نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ضرب و شتم دنیس مک شین (نویسنده و نماینده سابق انگلیس) توسط فرقه ترویستی رجوی، در پارلمان اروپا ...

2017/12/19 by Iran Interlink

روزنامه انگلیسی ایونینگ استاندارد Evening Standard، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۷:


ترجمه ایران اینترلینک

خاطرات یک لندنی: دنیس مک شین Denis MacShane قهرمانانه کتک می خورد.

در خاطرات امروز: نماینده سابق مجلس عوام انگلستان از حزب کارگر دنیس مک شین نجات دهنده ای که کتک می خورد.

منتشر شده در روز پنج شنبه ۷ دسامبر ۲۰۱۷

 سر به سر دنیس مک شین نگذارید. نماینده سابق مجلس عوام انگلستان از حزب کارگر، نویسنده کتاب نیکوکاران خوب در بروکسل، می گوید که او دیروز برای کمک به مردی که دمجر خیابان مورد حمله قرار گرفت وارد شد که منجر به کتک خورد خودش گردید. 

او دیروز در توئیتر خود مطرح کرد: “در مقابل پارلمان اروپا ارازل و اوباش مجاهدین خلق ایران با خشونت تمام به یک مردم مسن حمله ور شدند و او را با چماق کتک زده و زیر لگد گرفتند. من به آنها گفتند که این کار را تمام کنند، اما آنان با همان چماق ها به من حمله کردند و با مشت و غیره مرا کتک زدند”.

مک شین یک وزیر سابق اروپاست که مدت زیادی را در بروکسل سپری کرده و در خصوص مذاکرات مربوط به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا فعالیت و اظهار نظر می نماید. او دو کتاب در خصوص این موضوع نوشته است.

پیگیر شدیم که آیا حالش خوب است؟ مک شین پاسخ داد: “خوبم، فقط یک حمله توسط تعدادی دیوانه بود. هیچ پلیسی در نزدیکی نبود. من سعی کردم آنها را متوقف کنم. آنان حمله ور می شدند و فریاد می کشیدند. ولی نهایتا آنان به خود من حمله کردند.”

پارلمان اروپا، در لئوپولد چهارم در بروکسل، قاعدتا باید تحت حفاظت کامل پلیس باشد، یا حداقل تعدادی نگهبان امنیتی مراقب اوضاع باشند. مجاهدین خلق ایران یک سازمان سیاسی است که خواهان سرنگونی رژیم ایران است.

مک شین مشغول کارهای روزمره خودش بود، اگرچه قدری غافلگیر شده بود اما ظاهرا تأثیر بسیار کمی در ماجرا داشته است. او می گوید: “حداقل من این امکان را فراهم کردم که یکی از قربانیان بتواند فرار کند. تصور نمی کنم من قبل از آن زمان مورد حمله مجاهدین قرار گرفته بودم.”

................

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز، 
برچسب ها: Denis MacShane، دنیس مک شین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی