نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 7 شهریور 1396

بار کج هرگز به منزل نخواهد رسید!

مرگ تدریجی فرقه تروریستی رجوی

در آلبانی
همانطور که قابل پیش بینی بود و بارها گفته بودیم٬ اوضاع در کشور آلبانی برای فرقه مجاهدین اصلا خوب پیش نمیرود. نیروهای این فرقه٬ یکی پس از دیگری جدا میشوند و پی زندگی شان میروند. کسانی که روزگاری حاضر بودند جانشان را برای سازمان بدهند و بدون ذره ای درنگ برای حرف مسعود رجوی درون آتش میرفتند٬ بدلیل تناقض در رفتار و مواضع سازمان دلسرد شدند و از این گروه جداشدند! کسانی همچون پویا نوری یا همان مهدی نوری یا سیاوش یوسفی و … نیروهایی که شاید بیش از چهل فقره عملیات نظامی در سالیانی که در سازمان حضور داشتند در کارنامه خود دارند.

کسانیکه بارها و بارها تا یک قدمی مرگ پیش رفتند ولی بقول معروف عمرشان به دنیا بود و ماندند تا این روزهای سازمان را از نزدیک مشاهده کنند.تا ببینند که مسعود رجوی که وقتی سخنرانی میکرد و فریاد سرنگونی سرنگونی سر میداد مو به تن آدمی سیخ میشد ولی کار سازمان را بجایی رساند که نزدیکترین نیروهای سازمان هم دیگر تره برای او و حرف های او و پیمان هایی که از سر صداقت با او بسته شده بود٬ خرد نمیکنند!

در جایی خواندم که بعضی نیروهای سازمان که هرگز عضو رده بالای سازمان هم نبودند٬اکنون در آلبانی برای خودشان دم دستگاهی براه انداخته اند و حسابی به نان و نوایی رسیده اند! حقیقتا که خلایق هرچه لایق! وقتی سازمان قدر نیروهای اصلی خود را نمی داند و به آنها بی مهری میکند و کار را به جایی میرساند که باعث جدایی شان از سازمان میشوند٬باید هم که اینگونه افراد زمام امور را بدست بگیرند.بیچاره بچه های سازمان که بعد از یک عمر در به دری در بیابانهای عراق اکنون به جایی رسیده اند که در خیابانهای آلبانی که کشور دسته چندم اروپایی محسوب میشود بایستی برای امرار معاش دست به کارهایی همچون خیاطی یا کار در بار مشروب فروشی و یا تن به جاسوسی برای سازمان بدهند!

مسعود و مریم رجوی سالیان سال درگوش نیروها میخواندند که انقلاب درونی مجاهدین باعث بیمه شما میشود و شما را در برابر زندگی و زندگی طلبی٬ واکسیناسیون خواهد کرد.حرف های صد من یک غازی که هیچگاه بطور پراتیک و در عمل مسئله ای از نیروها حل نکرد و فقط جنبه تئوری داشت! مسعود رجوی با راه اندازی انقلاب پوشالی درونی مجاهدین افراد مستقر در سازمان را بطور کلی از زندگی عادی خارج کرد وبه انسانهایی تبدیل نمود که هیچگاه نمیتوانند در جامعه عادی و مانند مردم عادی زندگی کنند. آن زمان که درعراق بودند بدلیل بودن درعراق و نبود هیچ گونه امکانی٬ راه پس و پیش برای نیروها وجود نداشت و آنها مجبور بودند که به هر شکل ممکن ادامه دهند. اما با رفتن به کشور آلبانی علارغم تمام سنگ اندازی هایی که مسئولین سازمان داشتند مبنی براینکه در عراق بمانند٬ اما بالاخره این اتفاق افتاد و نیروها به عراق منتقل شدند. و اکنون خیلی بهتر و بیشتر متوجه میشویم که چرا اینهمه سال اجازه نمیدادند که نیروها از عراق خارج شوند. چون بقول یکی از بچه ها که درنشستی رو در روبه شخص رجوی گفت اگر دربهای قرارگاه باز شود خواهی دید که هیچکس برای تو باقی نخواهد ماند و ما اینروزها در حال مشاهده همان حرف هستیم!

بار کج هرگز به منزل نخواهد رسید! از وقتی سازمان نیروها را به زور در عراق نگاه داشت و شروع به سرکوب کرد و خفقان را حاکم نمود٬ راه سازمان کج شد و از مسیر خود به طرز عجیبی خارج شد. تصمیمات غلط پشت سر هم باعث شد که نیروها هرگز اعتماد قبل را به سازمان نداشته باشند و آنها هم بفکر عاقبت خود باشند و امروز سازمان بایستی با چشمان باز مشاهده کند که هر کس باد بکارد٬ محکوم به برداشت طوفان است!

الف عباسی

..........................
نوید رهایی
7 شهریور 1396طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  افشاگری،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی، 
برچسب ها: از آلبانی چه خبر؟ (شهریور 96)، نوید رهایی، مهدی نوری، سیاوش یوسفی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی