نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گزیم پودگوریتسا رئیس خبرگزاری دولتی آلبانی عصر امروز با کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش ایلنا، کیوان خسروی در این دیدار با اشاره به توسعه تهدیدات ناشی از افراط گرایی، خشونت و تروریسم در سطح منطقه و عرصه بین الملل وضرورت مقابله هوشمندانه رسانه ها با این پدیده شوم اظهار داشت: همکاری رسانه های مستقل از طریق تشکیل و فعال سازی اتاقهای فکر و اندیشکده های مشترک، نقش تعیین کننده ای در اتخاذ رویه های تاثیر گذار در مقابل اقدامات رسانه ای و تبلیغاتی شبکه های افراط وخشونت بدنبال خواهد داشت.

وی تبادل مستقیم اخبار و تحلیل های رسانه ای میان دو کشور را موجب شکستن انحصارهای خبری رسانه های وابسته به قدرت ها و در نتیجه اطلاع رسانی شفاف و آگاهی بخشی بی واسطه به افکار عمومی دو کشور دانست و افزود؛ تفاهم صورت گرفته در این خصوص میان تهران و تیرانا واجد ویژگیهای مهمی است .

معاون فرهنگ و ارتباطات دبیر خانه شورای عالی امنیت ملی اتخاذ برخی رویکردهای رسانه ای از سوی شبکه های وابسته به نظام سلطه را موجب شکل گیری احساس تبعیض در جوامع مختلف و زمینه ساز سربازگیری گروه های تروریستی و تکفیری دانست و افزود: بی تفاوتی رسانه های غربی نسبت به کشتار صورت گرفته در کشورهای منطقه و در مقابل برجسته نمودن یک اقدام تروریستی در کشور اروپایی بدون شک موجب شکل گیری احساس دوگانه وتبعیض آمیزمی شود.

خسروی گفت؛ جمهوری اسلامی ایران یکی از قربانیان تروریسم است و بیشترین تعداد شهروندان و مسئولان کشور توسط گروهک تروریستی منافقین ترور شده اند اما نهادهای حقوق بشری بدون توجه به این مسئله، سعی دارند سوابق سیاه آنان را پاکسازی نمایند.

 وی افزود؛ رویکرد خطرناک و فرقه ای سران سازمان منافقین که با شستشوی مغزی اعضا و به گروگان گرفتن آنها سعی دارند منافع نامشروع خود را تامین کنند بایستی در رسانه های اروپایی و مستقل تشریح شود تا آسیب های آن برای مردم اروپا به حداقل برسد.

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت؛ در ابتدای پیدایش گروه های تروریستی النصره در سوریه و داعش در عراق، منافقین از هر دو جریان حمایت کردند که نشان دهنده وجود هویت و رویکرد مشترک میان آنان است.

گزیم پودگوریتسا رئیس خبرگزاری دولتی آلبانی نیز با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر میان رسانه های ایران و آلبانی باتوجه به اشتراکات فراوان دو کشور، اطلاع رسانی خبرهای صحیح و تاییدشده را اولویت این خبرگزاری دانست.

وی افزود؛ رسانه های مستقل نباید اجازه دهند تروریست ها از آنها برای اطلاع رسانی و تبلیغات مدنظر خود سوء استفاده نمایند.
 

ایلنا
۱۳۹۵/۱۲/۰۳طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  آرشیو 95، 
برچسب ها: گزیم پودگوریتسا، آلبانی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی