نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
فرار سیاوش سیفی و محمود ممبینی از فرقه رجوی (آلبانی) ، ، 36 ساله که چشم براه خبری از برادرم سیدعلی فتحی هستیم.خواهش میکنم هرکس میتونه کمک کنه.

برادرجان از سال 59 وقتی در جبهه میمک اسیر بعثی های متجاوز شدی الان بیش از35 سال می گذرد که ما تو را ندیده ایم.

نامه غریب ناصری کریموند به برادرش یاری ناصری کریموند از اسرای فرقه رجوی
نامه غریب ناصری کریموند به برادرش یاری اسیر در فرقه رجوی

باسلام به برادر خوبم یاری ناصری کریموند

برادر خوبم یاری جان من از طرف خود و بقیه اعضای خانواده به تو سلام می کنم.
برادرجان از سال 59 وقتی در جبهه میمک اسیر بعثی های متجاوز شدی الان بیش از35 سال می گذرد که ما تو را ندیده ایم. تا سال 67 که هنوز نامه هایت از اردوگاه بدست ما می رسید امیدوار بودیم که بالاخره تو به وطن و آغوش خانواده بازخواهی گشت اما متاسفانه این چنین نشد.

یاری عزیز وقتی تو رفتی جبهه من 15 سال سن داشتم ولی الان 51 ساله و به لطف خدا دارای سه فرزند بنام های فرید 25 ساله، فرزان 23 ساله و فربد 10 ساله هستم که الان موقع نوشتن این نامه در کنارم نشسته اند. آنها بعضا درباره تو و خصوصیاتی که داشتی از من می پرسند. یاری جان راستی متاسفانه قلی برادرمان و مادر عزیزمان چند سال پیش بدرود حیات گفتند، مادرمان که واقعا زجر کشید شرح لحظه لحظه ی چشم انتظاری و غصه هایی که او بخاطر دوری و بی خبری از تو خورد زیاد است که متاسفانه درحوصله این نامه نیست البته نمی خواستم تو را با این خبر ناراحت کنم.

خلاصه برادر عزیزم من همواره با خاطراتت زندگی می کنم هنوز یاد آن دوران که وقتی صبح می رفتی و نان های انبار خوراکی 5 ریالی را می گرفتی و می آوردی خانه و یا وقتی در آخرین مرخصی از جبهه برگشتی و با خودت یک تسبیح آورده بودی و گفتی که صاحب آن اسیر شده در خاطرم دارم!

راستی برادرجان چندین بار آمدم عراق و پشت مقرگروه مجاهدین اما دریغ که مسئولین آنجا هرگز به من اجازه دیدار و یا کسب خبر از تو را ندادند! که واقعا نمی دانم چگونه می خواهند این اقدام خود را که با هیچ منطق انسانی هم سازگار نبود توجیه کنند.

یاری عزیز اتفاقاتی که مرتب در عراق و بخصوص در رابطه با محل استقرار شما می افتاد نگرانی ما را دوچندان کرده بود که با انتقال تو به آلبانی تا حدودی خیال ما راحت شد اما از اینکه می بینیم هنوز خبری ا زتو نیست نگران و ناراحت هستیم. بخدا برادرجانم برای ما اول امنیت و آسایش تو و بعد اینکه یک زندگی خوب و خوشی داشته باشی مهم است می دانم که سالها در عراق زندگی همراه با استرس و رنج و عذابی داشتی پس حال که به کشور آلبانی رفتی هرطور شده به فکر ساختن آینده و زندگی بهتری برای خودت باش. تو باید به این فکر کنی که زندگی در جریان است و می توانی زندگی جدیدی را برای خودت آغازکنی پس برادرم برای رسیدن به آن تلاش کن قطعا ما هم درحد توانمان به تو کمک خواهیم کرد.

دیگر عرضی ندارم جز سلامتی و خوشبختی تو هر طور شده با ما تماس بگیر بگذار بعد از سالها یکی از آرزوهای ما ومادرمان برآورده شود چون الان دیگر شنیدن صدای تو برای ما آرزوی اول است پس خواهش می کنم ما را با شنیدن صدایت خوشحال کن.

درپایان گفتم شاید شماره ای از ما نداشته باشی به همین خاطر شماره موبایل خودم را برای تماس برایت گذاشتم.
به امید شنیدن صدا و دیدار تو – عکس خودم  و تو را که از دوران اسارت برایمان فرستادی بودی هم گذاشتم .

قربان تو برادر کوچکت غریب ناصری کریموند

شماره موبایل 09160321033 --09169080251
 
 
خوزستان
 http://www.nejatngo.org/fa/post.aspx?id=24461
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  نامه های سرگردان،  استان ها،  خانواده،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: غریب ناصری کریموند، یاری ناصری کریموند، آلبانی، نامه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

نه آقاجون، ما اینجا حق آب و گل داریم

اردوگاه اشرف بعد از اخراج منافقین

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی