نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 7 مهر 1390

به دنبال گلایه نویسنده و مزدور بعثی مجاهدین از مبالغ ناچیر دریافتی از این فرقه و تهدید به رسانه ای کردن سوابق همکاری خود و سایر نویسندگان عراقی با مجاهدین، سران این گروه وی را به مرگ تهدید کردند.

                                                      

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون هابلیان(خانواده شهدای ترور کشور) یک منبع آگاه در عراق- که نخواست نامش فاش شود - از بروز اختلافات شدید میان گروه تروریستی مجاهدین و نویسنده مزدور بعثی صافی الیاسری و تهدید وی به تصفیه حساب خبر دادند.
این منبع آگاه علت تنش میان این دو را اختلافات مالی گسترده در هفته های اخیر و درخواست الیاسری برای دریافت مبالغ بیشتری از پول در ازای مقالات نوشته شده به نفع مجاهدین، اعلام کرد.
الیاسری نویسنده بعثی و از مخالفین دولت کنونی عراق است و تاکنون چندین مقاله در سایت‌های وابسته به گروه تروریستی مجاهدین و سایت‌های سلفی و خشونت گرا در عراق منتشر کرده است.
وی در ماه‌های اخیر اقدام به نگارش مقالات توهین آمیز علیه قربانیان گروه نفاق و تمجید از مجاهدین و جنایات آنها در عراق و همکاری با رژیم صدام کرده بود.
این منبع رسانه‌ای در بغداد همچنین پرده از میزان مبالغ دریافتی وی از مجاهدین برداشت و افزود: میزان دریافتی الیاسری از گروه 3500 دلار در ماه است و اعتراض‌های شدید و مکرر وی به ناکافی بودن مبلغ یادشده و تهدید به افشاگری علیه مجاهدین و روابط پشت پرده این گروه منجر به بروز اختلافات شدید میان آنها و تهدید مجاهدین به ساکت کردن او شد.
مجاهدین به الیاسری گوشزد کرده‌اند که در صورت افشاگری وی علیه آنان او را از بین خواهند برد و از آنجایی که وی از مخالفین دولت عراق به شمار می‌رود تمامی اتهامات را متوجه دولت این کشور یا کانون هابیلیان خواهند کرد تا راه برای بررسی های بعدی درباره عاملان حقیقی مرگ وی به بن بست برسد.
پس از افشای ارتباطات گسترده الیاسری و گروه تروریستی مجاهدین، خاندان الیاسری در عراق برائت خود را از او اعلام کرده است.
۱۳۹۰/۷/۶
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  دیده بان حقوق بشر،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: عراق، نویسنده، تهدید، ترور، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی