نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شلیک موشک های سپاه، درخشش اقتدار و امید ملت ایران

دست مریزاد ...

با احساس غرور و اقتدار خبر شلیک موشک های سپاه به قلب لانه موریانه ای داعش در دیرالزور را شنیدیم و از شور و شوق سراز پا نشناختیم.
دست مریزاد ...
اقدام شجاعانه سپاه درست چند روزی بعد از عملیات کور تروریستی داعش با پشتیبانی آل سعود در حرم امام و در مقابل مجلس شورای اسلامی برای همگان معنای خاصی دارد و هرکس به زعم خود و به هرنحوی از انجا که مخاطب این عملیات است محاسبات خاص خود را دارد .
در این میان دشمنان جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران اصلی ترین مخاطبین این ضرب شصت میباشند.
قبل از همه خود امریکا بعنوان ارباب و سردمدار این وحوش که در تناقض آشکار از یک طرف ائتلاف ضد داعش تشکیل میدهد و از طرف دگر با همان نیروی ائتلاف همواره کمک ها ، پشتیبانی ،سلاح و مهمات ها را" اشتباهی "!!! برای داعش ارسال مینماید و حملات هوایی ، بمب ها و موشکها را باز هم مکررا "اشتباهی" برسر نیروهای عراقی و سوری و حشد الشعبی که رو در رو با داعش درگیر هستند میریزد .
بعد از آن آل سعود و حامیان منطقه ای داعش که عروسک های خیمه شب بازی آمریکا در منطقه هستند . مدتی است شیوخ آل سعود و وزیر خارجه آنها که بیشترین وقتش را صرف آرایش خود میکند پس از خروج از مکیاج هوس میکند علیه ایران اراجیفی مطرح کند که خود معنا و تبعاتش را نمی فهمد .همچنانکه در آخرین اراجیفی که بزبان آورد این بود که ایران باید تنبیه شود و جنگ را به داخل ایران میکشاند ، حال صدای هشدار چنان قوی بود که هنوز در شک بسر میبرد که در صورت ادامه پر رویی اینبار بدون فوت وقت باید چفیه عقال را بدست گرفته وفرار کند و دیگر  فرصت آرایش هم نخواهد داشت .
داعش اما چون بطور مستقیم پاسخ دریافت کرده دیگر نیازی به تفسیر و تحلیل نخواهد داشت و حساب کار دستش آمد .
اما در این میان فرقه تروریستی مجاهدین نیز چون قبلا با نمونه های کوچکتر این ضرب شصت های نیرو های مسلح ایران در حد قد و اندازه خودشان را تجربه کرده بودند بیشتر دست و پای خود را جمع و جور کردند بخصوص که در همین ایام دست به اقدامات دلخوش کنک هایی زده بودند از جمله :
تدارک برگزاری تجمع ویلپنت که دقیقا این باربرای پر کردن خلاء موجودیت و هویت میباشد  ، ملاقات جدید جان مک کین سناتور دوره گرد آمریکایی که چشم طمعش به پول از حدقه بیرون پریده است ،
مصاحبه اخیر علیرضا جعفرزاده سخنگوی این فرقه با تلویزیون اورینت متعلق به اپوزسیون " تروریست ها" ی سوریه که در آن با وقاحت و بیشرمی از اربابش تقاضا دارد که سپاه پاسداران ایران را بایستی بعنوان تروریست و شریک داعش در لیست قرار دهد .!!! حال اگر چشم ندارید دهانتان را باز کنید تا ببینید خط مقدم مبارزه با داعش و تروریست چه کسیست ؟ آیا آنان که فریاد های ضد تروریستی و قطعنامه های چند متری صادر میکنند و فقط حرف میزنند؟ یا نظام جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران قدرتمند هستند که با داعش و تروریست ها در خط مقدم نبرد هستند؟ و حقیقتا چه کسانی باید در لیست تروریستی قرار گیرند؟
و مخاطبین داخلی و خودی همان مردم غیور، شریف و عزتمند ایران هستند که بیش از 3 دهه با عزت و افتخار دفاع  از تمامیت ارضی و امنیت ایران را سرلوحه خود قرار داده و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح و امنیتی بوده اند و اکنون با دلگرمی و امید و افتخار به سپاه پاسداران تبریک و تهنیت خواهند گفت و احساس غرور و افتخار ، امنیت و آرامش را در دلهای خود میپرورانند .

علی مرادی

لرستان

۳۰ خرداد ۱۳۹۶طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  لرستان،  تحلیل روز،  استان ها،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  جداشدگان از فرقه رجوی، 
برچسب ها: شلیک موشک های سپاه، داعش، منافقین، تروریست، لرستان، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی