نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
فرار سیاوش سیفی و محمود ممبینی از فرقه رجوی (آلبانی) ، ، 36 ساله که چشم براه خبری از برادرم سیدعلی فتحی هستیم.خواهش میکنم هرکس میتونه کمک کنه.

یکی از مقامات رسمی کابینه "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا و دست کم یکی از مشاوران وی در نشست‌های فرقه ترویستی رجوی سخنرانی داشته‌اند.

ترامپ
یک خبرگزاری آمریکایی در گزارشی به بررسی ارتباط مقامات کابینه دولت ترامپ با گروهک منافقین پرداخت.

به گزارش مشرق به نقل از آسوشیتدپرس

"الاین چائو" که چند روز پیش به عنوان وزیر حمل و نقل دولت ترامپ مورد تایید قرار گرفت در سال 2015 برای سخنرانی پنج دقیقه‌ای در شاخه سیاسی منافقین دست کم 50 هزار دلار دریافت کرده است. "رودی جولیانی" شهردار سابق نیویورک نیز مبلغ نامشخصی را برای سخنرانی در جمع منافقین دریافت کرده است.

بیش از 10 مقام آمریکایی چه دموکرات و چه جمهوری‌خواه در میان این گروهک تروریستی سخنرانی داشته‌اند که از جمله می‌توان به "نیوت گینگریچ" رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا و مشاور ترامپ از جمله آنها بوده است. برخی از آنها آشکارا برای سخنرانی‌های خود مبالغی را دریافت کرده‌اند.

در حالی که هیچگونه ممنوعیتی برای پرداخت مبالغی برای سخنرانی وجود ندارد اما سوال‌ها در این باره افزایش یافته است که نفوذ گروهک منافقین در دولت جدید آمریکا تا چه میزانی است.

پیشتر گروهی از مقامات سابق آمریکایی از جمله جولیانی نامه‌ای به ترامپ نوشته بودند و وی را ترغیب کرده بودند که مذاکراتی را با شاخه سیاسی مجاهدین خلق داشته باشد.

با دستور ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا توسط ترامپ و هچنین اظهارات اخیر ترامپ درباره تحت نظر قرار دادن ایران و تحریم‌هایی که روز جمعه علیه ایران به تصویب رسید، ممکن است که مجاهدین خلق بیش از پیش توسط دولت ترامپ مورد استقبال قرار بگیرند.

ائتلاف بالقوه با مجاهدین خلق، آمریکا را به گروهی مرتبط خواهد ساخت که تاریخ متناقضی داشته است. این گروه پس از فرار از ایران، به رژیم "صدام حسین" دیکتاتور عراق پیوست. گروهک منافقین بعدها جزئیاتی درباره برنامه هسته‌ای ایران را به غرب فاش کرد.

"اروند ابراهیمیان" استاد دانشگاه نیویورک سیتی در کتابی که درباره مجاهدین خلق نوشته، آورده که آنها همواره از اسب برنده حمایت می‌کنند.

وی تاکید کرده است: معتقدم که این موضوع باعث تضعیف آمریکا می‌شود چون هر اندازه که آنها به دولت آمریکا دسترسی داشته باشند مردم بیشتری در ایران از هر چیزی که آمریکا انجام می‌دهد هراس پیدا می‌کنند.

منبع: تسنیم

۱۷ بهمن
۱۳۹۵

نوید رهایی

بلوط
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آرشیو 95،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  آمریكا،  پرونده،  گروه تروریستی،  خیانت ،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: ارتباط مقامات دولت ترامپ با فرقه ترویستی رجوی، الاین چائو، منافقین، دونالد ترامپ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

نه آقاجون، ما اینجا حق آب و گل داریم

اردوگاه اشرف بعد از اخراج منافقین

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی