نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نامه زهرا سادات میرباقری به کبری میرباقی در آلبانی

زهی خیال باطل، که ستاد دست سازت بتواند عشقِ خواهر دوست داشتنی ام کبری را از دلم برباید!

رجوی سنگدل و سیاه، زهی خیال باطل، که ستاد دست سازت بنام جنگ سیاسی بتواند عشقِ خواهر عزیز و دوست داشتنی ام کبری جان را از دلم برباید!

با صد سلام و درود و آرزوی سلامتی و آزادی برای خواهر عزیز و دوست داشتنی ام کبری جان و تمام اسیران در بند فرقه رجوی.


بیا، بیا!
راستش هر بار در سایت های فرقه رجوی چک می کردم که یک دست خطی هر چند الکی بنام خواهرم کبری جان، نوشته شود و یا یک عکس جدید از این عزیز دلم در سایت ببینم ولی همه اش تکراری و قدیمی و جعلی است!!
و هر بار می روم توی سایت ها تا ببینم فرقه در واکنش هیستریک به مقالات من، یک چیزی نوشته باشد، ولی چند ماه تاخیر داشت تا اخیرأ سایت موسوم به “افشاگر” عکس قدیمی کبری خواهر عزیز و دلبندم را با لینک های قدیمی انتشار داده است. به تعزیه گردانان این سایت می گویم: لطفا کمی کار محتوایی کنید فقط کپی و پیست که کار نشد.
اگر نامه جعلی و سراسر تهدید بنام خواهر عزیز و نازنینم در سایت خود درج می کنید، حداقل یک عکس جدید هم از او انتشار بدهید!
به شما یادآور می شوم اینجانب زهرا سادات میرباقری هستم که در قرارگاه جهنمی رجوی عضو شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق بودم فراموش که نکرده اید؟
در تاریخ 9 بهمن 1389 که در یک عملیات حساس، ریسک پذیر، شگرف و ناباورانه، و با وجود تعادل قوای بسیار نابرابر، به صورت یکنفره و در حالتی خسته و بیمار و زخم خورده از شکنجه های روحی و جسمی که به دستور مریم و مسعود رجوی بر من اعمال شده بود، و در برابر انبوهی زنان و مردان توجیه شده فرقه که مرا در زنجیره و حلقه انسانی نگه داشته بودند (و از جمله مسئول دماغ سوخته ام که بخاطر کنترل بیشتر من به وی موبایل داده بودند)، موفق شدم در یک چشم به هم زدن و در یک لحظه مناسب جانانه از آن قلعه خوفناک فرار کنم و… از دیوار آهنی بگریزم و به دنیای ناباورانه آزادی دست یابم. حتماً یادتان می آید آنروز در سالن اجتماعات قرارگاه جهنمی اشرف نشست داشتید و مسعود رجوی بزدل می خواست با شما چت و کال کنفرانس داشته باشد. یادش بخیر، به به چه تصمیمی جانانه و آرش گونه ای گرفتم. ماهها بود که به دستور مریم رجوی در زندان اشرف ممنوع الملاقات شده بودم.
آری من سالهاست که از خواهر دلبندم کبری جان خبری ندارم. شاید از این طریق خبری کسب کنم و چشمم به جمال ایشان روشن گردد. من از هیچیک از خواهران و برادرم خبری ندارم ولی الان بحث این خواهر نازنینم است که سایت کذا از او علیه من سوء استفاده می کند.
سازمان به اصطلاح مجاهدین خلق که سالهاست توسط شخص رجوی به شکنجه گاه و اسارتگاه تبدیل شده، مانع تماس تلفنی و دیدار خانواده ها با عزیزانشان در این فرقه شده است. مادرانی بیمار و چشم انتظار که در آرزوی دیدار فرزندانشان در فرقه، شبها و روزها را به این امید می گذرانند که شاید مسعود و مریم رجوی سنگدل به عزیزان اسیر در تیرانا در آلبانی اجازه دهند تا با والدین بیمار خویش اجازه ملاقات و یا تماس تلفنی دهند، ولی افسوس و شوربختانه رجوی دلش سنگ و سیاه شده است و به این خلق خدا رحمی نمی کند.
باید به رجوی سیه دل گفت مگر بنام همین خلق و “اشک و آه مادران و همسران” ما و بقیه را فریب ندادی و وعده ندادی که آزادی و عدالت اجتماعی را آرمان خود قرار می دهی؟ آزادی خلق ایران پیش کش، لطفاً اجازه دهید نیروهایتان از درون اسارتگاه با والدین خود تماس تلفنی داشته باشند.
مگر نگفتی اعضای شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق آبدیده صد کوران هستند؟ پس چطور حتی از دیدار مادران و پدران پیر و سالخورده و سکته کرده در فراق عزیزانشان هم وحشت داری؟
باید از مسعود رجوی پرسید که آیا تبیین جهان تو این بود؟ بزدلی و وحشت از خانواده هایِ اعضای فرقهِ خودت؟ لطفا کمی از دیکتاتور ها و مستبدین تاریخ و سنگدلان عبرت بگیر و تا این حد و با این شدت بر شکنجه اسرای فرقه ات و دور نگهداشتن فرزندان و مادران از عزیزان و در آوردن اشک و آه آنها برای دیدار عزیزانشان اصرار نورز.
آقا و خانم رجوی، کوچکترین حق هر اسیر که در تمامی فرقه ها و حکومت های دیکتاتوری هم به رسمیت شناخته شده است در دیکتاتوری نوین شما وجود ندارد. شما از به رسمیت شناختن حداقل حقوق انسانی اعضای فرقه خودتان، یعنی حق ارتباط و ملاقات با خانواده با حدت تمام ممانعت می کنید و حتی از آن به شدت وحشت دارید.
به مسعود رجوی باید گفت تو که مدام می گفتی که فرقه ات تنها تشکل جهان در برابر آمریکای جهانخوار است و دم از مبارزه ضد امپریالیستی و نبرد با آمریکا می زدی. الان چه شده که همسرت مریم در کنار جنگ طلبان آمریکایی علیه خلق قهرمان ایران قهقه می زند و بدور از نگاه دوربین ها با آنان دست می دهد و به صورت آشکار پیوند دوستی می بندد و به دوستی با آنان افتخار می کند؟
خودت فرمان دادی که باید سیاست داشت، و لذا دستور دادی تا دست دادن مریم با شرورترین جنگ طلبان امپریالیستی را انتشار و انعکاس ندهند.


هان ای رجویِ بزدل، که معلوم نیست در کدام غار و سوراخ پنهان شده ای، امروز چی شده که خلق قهرمان ایران و آنهمه روشنفکرانشان به همراه تمامی خانواده های مجاهدین خلق همگی مزدورند؟ آیا به غیر از خودت و چند نفر اسیر ذهنی در اطرافت همه بر راه باطل هستند؟ قطعا قضیه عکس است.
این تو هستی که سالهاست به خیانت به ملت و جنایت، حتی در حق وفادارترین نیروهایت، مشغول هستی، نه بخش عمده مردم ایران که از تو و فرقه ات و وطن فروشی ها و جنایات هایت نفرت دارند.
مگر خودت نگفتی اصالت با جمع است و نه با فرد؟
در نهایت باید به فرقه رجوی گفت: دیر و دور نیست که شما ظالمان و ستمکاران پاسخ مقتضی از بشریت معاصر و از تاریخ دریافت نمایید.
زهرا سادات میرباقری


9 آبان 1396

طبقه بندی: اخبار،  آلبانی، تیرانا،  نامه های سرگردان،  خانواده،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  زنان،  خانم زهرا سادات میرباقری،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: نامه زهرا سادات میرباقری به کبری میرباقی در آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی