نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دیدار سه سناتور آمریکایی در آلبانی با سرکرده منافقین


سه سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکا با سفر به محل تجمع اعضای گروهک تروریستی منافقین در آلبانی، با سرکرده این گروهک دیدار کردند.
در ادامه تحرکات ضد ایرانی آمریکایی‌ها، سه عضو ارشد سنای این کشور در «تیرانا» پایتخت آلبانی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کردند

این گروهک تروریستی پس از دیدار روز شنبه(دیروز) اعلام کرده که در این دیدار درباره «راه‌حل‌های پایان دادن به بحران منطقه و تغییر دموکراتیک در ایران» صحبت شد.

گفته شده که سه سناتور آمریکایی از «انتقال امن» اعضای منافقین از عراق به آلبانی استقبال و برای تروریست‌ها آرزوی موفقیت کردند.

طبق بیانیه این سرکرده گروهک تروریستی، مریم رجوی از «مواضع قاطع» قانونگذاران آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران و تحریم‌های جدیدی علیه این کشور استقبال کرد.

رئیس این هیات اعزامی آمریکایی به آلبانی برعهده «رُی بلانت» نایب‌رئیس کنفرانس جمهوری‌خواهان در سنا بود.

«جان کورنین» دبیر اجرایی اکثریت جمهوری‌خواه در سنا و «تام تیلیس» عضو کمیته‌های امور مسلح و برخی دیگر از کمیته‌های سنا است.

بلانت و برخی دیگر از سناتورها از قبیل جان مک کین، سال گذشته از وزیر خارجه آمریکا خواسته بودند زمینه انتقال امن اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق به آلبانی فراهم شود.


خبرگزاری فارس

۹۶/۰۵/۲۲

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  اخبار روز،  آمریكا،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: آلبانی، دیدار سه سناتور آمریکایی در آلبانی با سرکرده منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی