نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 13 خرداد 1396

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِیَ أُنزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَیِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ
در اولین سال حضورم در عراق و قرارگاه اشرف و رسیدن ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتم همانند گذشته روزه بگیرم و مثل همه مسلمانان و ایرانی ها ختم قرآن بکنم و یک ساعتی را روزانه قرآن بخوانم.
شب اول بعد از سحری خوردن به نمازخانه ای که هم نمازخانه بود و هم کتابخانه و هم محل نگهداری تابلوهای شعار علیه ایران و چندین چیز دیگر که به جرات میتوانم بگویم شبیه به همه جا بود جز نمازخانه رفتم و بعد از نماز صبح شروع به قرآن خواندن کردم که یکی از مسئولین سازمان به سمت من آمد و گفت که چکار میکنی ؟ گفتم دارم قرآن میخوانم میخواهم ختم قرآن کنم.
او با لحن تمسخر آمیزی به من گفت قبل از اینکه به اینجا بیایی بسیجی بودی ؟ به او گفتم نه چطور مگه؟
او با یک حالت خیلی جدی و حق به جانب به من گفت فقط بسیجی ها این کارو می کنند. فقط آنها هستند که از این کارهای خمینی پسند انجام میدهند بهتر است بلند شوی بروی استراحت کنی که فردا کار زیاد داریم با این کارها رژیم سرنگون نمیشود و این کارت باعث عقب افتادن سرنگونی میشود .
قبل از اینکه بخواهد نمازخانه را ترک بکند با لحن کنایه آمیز به وی گفتم درست میگویی همه قاریان معروف دنیا بسیجی هستند! و همه کسانی که در تمامی دنیا قرآن میخوانند و یا ختم میکنند لابد رژیمی هستند و فکر کنم پیامبر هم بسیجی بود که قرآن بر او نازل شده . در ضمن سرنگونی که خواندن قرآن مانع از آن میشود همان بهتر که انجام نشه.
فردای آن روز هنگام سحر بعد از اتمام سحری وقتی به سمت نمازخانه رفتم با تعجب دیدم که درب نمازخانه بسته و چراغ های آن خاموش است . به یکی از دوستان گفتم چرا نمازخانه بسته است گفت مسئولین گفتند که بروید در آسایشگاه نماز بخوانید. برایم مشخص شد که سرکردگان این فرقه ظرفیت و جنبه یک قرآن خواندن به صورت فردی و به دور از کنترل فرقه را ندارند. آنها در حقیقت از شعائر مذهبی به نفع تمایلات قدرت طلبانه و پیشبرد خط و خطوط تحمیلی خود استفاده ابزاری میکنند مخالفت آنها در حقیقت بیشتر از این جنبه بود که فرد در یک محل خلوت و بدور از کنترل آنها میتوانست فکر کند و همین فکر کردن عملکرد و ماهیت سران فرقه را در ذهن او زیر سوال میبرد.
رمضان آن سال خیلی چیزها در رابطه با ماهیت رجوی به من آموخت و کمک کرد تا بتوانم با شناخت دقیق آنها برای آینده خودم تصمیمی جدی بگیرم و در حقیقت جدایی من از این تشکیلات مخوف از همین نقطه استارت خورد.
رمضان آن سال ماهی پر برکت توام با خیر برای من بود که توانستم آینده ام را رقم بزنم.

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِیَ أُنزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَیِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ

ص . اهوازی

خوزستان
۱۳ خرداد ۱۳۹۶
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  پرونده،  خاطرات اعضای جداشده،  خاطرات، 
برچسب ها: ماه رمضان در اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی