نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396

اعضای گروهک منافقین خبرنگاران تسنیم را تهدید به قتل کردند
.
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶

خبرگزاری تسنیم:

سال گذشته نواری از آیت الله منتظری در دیدار اعضای هیئت بررسی پرونده منافقین در سال 67 منتشر شد که با حاشیه‌هایی همراه بود. در این نوار، محور ارجاعات سخنان آقای منتظری به یک قاضی در سال 67 ختم می‌شد؛ شخصی که در آن سال نزد آقای منتظری می‌رود و درباره حکم اعدام منافقینی که بر سر موضع خود پافشاری می‌کنند، توضیحاتی می‌دهد.

از آن سال تاکنون این قاضی مسئولیت‌های مختلفی داشته اما درباره جزئیات آن جلسه مشهور و فرآیند ضربه به توطئه منافقین در سال 67، هرگز مصاحبه و سخنی به میان نیاورده بود. آن قاضی، حجت الاسلام والمسلمین احمدی شاهرودی نام دارد و دهه 60 حاکم شرع استان خوزستان بوده است.

خبرنگاران تسنیم درباره ادعاهای مطرح شده در نوار منتشره، اقدام به مصاحبه با این قاضی سرشناس کرد و این مصاحبه روز گذشته روی خروجی تسنیم قرار گرفت و بازتاب بسیار زیادی در رسانه‌های داخلی و شبکه‌های اجتماعی داشت.

در این مصاحبه ادعاهای مطرح شده به نفع منافقین در ماجرای ملاقات برخی افراد با مرحوم منتظری به صورت کاملا مستند و مستدل توسط همان کسی که آیت‌الله منتظری به سخنان او استناد کرده بود، رد شد که همین امر منافقین را در شبکه‌های اجتماعی دچار آشفتگی کرده و پیام های تهدیدآمیزی برای خبرنگارانی که از تسنیم اقدام به مصاحبه با این قاضی سرشناس کرده بودند، ارسال کرده‌اند.

در یکی از پیام‌ها، منافقین تهدید کرده‌اند که خبرنگارانی که این مصاحبه را انجام داده‌اند، آنها را به زودی به قتل می‌رسانند.
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  افشاگری،  اخبار روز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: گروهک منافقین، خبرنگاران تسنیم، تهدید به قتل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی