نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 29 دی 1395
منصور فدایی گوهری

منصور فدایی گوهری ضمن یک تماس تلفنی با مادرش خانم بتول محرانی، خبر جدایی و رهایی از تشکیلات سیاه رجوی را داد.
منصور جان. چهارم شهریور 1395 تولدت را تبریك میگویم همان موقع مامانت در بیمارستان بود. عمل پا داشتم.  منصور جان ای بهترینم . در قلب كوچكم به اندازه وسعت آسمان جای داری . عزیزم كاش دنیا ساعت بود من وتو عقربه های ساعت.  با دور زدن به هم میرسیدیم.  كاش آسمان را به همه سنگینی اش از بالای سرم بردارند وهیچ فاصله ای بین من وتو نباشد . از صمیم قلب دعا میكنم هیچ پدر ومادری رنج هجران فرزند را تجربه نكند.

عزیزم كدام در را باز كنم كه زودتر بیایی. خدای بزرگ التماس میكنم زنده و سلامت نگهدارش باشی. دورت بگردم دوستت دارم مامان فدایت. به امید رهایی از بند ظالمان. هر كجا رفتی خبر بده ما بیاییم پیشت. لعن و نفرین مادران بر مسعود و مریم!

منصور فدایی گوهری ضمن یک تماس تلفنی با مادرش خانم بتول محرانی، خبر جدایی و رهایی از تشکیلات سیاه رجوی را داد.

28 دی 1395
گیلان پدر و مادر منصور عضو رها شده از چنگال رجوی دردیدار با مسول انجمن در حالیکه اشک شوق در چشمانشان جاری بود شادمانه گفتند " بسیارخوشوقتیم که رهایی فرزندمان را قبل از همه به شما تبریک و شادباش بگوییم چونکه میدانیم زحمات بی شائبه ای را برای رهایی تمام اسرا از جمله جگرگوشه مان منصورمتحمل شده اید و از صمیم قلب بهترینها را برایتان آرزومندیم ."
در این دیدار صمیمانه آقای پوراحمد نیز جدایی شجاعانه منصور از فرقه بدنام رجوی را به پدر و مادر خوش اقبال منصور تبریک و شادباش گفتند و ضمن آرزو برای رهایی سایر اسرا و بازگشت به دنیای آزاد ؛ تاکید کردند که با شنیدن رهایی یک عضو دربند و دیدن شادمانی خانواده مربوطه خاصه پدر و مادر دردمندشان بی نهایت خوشحال میشوند وعمیقا لذت می برند واین همان پاداشی است که از خدا دریافت میکنند.


گیلان
29 دی 1395

 طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  خانواده،  جداشدگان از فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: آلبانی، منصور فدایی گوهری، جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی