نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ما خانواده ها تحت هر شرایطی حتی اگر از سوی حرامیان رجوی بر سر و رویمان سنگ و کلوخ و نیزه ببارد از خواسته بحق خود که همانا ملاقات حضوری، آزاد با فرزندانمان است ذره ای عقب نشینی نخواهیم کرد...

                          

 

اطلاعیه:

با سلام به کلیه اسرای زندان اشرف، خواهران و برادران عزیز :

فرقه مافیایی و ضدخانواده ی رجوی در اقدامی رذیلانه، بار دیگر چهره ی دد منشانه خود را به نمایش گذاشت، و در اقدامی زبونانه، گشتاپوی لجام گسیخته و وحشی خود را به جان جمعی از خانواده ها انداخت. تیر و کمانداران فلاخن باز رجوی صبح امروز در استقبالی نامتعارف بر علیه خانواده ها، پدران ، مادران در ضلع جنوب شرقی زندان اشرف توانستند آقای امیر خطیبی، که از استان لرستان، شهرستان بروجرد برای ملاقات با برادر اسیرش احمد خطیبی خود را به جوار زندان اشرف رسانده بود، از ناحیه پا بشدت مجروح و مصدوم نمایند.

فلاخن بازان قلعه سنگباران بدانند که اینگونه برخوردهای غیرانسانی رجوی جز رسوایی و تنفرعمومی مردم ایران از رجوی و رجوی ها نتیجه و دستاوردی نخواهد داشت.
ما خانواده ها تحت هر شرایطی حتی اگر از سوی حرامیان رجوی بر سر و رویمان سنگ و کلوخ و نیزه ببارد از خواسته بحق خود که همانا ملاقات حضوری، آزاد با فرزندانمان است ذره ای عقب نشینی نخواهیم کرد.
پس ای سنگ ها بر سر و روی پداران پیر و مادران بیمار ببارید، و ای تیر و کمانداران بی حیا تا می توانید ما را هدف آماج حماقت خود و رجوی قرار دهید. شرمتان باد ای مزدورا ن جیره خوار و سنگ اندازان اجاره ای رجوی ، برادران ، خواهران، اسرای گرفتار در فرقه رجوی ، بدانید ما حتی در لحظه ای که غرق بخون شویم برای آزادی شما زندانیان اشرف دعا می کنیم.

ما خانواده های متحصن در اضلاع زندان اشرف، بار دیگر اقدام دد منشانه ی گشتاپوی دیوانه و ضد مردمی رجوی را محکوم می کنیم . از دولت عراق و مجامع حقوق بشری جهان میخواهیم جلوی رفتار ضد انسانی رجوی را بگیرند. ما هر گونه رفتار نامتعارف ، ضرب و شتم خانواده ها از سوی رجوی ها را محکوم می کنیم و آن را نقض حقوق بشر بویژه نقض حقوق خانواده های اسرا دانیم .

به امید پایان ظلم و جور ستم رجوی و رجوی ها
جمعی از خانواده های استان لرستان ، گلستان، ایلام، کرمانشاه، قزوین،تهران، مشهد مستقر در جلوی درب زندان اشرف

تابستان 90

     

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  قربانیان خشونت و ترور،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: اشرف، رجوی، سنگباران، خانواده ها، حقوق بشر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی