نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 28 آذر 1396

میتوان و باید!

بالاخره بعد از سالیان کشاکش مصطفی رجوی توانست خودش را از یوغ اختاپوسی پدر و نامادری رها کند ...

2017/12/17 by Iran Interlink

بالاخره بعد از سالیان کشاکش مصطفی رجوی که بعد ها نام محمد مریم با یاد محمد حنیف نژاد را رجوی پدر خودکامه برای وی انتخاب کرد توانست خودش را از یوغ اختاپوسی که پدرش به دست وپای وی پیچیده بود رها کند وباهویت خودش پا به دنیای آزاد گذاشته وجزئی از جامعه انسانی آزاد شود.

 سرنوشت افرادی مثل مصطفی یکی از دردناک ترین داستان هایی است که رجوی مرتکب شده است.

برای  آقای مصطفی رجوی شدیدترین برخوردها و توهینها زمانی که او فقط یک نوجوان بوده است، توسط پدرش رجوی کثیف اعمال شده است فقط برای خودکامگی رجوی و اینکه رجوی اثبات کند فرقی بین او سایر افراد نیست و بگوید: “خون پسرش رنگین تر از خون بقیه گوهران بی بدیل نیست”

 خرد شدن و تخریب هویت و شخصیت انسانی فقط به جرم آزادیخواهی و تحصیل و دانش که آقای مصطفی خواهان آن بود و توسط پدر از وی محروم شد.

آن ایام برای خاموش کردن و سرکوب این استعداد و نبوغ در ایشون  و برای سرگرم کردنش در پایگاههای جهل و جنایت رجوی از سازمان از هدایت یا همان عباس میناچی را موظف کرده بود که به ایشان ریاضی و کامپیوتر یاد بدهد شاید که بتواند چند صباحی وی را در دخمه های خود نگهدارد.

باز هم جای شکر دارد که وی توانسته خودش را در سن حدود ۳۶ سالگی برهاند. و توانسته برای خودش هر چند به اسم مستعار فیس بوک باز کند. و همین برای رجوی یعنی اعلان جنگ چرا که دشمن هر گونه ارتباط با جامعه است.

براستی پاسخ کشتار تمام احساسات و عشق جوانی که در همه اعضا و از جمله همین آقای مصطفی را رجوی بزودی باید بدهد.

بیان این خاطرات دردناک و حتی یادآوری آن برای  ما سخت است ولی ما متأسفانه با فرقه مافیائی در حال جنگ هستیم که باید برای روشن شدن افکار بقیه نفرات و مردم و برای جمع کردن بساط فرقه گرایانه مریم رجوی در پاریس با عرض پوزش این افشاگریها را بکنیم.

در بحبوحه حمله آمریکا به عراق برای آزادسازی کویت رجوی فرصت را غنیمت شمرده وحدود ۷۰۰ کودک را از پدرومادرانشان جدا کرده و به اروپا و آمریکا وکانادا فرستاد.

 بعد ها که این بچه ها بزرگ شدند در سال های نیمه دهه هفتاد شمسی سازمان توطئه فریب وکشاندن آنها به اشرف را استارت زد. و بسیاری از آنها را به بهانه دیدار با پدر یا مادرشان از اروپا وآمریکا وکانادا به عراق کشاند. آنهایی در محیط های بسته بودند که هیچ اراده ای نداشتند

 از آنجا که رجوی دشمنی هستریکی نسبت به خانواده ومناسبات خانوادگی دارد وسال قبل از آن همه خانواده ها را در اشرف به بهانه عامل شکست عملیات فروغ جاویدان از هم پاشاند وجود کودکان می توانست پلی بین زن وشوهران باشد و با وجود کودکان پروژه از هم پاشاندن خانواده ها هنوز ناتمام و برگشت پذیر می نمود.

اما داستان به همینجا ختم نشد. این بچه های معصوم را که به کشورهای اروپایی آوردند و تا آنجا که امکان آن بود به خانواده های هوادار سازمان سپردند. تعدادی هم که تحت پوشش بطور مثال تحت پوشش اداره سرپرستی از کودکان بی سرپرست قرار گرفتند سازمان با فریب مقامات این اداره در آلمان به آنها گفتند که از آنجا که ما با فرهنگ و طرز رفتار این بچه ها آشنا هستیم می توانیم مدیریت وکادر سرپرستی وتربیت این افراد را بدون دستمزد به عهده بگیریم.

 بنابراین همان محیط بسته فرقه ای اشرف مانند رابرای این بچه ها ایجاد کردند. واینها تماما در محیط بسته ای بودند که هیچ خبری از دینای بیرون نداشتند. بعد ها که این بچه ها بزرگ شدند در سال های نیمه دهه هفتاد شمسی سازمان توطئه فریب وکشاندن آنها به اشرف را استارت زد.

 و بسیاری از آنها را به بهانه دیدار با پدر یا مادرشان از اروپا وآمریکا وکانادا به عراق کشاند. آنهایی در محیط های بسته بودند که هیچ اراده ای نداشتند براحتی فریب خوردند اما آن دسته که نزد خانواده های هوادار بزرگ شده بودند تا حدودی از وضعیت اشرف آگاه بودند حاضر به رفتن به عراق نشدند چنان تحت فشار واذیت وآزاروکتک قرار گرفتند که بسیاری از آنان از خانه فرار کرده وبه پرورشگاه ها پناه بردند. با ورود این افراد به مناسبات از آنجا که در محیط های بسته بودند امکان نگهداری وآموزش آنها با دیگر نفرات پذیرشی که در جامعه آزاد رشد کرده بودند نبود بنا بر این یک واحد ویژه به نام هنگ حنیف برای آنان ایجاد شد.

کم کم که این بچه ها در مناسبات پی به ویژگی فرقه ای بسته سازمان بردند خود از مخالفان سرسخت تشکیلات تبدیل شدند ویک سرشکستگی ایدئوژیک بزرگ برای رجوی بودند چرا که رجوی یک تئوری داشت اینکه با انقلاب مریم می توان هرکس را تغییر داد حالا بچه هایی که در خانواده های مجاهد متولد شده ودر اشرف تحت نظارت مستقیم رجوی رشد کرده بودند هیچ کدام حاضر به پذیرش انقلاب ایدئولوژیکی کذایی وی نمی شدند

 وهمیشه خاری در چشم رجوی بودند و در هیچ نشستی با کادرها یا مسؤلین رده بالا نبود که نسبت به این بچه ها توهین وعقده گشایی نکرده باشد وعباراتی ازجمله فاسد تفاله های بورژوازی یا جیم زده ها را نثار این افراد نگون بخت نکند. مصطفی هم از همان اوایل بنای مخالفت را گذاشت اما رجوی سعی می کرد حد اقل این یکی رسوایی را هر چه می تواند حتی در مناسبات داخلی پنهان نگه دارد.

 با ورود به کمپ لیبرتی با بهانه اینکه دشمن نتواند از هم خونی وی با رجوی سوء استفاد کند وی را نگه داشته بودند وبعد هم که توسط کمیساریای عالی پناهندگی به اروپا منتقل شد باز سالها با وجودیکه دست وی تا حدودی درمناسبات باز بود در واقع می توان گفت در مناسبات بود ولی در مناسبات نبود. تا اینکه بلاخره با باز کردن یک صفحه فیس بوک با عکس خودش ولی نام ….. تمام عیار پا به دنیای آزاد گذاشت. آزادی وی را به او تبریک می گوییم وبرای وی زندگی پرموفقیتی آرزو میکنیم.

حمیرا محمدنژاد  – آلمان

۱۷٫۱۲٫۲۰۱۷

***
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  جداشدگان از فرقه رجوی، 
برچسب ها: حمیرا محمدنژاد، زنان ایران، آلمان، مصطفی رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی