نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 27 دی 1396
از این پس نجات یافتگان مستمری پناهندگی خود را بدون واسطه از جانب کمیساریا که هر ماه به حسابشان واریز خواهد شد دریافت خواهند کرد.
همانطور که در جریان هستید در آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی، فرقه رجوی مستمری پناهندگی نجات یافتگان را کاهش داد و پرداخت همان میزان کم را هم منوط به نوشتن اقرار نامه خیانت نمود. پرداخت این مستمری به صورت غیر قانونی، طبق قرارهایی که با کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان در ژنو گذاشته و تعهداتی که داده شده بود، مستقیما به عهده فرقه رجوی بود که البته فرقه از این موضوع به عنوان اهرم فشار بر تمامی آنان استفاده می نمود.

به دنبال مقاومت و اعتراضات نجات یافتگان در آلبانی به صورت متحد و یکپارچه و رسانه ای شدن موضوع و مستنداتی که از شبکه های تلویزیونی آلبانی در خصوص دید بسیار منفی مردم نسبت به این فرقه تروریستی پخش گردید و تلاش هایی که از جانب خانواده ها و فعالان و حامیان این افراد صورت گرفت، بالاخره اتحاد و مقاومت بر دسیسه پیروز شد.

از این پس نجات یافتگان مستمری پناهندگی خود را بدون واسطه از جانب کمیساریا که هر ماه به حسابشان واریز خواهد شد دریافت خواهند کرد. همچنین وزارت خارجه آلبانی تمهدیداتی برای تسهیل در امر گرفتن ویزا برای خانواده های این دسته عزیزان در نظر خواهد گرفت.

کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان در کشور آلبانی و همچنین وزارت کشور قول داده اند تا تمامی مشکلات جداشدگان را به خصوص در زمینه های حقوقی، اقامتی، سفر به کشورهای دیگر، اجازه کار و حتی یافتن کار حل نمایند. آنچه تاکنون دولت آلبانی در برابر آن مقاومت می کرد اجازه دیدار خانواده های این عزیزان بود که در خصوص آنهم نهایتا قول مساعد دادند. البته تأکید نمودند که این مسئله صرفا شامل حال جداشدگان از فرقه رجوی می شود. لازم به ذکر است که دولت آلبانی دادن ویزا به ایرانیان را به دلیل اطلاعات نادرستی که فرقه رجوی داده بود محدود کرده است.

در حال حاضر ظاهرا حدود ۴۰۰ نفر از اعضای فرقه رجوی هنوز در تیرانا هستند که حاضر به رفتن به مقر جدید نمی باشند و البته اعلام جدایی هم نکرده اند چرا که از جداشدن به دلیل مشکلاتی که جداشدگان تاکنون داشته اند می ترسند که به این ترتیب راه جدا شدن برای آنان نیز باز خواهد بود.

همچنین خبر رسیده است که حدود ۸۰۰ نفر در داخل فرقه در مقر جدید بنای اعتراض را گذاشته اند و عنوان نموده اند که شرایطی که برای آنان از قبل ترسیم شده بود با امکانات موجود مغایرت دارد و محدودیت های اعمال شده را نمی پذیرند.

تمامی تلاش فرقه رجوی اینست که افراد به صورت گروهی و جریانی جدا نشوند. تمامی وعده و وعیده های سرنگونی و قول کمک های عمو ترامپ و غیره هم تاکنون کارساز نبوده است.

آنچه بیش از همه فرقه را دچار سردرگمی و عصبانیت کرده ارتباط برخی جداشدگان با تعدادی از اعضا در داخل فرقه است که به این صورت اخبار رد و بدل می گردد. فرقه رجوی تلاش می کند از طریق جاسوسان خود در داخل و خارج از تشکیلات سرنخ این ارتباطات را پیدا نماید.

بنیاد خانواده سحر
تیرانا – ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸

طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  خانواده،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مستمری پناهندگی و ویزا برای خانواده ها، فرقه رجوی، تیرانا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی