نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 23 آذر 1395
این سازمان حتی به افرادی که عضو گروهک هستند هم اعتماد ندارد و همه افراد را با یکدیگر بی‌اعتماد می‌کند به طوری که در ماموریت‌هایی که دارد هم مراحل انجام ماموریت را کامل بازگو نمی‌کنند...
چهره واقعی منافقین را افشا می‌کنیم
اجازه نمی‌دهیم افراد جدیدی به منافقین بپیوندند


مسئول سابق روابط بین المللی گروهک تروریستی منافقین با اشاره به فعالیت‌ گروهک‌های تروریستی برای کسب اطلاعات و پیوستن افراد جدید به این گروهک‌ها گفت: اجازه نمی‌دهیم افراد جدیدی برای منافقین کار کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از میبد، ابراهیم خدابنده ظهر امروز در همایش بررسی آسیب‌های اجتماعی گروه‌های مخرب در دانشگاه میبد اظهار داشت: گروهک‌های تروریستی براساس چارچوبی که برای فعالیت‌های خود دارند در تلاشند تا با کار روی سه بخش حقوق بشر، فعالیت‌های هسته‌ای و تروریسم افرادی را به صورت غیرمستقیم جذب کنند، اما ما با معرفی چهره واقعی این گروهک اجازه نمی‌دهیم افراد جدیدی برای منافقین کار کنند.

وی با بیان اینکه درون گروهک منافقین برای اعضای خود هیچ حق و حقوقی قائل نیست و با شکنجه‌های روحی روانی افراد را نسبت به یکدیگر بدبین می‌کند ادامه داد: این در حالی است که برای جذب در این گروهک‌ها با شیوه‌های مختلف اقدام به تخریب نظام می‌کنند و در مورد حقوق بشر و فعالیت‌های هسته‌ای ایران را زیر سؤال می‌برند.

مدیرعامل انجمن نجات ایران با اشاره به نحوه آشنایی خود با گروهک منافقین و جذب در آن گفت: برای ادامه تحصیل به انگلستان رفتم و فوق لیسانس مهندسی برق گرفتم و در سال 1359 جذب فرقه تروریستی رجوی شدم و به مدت 23 سال عضو این سازمان بودم و عمده فعالیتم در بخش روابط بین‌المللی بود.

وی بیان داشت: با اینکه در انجمن اسلامی فعالیت داشتم اما این گروهک موفق به جذب شد و دفاعیات مسعود رجوی در کتاب‌های ما بود که می‌خواندیم اما از سال 58 به تدریج این سازمان در خارج از کشور فعال شد و روی موضوعاتی که دغدغه جوانان است تمرکز کرد تا بتواند افراد را جذب کند.

خدابنده با بیان اینکه امروز شیوه جذب و فعالیت افراد برای این گروهک متفاوت است گفت: آنها معتقدند دغدغه دانشجویان امروزی استقلال کشور نیست چراکه این موضوع بعد از انقلاب در سال 57 رنگ باخته و باید برای جذب روی موضوعات دیگری کار کنند که اگر مراقب نباشیم جوانان به دام خواهند افتاد.

وی با اشاره به تجربیات تلخ خود در سال‌های فعالیت در سازمان منافقین تصریح کرد: با فشارهای روحی و شکنجه‌های روانی که برای فرد اعمال می‌کنند می‌توانند هرچه که خود در نظر دارند به خورد فرد بدهند و با این شکل افراد را وادار به کار برای خود کنند.

مدیرعامل انجمن نجات ایران اضافه کرد: این سازمان حتی به افرادی که عضو گروهک هستند هم اعتماد ندارد و همه افراد را با یکدیگر بی‌اعتماد می‌کند به طوری که در ماموریت‌هایی که دارد هم مراحل انجام ماموریت را کامل بازگو نمی‌کنند و مرحله بعدی را پس از پایان هر مرحله اعلام می‌کنند.

خبرگزاری فارس

۹۵/۰۹/۲۳






طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آرشیو 95، 
برچسب ها: منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی