نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 25 بهمن 1395
لفته جان مادرمان بخاطر غم دوری تو بسیار خسته و شکسته شده و بیش از این طاقت دوری تو را ندارد پس حداقل بخاطر زحمات بی چشم داشت مادرانه اش او را بیش از این چشم انتظار نگذار. این انصاف نیست که مادرت را حداقل از شنیدن صدایت محروم کنی.

نامه ای به لفته شهیدی


سلام به برادر خوبم لفته شهیدی

لفته جان برادر خوبم سلام.

سالهاست که ما از تو هیچ خبری نداریم چند سال پیش دو الی سه بار به همراه مادرمان آمدیم عراق جلوی کمپ اشرف تا شاید تو را ببینیم اما متاسفانه مسئولین کمپ اشرف نگذاشتند.

یادم هست یکبار که آمده بودیم یکی از بچه ها تو را از داخل کمپ به ما نشان داد که ایستاده بودی و به سمت ما نگاه می کردی البته می دانستم که تو ما را نمی بینی اشک ریختم و همان موقع تو را به مادر نشان دادم ولی متاسفانه او چشمش ضعیف بود و نمی توانست تو را خوب ببیند به همین خاطر نشست و بطور غم انگیزی گریه کرد بطوریکه اشک دیگر خانواده هایی هم که ایستاده بودند را درآورد.
من حتی به نگهبانان کمپ که از دوستان مجاهد تو بودند التماس کرده و گفتم که لفته آنجا ایستاده او را صدا بزنید تا نزدیک بیآید و مادرش او را ببیند اما آنها نه تنها قبول نکردند بلکه به ما فحش داده و سنگ به سمت ما پرتاب کردند!

برادر خوبم بخدا مادری که سالها شب زنده داری کرد و خون جگر خورد تا من و تو را بزرگ کند این حقش نبود حتما هم می دانی که در کتاب قرآن نیکی و احترام گذاشتن به پدر و مادر بسیار سفارش شده است.

لفته جان مادرمان بخاطر غم دوری تو بسیار خسته و شکسته شده و بیش از این طاقت دوری تو را ندارد پس حداقل بخاطر زحمات بی چشم داشت مادرانه اش او را بیش از این چشم انتظار نگذار. این انصاف نیست که مادرت را حداقل از شنیدن صدایت محروم کنی.

راستی برادر خوبم سال گذشته متاسفانه پسرم فوائد بر اثر سانحه تصادف با موتورسیکلت جانش را از دست داد و همه ما را در غم و اندوه فرو برد باورکن تا مدتها حال و حوصله و روحیه انجام هیچ کاری را نداشتم مادر هم همینطور اما با این وجود مسئله تو همواره در گوشه ذهنمان بوده.
برادرم نگرانی ما از بابت تو اول دو جنبه داشت یکی دوری و فراق سالیان تو و دیگر اینکه نگران امنیت جانی تو بودیم حال موضوع دیگری که به نگرانی ما افزوده شده این است که متاسفانه خبر نداریم تو رفته ای به آلبانی یا نه، چون اسم تو را در لیست نفرات منتقل شده تا کنون ندیدیم بخصوص اینکه لیست منتقل شده آخر را تاکنون اعلام نکردند و ما امیدواریم در بین آنها باشی بهرحال ما امیدواریم که تو الان در آلبانی باشی چون حداقل می دانیم که زنده هستی و ما همچنان امیدوار به اینکه بتوانیم یکبار دیگر تو را بدست آوریم و یا اینکه صدایت را بشنویم.

لفته جان از تو خواهش می کنم هر طور شده سعی کن با من تماس بگیر تا نگرانی ما برطرف و مادرمان هم کمی آسوده خاطر شود. برادر عزیزم در پایان برایت بهترین آرزوها را داریم باشد که به امید خدا هرچه زودتر دلتنگی و دوری سالیان به پایان برسد یادت باشد که مادر منتظر است تا یکبار دیگر صدایت را بشنود حتما روی شماره خودم زنگ بزن.
به امید حق، خدا پشت و پناهت باد .

برادرت کاظم
شماره موبایل من :09398952319

خوزستان
 http://www.nejatngo.org/fa/post.aspx?id=24539

دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95،  نامه های سرگردان،  خانواده،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: لفته شهیدی، آلبانی، نامه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی