نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 اردیبهشت 1396
نامه محمد جواد نوروزی از آلبانی به خانواده

پیروزی بزرگ و بازگشتم به وطن عزیزم ایران
و خانه و کاشانه ام نزدیک است.  
اولین نامه محمد جواد نوروزی عضو جداشده از آلبانی به خانواده


خدمت خانواده عزیزم سلام میکنم              

نوروز ۱۳۹۶ را به همه شما عزیزان و فامیل های دور ونزدیک  تبریک میگویم و امیدوارم سالی سرشار از شادی و شادمانی داشته باشید  .ازاینکه نتوانستم همه ی بستگانم را اسم ببرم عذر میخواهم. مهرداد عزیزم نمی دانی وقتی نامه وعکس های شما را دیدم  چقدرخوشحال شدم بخصوص وقتی عکس شما را دیدم اول روی ماه تورا بوسیدم. همچنین بابا محسن و بابا بزرگ را باید بگویم عزیزانم عکسها را دیدم با آن غذاهای خوشمزه ،خاطراتی را برایم زنده کرد باقلی ؛ تازه اشپل ماهی ؛ ترشه تره , سیرواویشکا ومیرزا قاسمی وبرنج دودی که شما میل کردید انگار من میل کردم نوش جانتان.

وای که تف بر رجوی که سالیان منو ازسفره مادری ام محروم کرد.

مهرداد عزیز باید بدانی عید امسال آنقدر خوشحال بودم و آنقدر می خندیدم که دوستان جداشده ام میگفتند آیا خبری شده که اینقدر خوشحال هستی؟ جوابش روبه شما میگم که باید خوب بدانی چرا . چون شما خوشحال بودید وشما به هدف خودتان رسیدید و من رو ازچنگال رجوی رهانیدین . مهرداد عزیز من برای متین عزیز با ایمیل خودش نامه وعکس فرستادم که برگشت خورد احتمالا من ایمیل را درست یادداشت نکرده بودم تا اینکه از طریق دیگر باشما وصل شدم. عزیز من. وای ما را بگوکه نزدیک به سی سال رجوی تلفن وتماس واینترنت را از ما در ارتباط با خانواده سلب کرده بود. تف بر رجوی که من الان باید بشنوم که مادرم سالیان پیشتر فوت کرده و بنوعی درفراق من دق مرگ شده است از سر نکبت رجوی خائن. من رجوی رو هیچوقت نمی بخشم .

از اینکه توانستم قبل ازعید با شما عزیزان صحبت کنم خیلی خوشحال هستم منتظر تماس های من باشید دیگرهیچ مشکلی برای برقراری تماس ندارم چرا که دارم مستقل و بدوراز رجویها زندگی میکنم .

پدر عزیزم از راه دور رویت را میبوسم و برایت آرزوی صبر و سلامت دارم.

به خواهران عزیزم  مکرم و مینا سلام میرسانم . مینای عزیز ازاینکه نتوانستم باشما تماس بگیرم عذر میخواهم چندبار زنگ زدم ولی خط اجازه نداد در اولین فرصت این کار را خواهم کرد. از طرف من به خواهرزاده هایم سلام فراوان برسان و به آنها  بگو خیلی دوستشان دارم و یکایک آنها را میبوسم وهمچنین خواهرزاده های عزیزم رضا ،لاله ،لیلا و چهارمی که اسم او را فراموش کرده ام. همچنین آنهایی را که ندیده ام و اسم آنها را هم نمیدانم سلام برسانید، باید به رضای عزیزم بگویم بی وفا چند بار با شما تماس گرفتم جوابی نگرفتم فکر کردی شما را فراموش کردم هرگز، همانطوری که مادرت برایم عزیز بود و از سربازی اول میامدم منزل شما وشما را بغل میگرفتم ، بدانید شما درقلب من هستید و خاطراتی که با محمود آقا داشتم هرگز فراموش نمی کنم واز را دور صورت ماه او را میبوسم و امیدوارم همیشه درزندگی موفق و پیروز باشد.

به برادران گرامی ام علیرضا ، محسن ،مسعود سلام فراوان دارم و برایشان آرزوی موفقیت و پیروزی در کارهایشان را دارم

راستی به برادرزاده هایم سلام فراوان میرسانم.

خواهران و برادران و همچنین خواهرزاده ها وبرادرزاده ها فقط یک سفارش به شما دارم و این است که تا میتوانید کمک کار و همراه پدر بزرگ باشید تا زودی من نزدتان برگردم و بابای پیر و مظلومم را درآغوش بگیرم . خدا از سر تقصیرات من بگذرد که زیاد به بابا ظلم کردم ولی من از سر تقصیرات رجوی نمیگذرم که ما را به روز سیاه نشاند و خانواده مان را فرو پاشید.


محمد جواد نوروزی جداشده مقیم آلبانی دریک باشگاه ورزشی تیرانا


محمد جواد نوروزی جداشده مقیم آلبانی دریک باشگاه ورزشی تیرانا  

در اینجا میخواهم از فاطمه به خاطر زحماتی که در خانه پدر بزرگ می کشد تشکر فراوان کنم وبه اوبگویم شماهیچوقت تنها نیستید عمو ازاینجا پشتیبانیت میکند . راستی مهرداد عزیز امروز رفتیم کوهنوردی جایت خالی بود تعدادی عکس گرفتم که برایت ارسال کردم  مهرداد عزیز عکس متین و بچه های مسعود و مینا وعلیرضا و مکرم را برایم ارسال کن مهرداد عزیز باید بگویم شما حرف من را اثبات کردید شما افتخارمن هستید خوب من را درک کردی حتما متوجه منظورم میشوی، با علنی کردن جدایی ام از رجوی درفضای مجازی وسایت نجات نمی دانی چقدر نزد دوستانم سربلند هستم  ازکاری که کردی! میخواهم مواظب خودت باشی مهرداد جان خیلی دوست دارم. رجویها هیچ غلطی نمی توانند بکنند الکلی ما را ترسانده بودند وبا مبلغ ناچیزی پول ماهیانه داشتند دوباره ما را اسیرخود میکردند تا طعم آزادی را نچشیم .

در آخر شاد و شادمان و خوش وخرم باشید که پیروزی بزرگ و بازگشتم به وطن عزیزم ایران و خانه و کاشانه ام نزدیک است .  

قربان شما –  جواد


2017/05/01 by Iran Interlink

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  نامه های سرگردان،  خانواده،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  اخبار روز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: نامه محمد جواد نوروزی از آلبانی به خانواده، محمد جواد نوروزی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی