نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 14 خرداد 1396
آیت‌الله محسن فقیهی
منافقان ایمان واقعی به اسلام ندارند
خبرگزاری رسا

آیت‌الله محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در درس تفسیر سوره بقره که در مسجد سلماسی قم برگزار شد، اظهار داشت: منافقان ظاهر و باطنشان باهم همسان نیست، ریاکارند، زندگی‌شان شفاف نیست و کارهایشان به اسلام ضربه می‌زند.

وی با بیان این که منافقان ایمان واقعی به اسلام ندارند، افزود: منافقان در ظاهر چشم دارند ولی نمی‌بینند و حقایق را نمی‌شنوند و گمان می‌کنند معادی نیست؛ خداوند در آیه 19 سوره بقره می‌فرماید که مَثَل منافقان مانند کسی است که در یک شب تاریک در بیابان گرفتار شده که باران شدیدی می‌آید و رعد و برق می‌آید و از ترس دست‌هایش را روی گوشش می‌گذارد تا صدای رعد برق او را اذیت نکند.

استاد حوزه علمیه با بیان این که کسانی که راه راست را برای زندگی خود مشخص نکرده‌اند سرانجام و آخرشان به کفر منتهی می‌شود، گفت: یکی از خصوصیات منافقان حالت دلهره و اضطراب است زیرا همیشه به دنبال مخفی‌کاری و کلاه گذاشتن سر دیگران هستند و آرامش ندارند.

وی با بیان این که انسان‌های منافق از مرگ خیلی می‌ترسند، گفت: ترس از مرگ به خاطر عدم ایمان به درستی اعمالشان و وابستگی به دنیا است و به همین خاطر انسان‌های مؤمن از مرگ ترسی ندارند.

انسان اگر رابطه خود را باخدا درست کند خدا هم کمک می‌کند و مشکلات حل می‌شوند؛ مراجع تقلید در هر ماه میلیاردها تومان شهریه می‌دهند و کسی هم قول نداده است که ما این مبلغ را به شما می‌دهیم ولی خدا این پول را می‌رساند و خدا انسان را اداره می‌کند.

وی با بیان این که این خدا است که به دل همه می‌اندازد چکار کنند، گفت: ما باید سعی کنیم که با خدا صادق باشیم و ارتباط داشته باشیم و اشتباهات خود را جبران کنیم و توبه کنیم؛ ماه رمضان بهترین ماه برای ارتباط باخدا است.

14 خرداد 1396
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: آیت‌الله محسن فقیهی، حوزه علمیه قم، منافقان، سوره بقره،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی