نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 هزینه های منافقین به سخنرانان آمریکایی و فرانسوی

خبرنگار «فیگارو» به نقل از یک منبع دیپلماتیک خبر داد، گروهک تروریستی منافقین در مراسم‌های خود به هر سخنران آمریکایی 25هزار دلار و به هر سخنران فرانسوی 12هزار و پانصد دلار می‌دهد.
حضور قانونگذاران آمریکایی در تجمع منافقیندر حالی که انتقادها درباره حضور سرکردگان گروهک تروریستی منافقین در فرانسه ادامه دارد، یک خبرنگار ارشد فرانسوی از هزینه‌های گزاف این گروهک به سخنرانان آمریکایی و فرانسوی حاضر در مراسم‌های منافقین خبر داده است.

«جورج مالبرونو» خبرنگار ارشد «فیگارو» به نقل از یک منبع دیپلماتیک خبر داده که گروهک تروریستی منافقین در مراسم‌های خود، به هر سخنران آمریکایی 25 هزار دلار و به هر سخنران فرانسوی 12 هزار و پانصد دلار پرداخت می‌کند.

او به نام و هویت این دیپلمات اشاره‌ای نکرده است.

خبرگزاری فارس

۱۳۹۶/۱۰/۱۵
پرداخت ۱۲۰۰۰ دلار به روزنامه‌نگار آمریکایی در ازای سخنرانی

تاریخ : یکشنبه 12 شهریور 1391
رسوایی دیگر برای باند رجوی

کارل برن استین روزنامه نگار امریكایی


«کارل برن استین» روزنامه‌نگار آمریکایی در فوریه سال جاری در یکی از گردهمایی‌های فرقه رجوی در هتل والدورف آستوریای نیویورک شرکت کرده و مبلغ دوازده هزار دلار(12000 ) دریافت کرده است...

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ / ۱۴ شوال ۱۴۳۳ / ۰۱ سپتامبر ۲۰۱۲


به گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) مرکز تحقیقاتی «پرو پابلیکا» که پیگیر حضور یکی دیگر از روزنامه نگاران آمریکایی در محافل منافقین شده بود اعلام کرد: «کارل برن استین» در فوریه سال جاری در یکی از گردهمایی‌های منافقین در هتل والدورف آستوریای نیویورک شرکت کرده و در حمایت از این گروهک تروریستی سخنرانی و از عدم خروج آن‌ها از لیست گروه‌های تروریستی انتقاد کرده است.

این خبر می‌افزاید: وی که در حال حاضر در مجلاتی همچون «ونیتی فیر» و «نیوز ویک» می نویسد به پروپابلیکا گفت که بابت حضورش در آن جمع ۱۲هزار دلار (حدود ۲۵ میلیون تومان) دریافت کرده است و البته خاطرنشان کرد که به عنوان یک حامی این سازمان در آنجا نبوده است!

چندی پیش «کلارنس پیج» که در روزنامه شیکاگو تریبیون قلم می زند به خاطر حضور در یکی از تجمع های گروهک تروریستی منافقین و دریافت ۲۰هزار دلار در ازای ۳ دقیقه سخنرانی اش از سوی مسئولان آن روزنامه مورد بازخواست قرار گرفت.

این ستون نویس آمریکایی ابراز کرد که هیچگاه بابت مبالغی که از سخنرانیهایش در موقعیتهای مختلف دریافت می نمود موافقت مدیر روزنامه اش را نمی گرفته و به مشکلی هم برخورد نمی کرده است.

سردبیر روزنامه شیکاگو تریبیون در بیانیه ای اعلام نمود که «پیج» تمام پولهایی را که در ازای سخنرانی و مخارجش (در گردهمایی منافقین) دریافت کرده باز می گرداند.

گفتنی است سازمان تروریستی منافقین با برگزاری کنفرانسهای متعدد در کشورهای اروپایی و آمریکایی و خرید افراد مختلف از قبیل سیاستمداران و روزنامه نگاران درصدد آن است تا از خود یک جلوه حقوق بشری به نمایش بگذارد و وزارت خارجه آمریکا را مجبور به خروج نام این گروهک تروریستی از فهرست سازمان های تروریستی آمریکا نماید.

......................
نوید رهایی
12 شهریور 91

مجاهدین خلق سیاستمداران آمریکایی را با پول می‌خرد
تاریخ : یکشنبه 9 مرداد 1390

فایننشال تایمز، چاپ لندن نوشت: سازمان مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) که در آمریکا به تروریست‌های محبوب واشنگتن مشهور شده، به شخصیت های آمریکایی پول می دهد تا از این سازمان حمایت کنند.به گزارش گرداب به نقل از واحد مرکزی خبر، روزنامه فایننشال در مقاله‌ای نوشت: یک گروه مسلح ایرانی که هزاران ترور را در کارنامه خود دارد در چارچوب تلاش های لابیگری خود میلیون ها دلار خرج می کند تا از فهرست سازمان های تروریستی خارجی در آمریکا خارج شود. این گروه برای این کار، گروهی از شخصیت های برجسته امنیت ملی آمریکا را با پول به خدمت گرفته است تا روابط آن را با آمریکا بهتر کنند.

روزنامه فایننشال تایمز مطلع شده است که ده‌ها مقام سابق آمریکایی از طیف های سیاسی مختلف (از جان بولتون محافظه کار گرفته تا هاوارد دین لیبرال) ده‌ها هزار دلار برای حمایت از این گروه دریافت کرده‌اند.

 این گروه همچنین آکین گامپ استراوس هائر اند فلد Akin Gump Strauss Hauer & Feld، از موسسات لابی، را برای متقاعد کردن اعضای کنگره آمریکا به حمایت از تلاش های این گروه استخدام کرده و چندین آگهی بیش از یکصد هزار دلاری نیز در روزنامه ها منتشر کرده است. قرار است ماه آینده وزارت امور خارجه آمریکا نظر خود را اعلام کند.

 برخی از تحلیلگران امور ایران در آمریکا، این گروه را "تروریست های محبوب واشنگتن" نام گذاشته اند.

 "رودی جولیانی"، شهردار سابق نیویورک، "جیم جونز"، مشاور سابق امنیت ملی باراک اوباما، "وسلی کلارک"، ژنرال بازنشسته ارتش و "تام ریج"، نخستین وزیر امنیت داخلی آمریکا از دیگر کسانی هستند که با پول، طرفدار سازمان مجاهدین شده‌اند و می گویند باید اسم آنها را از فهرست تروریستها خارج کرد.

 آنها معتقدند که این گروه در ایران به منافقین مشهور اند و مردم خاطرات تلخ هزاران ترور خونینی که منافقین انجام داده و به خصوص همکاری نظامی اطلاعاتی منافقین با "صدام"، رئیس جمهور سابق عراق در جنگ هشت ساله با ایران را فراموش نمی کنند.

 "لی همیلتون"، رئیس دموکرات سابق کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا و "مایکل موکیسی"، دادستان کل آمریکا در دوره دوم ریاست جمهوری جرج دبلیو بوش، هر دو به فایننشال تایمز گفتند برای سخنرانی در گردهمایی های این گروه پول دریافت کرده اند.

 "جان بولتون"، نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل، گفت: «گرفتن پول (از منافقین) برای حمایت از آنها مسئله‌ای نیست.»

در همین رابطه:

رشوه ۶۰۰ هزار دلاری گروهک منافقین

یکی از شرکت های بزرگ لابی کننده در واشنگتن در حال تلاش برای حذف نام گروهک تروریستی منافقین از فهرست سازمان های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکاست.

به گزارش گرداب، بر اساس فهرستی که دو هفته پیش در مورد گروه های فشار یا جلب رأی منتشر شد، گروه "آکین گامپ استراوس" برای جلب آرا و لابی گری برای حمایت از حذف نام گروهک تروریستی منافقین از فهرست سازمان های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا ثبت شده است.

 تعدادی از اعضای برجسته این کمپانی از جمله "ویک فازیو"، نماینده دموکرات کنگره آمریکا، روی این موضوع کار می کنند. دیگر اعضای این تیم فشار عبارتند از "هال شاپیرو"، مشاور ارشد پیشین کلینتون در شورای اقتصاد ملی، "جان گیلیلند"، دستیار سناتور پیشین "بلانش لینکولن"، و "سین دی آردسی"، مشاور نماینده پیشین دونالد پیز.

 این شرکت همواره یکی از پر سودترین شرکت های لابی در واشنگتن بوده است. درآمد حاصل از لابی گری این شرکت در سه ماهه اول امسال بالغ بر هشت میلیون و هفت هزار دلار بود.

 

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، این گروه همچنین توانسته است حمایت افراد برجسته ای را در واشنگتن جذب کند که از جمله آنها مایکل موکاسی- دادستان کل پیشین آمریکا- در دوران بوش و بیل ریچاردسون- سفیر ویژه آمریکا در سازمان ملل و وزیر انرژی- بوده است. هوارد دین- رئیس پیشین کمیته دموکراتیک ملی- و جان بولتون- سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل- نیز از دیگر افرادی هستند که در حمایت از گروهک تروریستی منافقین سخنرانی هایی داشته اند.

 

بر اساس اسناد وزارت امور خارجه آمریکا، این گروه در دهه ۶۰ از سوی عده ای از دانشجویان مارکسیست و در مخالفت با شاه ایران تشکیل شده بود. گروهک تروریستی مجاهدین خلق همچنین متهم به انجام حملاتی تروریستی علیه آمریکاییان در دهه ۷۰ است.

 بر اساس فهرست فاش شده، اوایل امسال گروهک تروریستی منافقین در پوشش ایرانیان مقیم آمریکا، شرکت حقوقی "دی جنوآ و توئنسینگو" را برای لابی گری در مورد این مسئله استخدام کرده و تاکنون ۶۰۰ هزار دلار به آن پرداخت کرده اند.

 منبع: کیهان
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  افشاگری،  اخبار روز،  فرانسه،  آمریكا، 
برچسب ها: هزینه های منافقین به سخنرانان آمریکایی و فرانسوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی