نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 4 مهر 1390

سریال 19 فروردین نیز فرصتی بود تا رجوی عده ای دیگر را از سر راه خود بردارد. همان اعضایی که دست و پا گیر بودند و احتمال فرارشان می رفت. ببینید هیچکدام از مهره های وفادار رجوی در بین کشته شده ها نبودند، قربانیان 19 فروردین هرکدام به نحوی مسئله دار و مخالف رجوی بودند… 

                                


 

از قدیم گفته اند: "مرگ برای مسئله دار امری طبیعی است، هر اشرفی اول مسئله دار شد و بعد مرد."
انتقادت و اعتراض در اشرف ممنوع و حکمش سرکوب و خفقان و اعدام و سربه نیست شدن است. چون رجوی انتقاد پذیر نیست، رجوی بابت اشتباهش به هیچ کس حساب پس نمی دهد. هر کاری که می کند وحی منزل است و اطرافیان مفلوک همه باید مرید دنباله رو و غلام حلقه به گوش و کنیز فرمانبردار و چون برده زر خریدش باشند. حال اگر عضو بخت برگشته ای لب به شکایت و اعتراض و انتقاد بگشاید، حسابش با فالانژهای افسار بریده و دهن دریده فرقه است که عملیات جاری را برایش ساری و جاری می کنند و یک شبه دمارش را در می آورند. کسی هم نیست که جلوی ظلم و بیداد رجوی ها را بگیرد و از ما اشرفی های گرفتار حمایت کند.
یکی از شیوه های مجازات افراد مسئله دار(یعنی ناراضی و مخالف رجوی) صحنه سازی برای تنبیه فیزیکی و حتی مرگ و نابودی آنهاست. وقتی می گوییم رجوی افراد مسئله دار را زیر چرخ نفربرهای عراقی می اندازد و یا به آتش می کشاند، ریشه در سوابق ، پرونده سیاه و مقررات درون تشکیلاتی او دارد.
ما بارها دیده و شنیده ایم که رجوی ها چگونه افراد ناراضی را سربه نیست کرده اند. نمونه اخیرش قتل احمدعلی رازانی آشپز اشرف بود، که همه او را می شناختند از ناراضیان معروف و بنام اشرف بود و از اعضای قدیمی که جان رجوی را به لبش آورد، تا اینکه چاره ای جز کشتن و حلق آویز کردنش نداشتند. بدینگونه با حذف فیزیکی مخالفان به رجوی ستیزی اشان پایان می دهند.
و اما سریال 19 فروردین نیز فرصتی بود تا رجوی عده ای دیگر را از سر راه خود بردارد. همان اعضایی که دست و پا گیر بودند و احتمال فرارشان می رفت. ببینید هیچکدام از مهره های وفادار رجوی در بین کشته شده ها نبودند، قربانیان 19 فروردین هرکدام به نحوی مسئله دار و مخالف رجوی بودند. ساکنان اشرف همه را می شناختند و از نزدیک در جریان جنگ و جدالشان با تشکیلات بودند.رجوی فرصت را غنیمت شمرد، زمینه سازی کرد تا در فرصتی که زمینه درگیری و مقابله با پلیس و ارتش عراق آنهم در اشرف پیش آمد افراد مسئله دار را هیزم معرکه نماید. یعنی با یک تیر دو نشان بزنند. جمعی از ناراضیان را از سر راه خود بردارند و بعد به خونخواهی شان برخیزند و خوراک تبلیغاتی برای هفته ها تهیه کنند. با نگاهی به آمار کشته شدگان به توطئه پشت پرده هر درگیری منجر به قتل پی خواهیم برد، چرا که در بین کشته ها نام و نشانی از فرماندهان و گماشتگان رجوی نیست. عباس داوری و مهدی ابریشمچی و مژگان پارسایی و صدیقه حسینی ها همه پشت خط حمله اند و عده ای بدبخت بی خبر از عالم را جلوی صف حمله به عراقی ها می فرستند تا در اولین برخورد نقش بر زمین شوند، اگر هم شرایط سربه نیست کردنشان فراهم نشد از پشت آنها را هدف قرار می دهند و به قتل می رساندند. به هر نحو ممکن باید افراد ناراضی را از سر راه برداشته شوند و به زندگی اشان پایان دهند.
افشاگری اعضای قدیمی که اخیرا از اشرف فرار کرده اند و اعضای جداشده ی و فراریان قدیمی، بر اهداف ضد انسانی رجوی در قتل ناراضیان مهر تأیید می زند. پس نه مسعود می میرد و نه مریم جان می بازد و یا کسی از گشتاپوی رجوی و فداییان او از بین می رود. فعلاً هیزم تنور رجوی، اعضای مسئله دار اشرف هستند. در چنین شرایطی چه باید کرد؟ وظیفه زندانیان و اسرای گرفتار در اشرف چیست؟ وقتی برای همه عیان و آشکارا است که چه سرنوشت شومی در انتظارشان نهفته است، آیا امکان و احتمال اعتراض و انتقاد علنی برعلیه رهبری وجود دارد؟ زندانیان به چه شیوه ای عمل کنند و چگونه بر علیه رجوی بشورند و انقلاب رهایی بخش کنند؟
ما از خدا می خواهیم در این چند روز آخر عمر اشرف مراسم کفن و دفن رهبری و ریئس جمهورمان را همچون دیگر قربانیان تحمیلی با حداقل تشریفات و گریه و زاری برگزار کنیم، چقدر خوب می شود چند هفته ای جنازه مسعود و قد و قواره مریم را در فریزر نگهداری کنیم و چون پروتئین حیوانی بسته بندی نماییم و دست به دست بگردانیم، تا ناکام و با احترام از دنیا نروند؛ ولی از این می ترسیم به اشرف بیایند و با ما بمیرند و تا قیام قیامت بر اموات اشرفیان خدایی نمایند، پس همان بهتر که مسعود خوراک خرس های قطب شمال شود و در جزایر ایسلند سوزانده شود و مریم هم در بغل برلوسکونی به خواب ابدی فرو رود و ما هم صبر کنیم شاید دل آقای جمهوری اسلامی عزیز به رحم آمد و چند هکتار زمین یا چند مجتمع مسکونی مسکن مهر با وام و جهیزیه و آفتابه و لگن به ما بدهد تا پیرمردان و بیوه زنان آخر عمری راهی خونه بخت شوند. چه می شود! در نا کجا آبادی در خاک میهن، اشرفی خواهیم ساخت و باز شهرش می نامید با ساکنانی پیر و سالخورده و زوار در رفته که روزگاری اعضای ارتش خصوصی صدام بودند و اجازه عشق و ازدواج را نداشتند. شهری که آخرین مبارزه اش با رژیم دست قهری است والسلام. قهرم قهرم تا صد سال به شیوه شاگرد مدرسه ای ها که برای مداد رنگی و پاکن چند ساعتی انگشت قهری می دهند، ولی باز همبازی اند.

ادامه دارد....
طبقه بندی: طنز، 
برچسب ها: اشرف، طنز، زندانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی