نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 9 مهر 1396
نجات یافتگان بارها به سرفراز رحیمی هشدار داده اند تا دست از مزاحمت های خود در قبال کارشان با کمیساریا بردارد ...
سرفراز رحیمی که با نام داریوش شناخته می شود نزدیک به یکسال است که از سازمان مجاهدین خلق جدا شده است. او دو ماه بعد از جدائی با یک زن آلبانیایی ازدواج کرد و سپس وارد فعالیت های اقتصادی شد.

از همان ابتدا گزارشاتی می رسید که وی نفر مشکوکی است و خواسته شد تا نسبت به تحرکات او هشدار داده شود ولی ترجیح دادیم افشاگری نکنیم تا بلکه مرور زمان مسائل را حل نماید.

حدود پنج ماه پیش او به تحریک فرقه رجوی اظهاراتی علیه دو نفر دیگر از نجات یافتگان بیان داشت که در سایت فرقه منعکس گردید. در همین رابطه مطلب زیر در سایت سحر در واکنش به اظهارات وی انتشار یافت:

زمین گیر شدن مریم رجوی در آلبانی و واکنشی از سر استیصال

مشخصا مسئولین فرقه از او میخواهند تا ضمن متهم کردن دیگران توبه نامه بنویسد و کسانی که حاضر به همکاری با فرقه رجوی نیستند را محکوم نماید که او این کار را کرد و این بهانه ای برای فرقه رجوی شد تا مستمری پناهندگی چند نفر که توسط فرقه رجوی پرداخت میشد قطع شود.

این خود شیرینی برای سازمان، گزگ به دست سران فرقه داد تا کسانی که همکاری نمی کنند را به بهانه ارتباط با رژیم ایران تحت فشار قرار دهد و حقوقشان را قطع نماید. سازمان پول بیشتری به او پرداخت نمود و البته در اذا خدماتی علیه نجات یافتگان طلب کرد که او هم این خدمات را، از جاسوسی گرفته تا دادن  اطلاعات غلط به کمیساریا و اذیت و آزار نجات یافتگان، ارائه داد.

او بیشتر اوقات همراه با مهدی سلیمانی عامل فرقه رجوی دیده می شود و از او خط می گیرد. اکثر مواقع در اطراف رمسا (کمیساریا در آلبانی) می چرخد یا در کافه کنار آن مستقر می گردد و برای فرقه اطلاعات از رفت و آمدهای نجات یافتگان جمع می کند.

سرفراز رحیمی مدام پیام های فرقه و توصیه های مسئولین را برای نجات یافتگان می برد و آنها را تهدید می کند تا با کسانی که همکاری نکرده و مستمری شان قطع شده است رابطه نداشته باشند. در خیلی موارد این گنده گویی ها و فضولی ها باعث شده که نفرات با او برخورد تند داشته باشند و به او تذکر بدهند که کاره ای نیست اما وقاحت و پر رویی او بیش از این حرف هاست.

لازم به ذکر است که او فرد فوق العاده ولخرجی است و در حال حاضر تنها منبع امرار معاش او حقوقی است که سازمان به او می دهد و سازمان از این حس احتیاج او سوء استفاده کرده و او را وادار نموده تا همه نوع همکاری با سازمان انجام دهد.

یک نمونه اش هم همین آخرین مزدوری او برای فرقه بود. او طوماری که نجات یافتگان تهیه کرده بودند همراه با اسامی امضاء کنندگان را قبل از اینکه به دست کمیساریا برسد نزد سازمان برد و حتی تلاش نمود تا در متن آن به نفع سازمان دست ببرند. او همیشه سعی میکرد تمامی اقدامات نفرات در کمیساریا را خنثی نماید. همچنین تلاش می کند تا حس بدبینی را در میان نجات یافتگان ایجاد کرده و بین آنان شکاف بیندازد.

هر چه این مدت جداشدگان در برابر این خودفروخته و برخی دیگر مانند او که در فرصت مناسب افشا خواهند شد سکوت کردند و سعی نمودند تا از در نصیحت وارد شوند فایده ای نداشت و گویا این قبیل افراد پول مزدوری به مذاقشان خوش آمده و جری تر می شوند.

نجات یافتگان بارها به سرفراز رحیمی هشدار داده اند تا دست از مزاحمت های خود در قبال کارشان با کمیساریا بردارد اما او که شدیدا به پول سازمان برای ریخت و پاش هایش محتاج است وقعی نمی گذارد و اعتنایی نمی کند و گویا حساب می کند که شرایط همیشه به این گونه خواهد ماند.

این مزدور تصور می کند که پشتش به فرقه رجوی در آلبانی و کسانی که در کمیساریا و پلیس خریده شده اند گرم است، اما غافل از اینست که خود فرقه هم پایه هایش لرزان بوده و در حال فروپاشی است. قطعا زمستان خواهد رفت و روسیاهی به زغال خواهد ماند.

او علنا افراد را تهدید می کند که اگر به حرف او گوش ندهند گزارش آنها را می دهد که با رژیم همکاری دارند و برخی افراد مرعوب تهدیدات او شده و برای اینکه مزدور سرفراز رحیمی گزارش غلط در خصوص آنها ندهد و تنها منبع امرار معاش آنان قطع نشود خود را به دست خود ایزوله کرده اند و در هیچ فعالیت صنفی شرکت نمی کنند.

نجات یافتگان در آلبانی بارها و بارها از ما افشای این مزدور خودفروخته را خواسته اند اما ما هر بار از بردن نام او اجتناب کرده و به این امید بودیم که او دست از کارهایش بردارد و به جامعه نجات یافتگان در آلبانی که روز به روز بزرگ تر میشود بپیوندد. اما ظاهرا هزینه های هنگفت زندگی او اجازه چنین کاری را به او نمی دهد.

البته ما همچنان امیدوار هستیم که شرایط کنونی سازمان مجاهدین خلق چشمان بسته سرفراز رحیمی و دیگران را باز کند و این قبیل افراد دست از مزدوری بردارند و با جامعه نجات یافتگان همراه گردند. قطعا سازمان وقتی کارش با چنین امکانات یک بار مصرفی تمام شود آنان را دور خواهد انداخت و آنوقت دیگر امثال "داریوش" ها از همه جا رانده خواهند ماند.

داریوش با نام اصلی سرفراز رحیمی برای خنثی نمودن حرکت صنفی نجات یافتگان و امضای طومار برای کمیساریا تلاش میکند. او سعی دارد در برابر کمیساریا اینطور وانمود کند که سازمان مجاهدین خلق هیچ تقصیری ندارد و این نجات یافتگان هستند که مقصرند.

یکی دیگر از مزدوری های اخیر این فرد معلوم الحال این بود که تلاش می کرد افراد را بدون داشتن مجوز وزارت کشور به تظاهرات در مقابل دفتر رمسا تشویق نماید که به موقع این ترفند که خط آن مستقیما از جانب سازمان برای درگیر کردن نجات یافتگان با پلیس داده شده بود خنثی گردید.

بنیاد خانواده سحر - تیرانا
سپتامبر 2017

طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  تروریست اروپایی (M K O)،  پرونده،  خیانت ،  جاسوسی، 
برچسب ها: سر فراز رحیمی معروف به داریوش، سرفراز رحیمی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی