نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از مقامات رسمی کابینه "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا و دست کم یکی از مشاوران وی در نشست‌های فرقه ترویستی رجوی سخنرانی داشته‌اند.

ترامپ
یک خبرگزاری آمریکایی در گزارشی به بررسی ارتباط مقامات کابینه دولت ترامپ با گروهک منافقین پرداخت.

به گزارش مشرق به نقل از آسوشیتدپرس

"الاین چائو" که چند روز پیش به عنوان وزیر حمل و نقل دولت ترامپ مورد تایید قرار گرفت در سال 2015 برای سخنرانی پنج دقیقه‌ای در شاخه سیاسی منافقین دست کم 50 هزار دلار دریافت کرده است. "رودی جولیانی" شهردار سابق نیویورک نیز مبلغ نامشخصی را برای سخنرانی در جمع منافقین دریافت کرده است.

بیش از 10 مقام آمریکایی چه دموکرات و چه جمهوری‌خواه در میان این گروهک تروریستی سخنرانی داشته‌اند که از جمله می‌توان به "نیوت گینگریچ" رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا و مشاور ترامپ از جمله آنها بوده است. برخی از آنها آشکارا برای سخنرانی‌های خود مبالغی را دریافت کرده‌اند.

در حالی که هیچگونه ممنوعیتی برای پرداخت مبالغی برای سخنرانی وجود ندارد اما سوال‌ها در این باره افزایش یافته است که نفوذ گروهک منافقین در دولت جدید آمریکا تا چه میزانی است.

پیشتر گروهی از مقامات سابق آمریکایی از جمله جولیانی نامه‌ای به ترامپ نوشته بودند و وی را ترغیب کرده بودند که مذاکراتی را با شاخه سیاسی مجاهدین خلق داشته باشد.

با دستور ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا توسط ترامپ و هچنین اظهارات اخیر ترامپ درباره تحت نظر قرار دادن ایران و تحریم‌هایی که روز جمعه علیه ایران به تصویب رسید، ممکن است که مجاهدین خلق بیش از پیش توسط دولت ترامپ مورد استقبال قرار بگیرند.

ائتلاف بالقوه با مجاهدین خلق، آمریکا را به گروهی مرتبط خواهد ساخت که تاریخ متناقضی داشته است. این گروه پس از فرار از ایران، به رژیم "صدام حسین" دیکتاتور عراق پیوست. گروهک منافقین بعدها جزئیاتی درباره برنامه هسته‌ای ایران را به غرب فاش کرد.

"اروند ابراهیمیان" استاد دانشگاه نیویورک سیتی در کتابی که درباره مجاهدین خلق نوشته، آورده که آنها همواره از اسب برنده حمایت می‌کنند.

وی تاکید کرده است: معتقدم که این موضوع باعث تضعیف آمریکا می‌شود چون هر اندازه که آنها به دولت آمریکا دسترسی داشته باشند مردم بیشتری در ایران از هر چیزی که آمریکا انجام می‌دهد هراس پیدا می‌کنند.

منبع: تسنیم

۱۷ بهمن
۱۳۹۵

نوید رهایی

بلوط
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آرشیو 95،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  آمریكا،  پرونده،  گروه تروریستی،  خیانت ،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: ارتباط مقامات دولت ترامپ با فرقه ترویستی رجوی، الاین چائو، منافقین، دونالد ترامپ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی