نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رایزنی ۲ نماینده کنگره آمریکا با سرکرده منافقین برای همکاری علیه ایران

دو نماینده کنگره آمریکا که روابط نزدیکی با منافقین دارند، در دیدار با سرکرده این گروهک از لزوم همکاری مشترک برای مقابله با ایران صحبت کردند.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روزنامه انگلیسی «اکسپرس» با اشاره به دیدارهای اخیر نمایندگان ارشد کنگره آمریکا با سرکرده گروهک منافقین و گفت‌وگو در خصوص چگونگی همکاری آمریکا با این گروه علیه ایران، نوشت نمایندگان کنگره از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا خواهند خواست که تلاش برای مقابله با ایران را از طریق اعمال تحریم و فشار بر فعالیت‌های منطقه‌ای این کشور، تشدید کند.

در این دیدار که در پاریس انجام شده، «دینا روراباکر» رئیس کمیته فرعی اروپا، اوراسیا و تهدیدات نوظهور و «تد پو» رئییس کمیته فرعی تروریسم، عدم اشاعه و تجارت مجلس نمایندگان آمریکا حضور داشته‌اند و درباره تلاش مشترک برای تغییر نظام ایران با «مریم رجوی» سرکرده منافقین گفت‌وگو کرده‌اند.

روراباکر پس از این دیدار، با حمایت تمام قد از ناآرامی‌های دی ماه در چند شهر ایران، مدعی شد که این «اعتراضات هنوز تمام نشده است.»

پو نیز هرچند گزینه نظامی علیه ایران را رد کرد، اما گفت تغییر در ایران باید از درون و توسط نیروهای مخالف جمهوری اسلامی صورت گیرد.

روراباکر و پو هر دو از نمایندگان شناخته‌شده کنگره آمریکا هستند که روابط بسیار نزدیکی با گروهک منافقین دارند. در سال‌های گذشته منافقین برای همراه کردن کنگره آمریکا با خود هزینه‌های زیادی کرده است. به عنوان نمونه، اطلاعات مالی کارزارهای انتخاباتی پو نشان می‌دهد که بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴، منافقین دستکم ۱۷۹۰۰ دلار به این نماینده کنگره کمک مالی کرده‌اند و نزدیک به ۲۰۰۰۰ دلار هم برای سفرهای وی به پاریس و شرکت در جلسات این گروهک هزینه کرده‌اند. روهراباچر هم وضعیت مشابهی دارد و آنطور که روزنامه «گاردین» گزارش داده، او که از حامیان اصلی خروج نام منافقین از فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا بود، تنها در سال ۲۰۱۲ چندین هزار دلار از این گروهک کمک مالی دریافت کرده است.

علاوه بر نمایندگان کنگره، دولت آمریکا هم در ماه‌های گذشته بارها به صراحت از تلاش برای تغییر نظام در ایران سخن گفته است. «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا پارسال گفت واشنگتن تلاش می‌کند تا با کمک به عناصری داخل ایران، نظام سیاسی ایران را تغییر دهد.

ترامپ هم که در مدت حضورش در کاخ سفید ورود ایرانی‌ها به آمریکا را ممنوع کرده، ملت ایران را «ملتی تروریست» خوانده و از نامی جعلی برای اشاره به «خلیج فارس» استفاده کرده، در جریان ناآرامی‌های اخیر به بهانه «حمایت از مردم ایران» چندین بیانه داده و صراحتا حمایتش را از بی‌ثباتی در ایران اعلام کرد.


2018/03/01 by Iran Interlink

خبرگزاری فارس

تهران، اول مارس ۲۰۱۸
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین، 
برچسب ها: رایزنی ۲ نماینده کنگره آمریکا با سرکرده منافقین برای همکاری علیه ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی