نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 5 اردیبهشت 1390

یک نماینده ائتلاف دولت قانون:فرقه رجوی بخشی از دستگاه امنیتی صدام بود

یکی از نمایندگان ائتلاف دولت قانون عراق با تاکید بر ضرورت اخراج مجاهدین از خاک عراق گفت که گروه مذکور فعال در پادگان اشرف بخشی از دستگاه امنیتی رژیم صدام بود...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری "النخیل "، "یاسین مجید " نماینده ائتلاف دولت قانون درباره گروه تروریستی مجاهدین حاضر در پادگان اشرف گفت که نزدیک به 70 تن از اعضای این گروه از سوی نهادهای قضایی عراق تحت تعقیب هستند.

 

وی افزود: دولت عراق پیش از این موضع مشخص و شفافی در قبال این گروه داشته است و اکنون نیز بر ضرورت اخراج این افراد از عراق تاکید دارد.

 

وی افزود: این افراد دارای پناهندگی نیستند و هیچ قانونی درباره اعطای حق پناهندگی به گروه، طرف یا شخصیت‌هایی مشخص وجود ندارد و هیچ قانونی در جهان درباره اعطای حق پناهندگی سیاسی یا انسانی به یک گروه بطور کامل وجود ندارد.

 

یاسین تصریح کرد: قانون فقط به افراد به طور جداگانه حق پناهندگی سیاسی می‌دهد به همین دلیل برای این گروه راهی جز خروج از خاک عراق وجود ندارد و این را قانون اساسی عراق نیز تایید کرده است زیرا بر اساس قانون خاک عراق نمی‌تواند مقر سازمان‌های تروریستی باشد.

 

این نماینده پارلمانی عراق تاکید کرد: برخی طرف‌ها هستند که می‌خواهند این مجرمان در اراضی عراقی باقی بمانند سپس در عین حال خواستار تحت تعقیب قرار دادن عناصر پ‌.ک‌.ک هستند. این در حالی است که گروه مجاهدین با عملکرد خود ثابت کرده است که بخشی از دستگاه امنیتی رژیم بعث و صدام بوده است.

 
طبقه بندی: افشاگری، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی