نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

طبق خبرهایی که بدست آمده فرقه رجوی سه روز است که مشغول جابجایی به مقر جدید موسوم به اشرف ۳ می باشد.

فاجعه انسانی در راه است!

هشدار در خصوص جابجایی فرقه رجوی به محلی دور افتاده در آلبانی!


سلام خدمت عزیزانم در داخل و خارج از کشور و خانواده های محترم

طبق خبرهایی که بدست آمده فرقه رجوی سه روز است که مشغول جابجایی به مقر جدید موسوم به اشرف ۳ می باشد. این مقر جدید که خیلی دور از شهر است تماما با دیوار و سیم های خاردار مرتفع محصور است و امکان ارتباط با دنیای بیرون به هیچ عنوان در آن وجود ندارد.

فرقه رجوی از مدت ها قبل تلاش می کرد تا نفرات خود را به محیطی ایزوله مانند اشرف بازگرداند تا امکان فرار و جدا شدن برای اعضا فراهم نباشد و بهتر بتواند آنان را مغزشویی نماید. در یک مکان دور از شهر و دور از مردم، مثل اشرف و لیبرتی در عراق، نیروها به مراتب بهتر تحت کنترل ذهنی و فیزیکی فرقه قرار خواهند داشت.

در حال حاضر در تیرانا اعضای فرقه دارند به تدریج با دنیای بیرون آشنا می شوند و این برای فرقه قابل قبول نیست چون آنان را در بند و حصار ذهنی می خواهد. بسیاری از آنان با حقایق دنیای آزاد برخورد داشته اند و دارد اذهانشان باز می شود و در می یابند که راه فرار هم وجود دارد و بر خلاف گفته فرقه می توانند روی پای خود بایستند.

شیوه کنترل نیرو در فرقه رجوی مغزشویی است که در یک محیط دورافتاده که دسترسی به دنیای آزاد به هیچ عنوان وجود نداشته باشد به مراتب بهتر انجام می شود. در اشرف و لیبرتی در عراق هم به راحتی می شد فرار کرد و خیلی ها هم فرار کردند اما از آنجا که در این گونه مکان ها ذهن بسته است و با دنیای بیرون ارتباط ندارد به لحاظ ذهنی فرار غیرممکن به نظر می رسد.

فرقه رجوی ارتباط اعضا با دنیای آزاد را بر نمی تابد چون دیگر نمی تواند مدام دروغ به خوردشان بدهد. آنان باید در قطع ارتباط کامل با دنیای بیرون خصوصا خانواده ها باشند تا دروغ های فرقه را باور کنند. اگر افراد با حقایق جهان آشنا شوند زیر بار حرف زور فرقه نمی روند.

باید توجه داشته باشید که این جابجایی به مکانی است که شرایط آن خیلی بدتر از اشرف در عراق خواهد بود چون اعتراضات بیشتر است و در نتیجه فشار و سرکوب هم بیشتر خواهد شد و کسانی که در این مکان دورافتاده گرفتار شوند راه گریزی ندارند.

همچنین خبر رسیده است که فرقه دارد با حیله و نیرنگ از افراد امضاء می گیرد که گویا داوطلب رفتن به محل جدید هستند و حق هرگونه جداشدن و بازگشت به شهر را از خود سلب می نمایند و پذیرفته اند که تا آخر عمر در همان مکان دورافتاده با فرقه رجوی بمانند. این جدا فاجعه است.

از تمامی دوستانم در تیرانا و همچنین فعالان خارج از کشور تقاضا می کنم که به هر شکل که می توانند وارد شوند و نگذارند این فاجعه انسانی رخ دهد و افراد به صورت گروهی به یک زندان بزرگ بدون ارتباط با دنیای بیرون منتقل شوند. خواهش می کنم که به نفراتی که ارتباط دارید بگویید که تا دیر نشده خودشان را از دست این جانیان نجات دهند. تا زمان از دست نرفته باید کاری کرد تا این قربانیان را از دست فرقه رجوی و از اسارت رهایی داد. اعضا لازم نیست از چیزی بترسند. آنچه فرقه به آنها می گوید دروغ محض است. فقط باید از این بترسند که به جایی مانند اشرف منتقل شوند که دیگر هیچ امیدی به رهایی نیست.

به اعضای گرفتار در فرقه رجوی باید بگویم که هر گونه امکاناتی که وعده آنرا به شما بدهند جای آزادی و ارتباط با خانواده را نمی گیرد. اگر چه همان امکاناتی که وعده آنرا می دهند هم دروغ است و صرفا برای نورچشمی ها و بالایی هاست. شما میدانید که ارتباط با دنیای بیرون در این فرقه ممنوع است. شما اگر حتی بهترین امکانات را داشته باشید اما مثلا دسترسی به اینترنت نداشته باشید و نتوانید با خانواده تماس بگیرید چه ارزشی دارد؟ در دنیای رجوی شما نمیتوانید از خیلی چیزها آگاهی پیدا کنید و نمی توانید با مردم عادی برخورد داشته باشید.

من از همه اعضا عاجزانه درخواست می کنم که باز مجددا فریب فرقه را نخورند و با پای خود به یک زندان بزرگ که بدترین نوع در دنیا هست قدم نگذارند و ذهن خود را دوباره به دست فرقه ندهند. در این راستا همه باید کمک کنند تا نفرات داخل فرقه آگاهی پیدا کنند و به جای بی بازگشت قدم نگذارند.

نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی – زینال شهیدی
۲۷ آبان ۹۶ 
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  افشاگری،  اشرف نیوز، 
برچسب ها: کوچ اجباری از کمپ پناهندگی آلبانی به قلعه مافیایی اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی