نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
فرار سیاوش سیفی و محمود ممبینی از فرقه رجوی (آلبانی) ، ، 36 ساله که چشم براه خبری از برادرم سیدعلی فتحی هستیم.خواهش میکنم هرکس میتونه کمک کنه.

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 14 خرداد 1396
آیت‌الله محسن فقیهی
منافقان ایمان واقعی به اسلام ندارند
خبرگزاری رسا

آیت‌الله محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در درس تفسیر سوره بقره که در مسجد سلماسی قم برگزار شد، اظهار داشت: منافقان ظاهر و باطنشان باهم همسان نیست، ریاکارند، زندگی‌شان شفاف نیست و کارهایشان به اسلام ضربه می‌زند.

وی با بیان این که منافقان ایمان واقعی به اسلام ندارند، افزود: منافقان در ظاهر چشم دارند ولی نمی‌بینند و حقایق را نمی‌شنوند و گمان می‌کنند معادی نیست؛ خداوند در آیه 19 سوره بقره می‌فرماید که مَثَل منافقان مانند کسی است که در یک شب تاریک در بیابان گرفتار شده که باران شدیدی می‌آید و رعد و برق می‌آید و از ترس دست‌هایش را روی گوشش می‌گذارد تا صدای رعد برق او را اذیت نکند.

استاد حوزه علمیه با بیان این که کسانی که راه راست را برای زندگی خود مشخص نکرده‌اند سرانجام و آخرشان به کفر منتهی می‌شود، گفت: یکی از خصوصیات منافقان حالت دلهره و اضطراب است زیرا همیشه به دنبال مخفی‌کاری و کلاه گذاشتن سر دیگران هستند و آرامش ندارند.

وی با بیان این که انسان‌های منافق از مرگ خیلی می‌ترسند، گفت: ترس از مرگ به خاطر عدم ایمان به درستی اعمالشان و وابستگی به دنیا است و به همین خاطر انسان‌های مؤمن از مرگ ترسی ندارند.

انسان اگر رابطه خود را باخدا درست کند خدا هم کمک می‌کند و مشکلات حل می‌شوند؛ مراجع تقلید در هر ماه میلیاردها تومان شهریه می‌دهند و کسی هم قول نداده است که ما این مبلغ را به شما می‌دهیم ولی خدا این پول را می‌رساند و خدا انسان را اداره می‌کند.

وی با بیان این که این خدا است که به دل همه می‌اندازد چکار کنند، گفت: ما باید سعی کنیم که با خدا صادق باشیم و ارتباط داشته باشیم و اشتباهات خود را جبران کنیم و توبه کنیم؛ ماه رمضان بهترین ماه برای ارتباط باخدا است.

14 خرداد 1396
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: آیت‌الله محسن فقیهی، حوزه علمیه قم، منافقان، سوره بقره،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

نه آقاجون، ما اینجا حق آب و گل داریم

اردوگاه اشرف بعد از اخراج منافقین

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی