدوری کرد و به بهای فروختن همرزمان وملت ایران چه پولهای کثیفی را از دولت صدام گرفت برای اینکه مشخص نشود که ارتش آزادیبخش را ستون پنچم دولت عراق کرد برای اینکه جنایتهایش مشخص نشه برای اینکه مشخص نشه یک عامل ارگانها و یک سازمان تروریستی بین المللی بود برای اینکه نخواست که شما بفهمید. بیرون از سازمان مجاهدین را برای تک تک ما یک لولوخورخوره جلوه داد. دوستان برای شما بهترین ارزو ها را دارم امید دارم که صدای من را بشنوید . یادتان نره اینجا آلبانی و اروپا ست اینجا حقوق و قانون حرف اول را میزند اینجا ارگانهای بین المللی هستند کسی نه بیچاره میشه نه بیچاره شده دویست و خورده ای نفرجداشدیم .دویست وخورده ای نفر رفتیم دنبال زندگی خودمان و بهترین زندگی را برای خودمان رقم زدیم براتون بهترین آرزوها را دارم .موفق باشید .

خدا نگهدار شماطبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  نجات یافتگان،  پیام به اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: پیام احسان بیدی به گرفتاران رجوی در آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی