نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هیچ خانواده ای در تشکیلات فرقه رجوی وجود ندارد.
سایت آلبانیایی shqiptarja.com به تاریخ 6 ژانویه 2018 مطلبی در خصوص اشرف 3 و حضور فرقه رجوی در آلبانی درج نموده که دروغ هایی را البته از قول نفرات فرقه به خورد خوانندگان داده است.

در همین رابطه نجات یافتگان از فرقه رجوی در آلبانی با این سایت برخورد کرده و حقایق را به شرح زیر برایش روشن نموده اند و البته آنان توضیح دادند که از واقعیت ها بی اطلاع بوده اند.

1. هیچ خانواده ای در تشکیلات فرقه رجوی وجود ندارد تا احیانا ابتدا در اردوگاه جدید مستقر شود. این فرقه کلا با هرگونه ارتباط با خانواده مگر در شرایط ویژه و صرفا برای منافع خاص از جمله جذب نیرو و پول مخالف است.

2. هزینه خرید چند هکتار زمین و ساخت بناهای جدید و تأمین تحهیزات پیش رفته امنیتی، علاوه بر استخدام شرکت های خصوصی برای حفاظت و بسیاری از هزینه های دیگر، هرگز از جانب تعدادی پناهنده ایرانی در اروپا قابل تأمین نیست.

3. بهانه های امنیتی توسط فرقه رجوی برای ممانعت از ورود خانواده ها به کشور آلبانی برای دیدار با عزیزانشان ارائه شده است که کذب محض است. خانواده ها که حاضرند خویشاوندی خود را اثبات نمایند هرگز مایل به آسیب رساندن به عزیزان خود نخواهند بود.

4. علت اصلی ترک تیرانا توسط فرقه رجوی و رفتن به محلی دورافتاده فقط منزوی کردن اعضا از دنیای آزاد خارج از فرقه و محدود کردن ارتباطات آنان است تا بهتر بتوانند اعضاء را مغزشویی و کنترل نمایند.

5. اهالی محل در تیرانا از حضور این افراد در کشور خود راضی نبودند و رفتار آنان را غیرقابل قبول می دانستند. فرقه رجوی هرگز با ساکنان محلی ارتباط برقرار نمی کند چرا که بیم دارد تا شرایط خاص فرقه ای آنان بر ملا شود.


لینک به مطلب اصلی:
Banesat, Manza "kryeqyteti" i 3 mijë muxhahedinëve iranianë

بنیاد خانواده سحر

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  جداشدگان از فرقه رجوی، 
برچسب ها: تبلیغات کذب فرقه رجوی در رسانه های آلبانی، اشرف 3،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی