نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

تحلیلگر و زبانشناس بزرگ جهان در سخنانی دولت آمریکا را به اتخاذ رویکرد نظامی‌گری جهت نابودی جهان و نگاه نادرست به تغییرات اقلیمی متهم کرد.

«نوام چامسکی» تحلیلگر امور سیاسی و زبان‌شناس مشهور جهان در اظهار نظری عنوان کرد که راهبرد نظامی آمریکا در زمان «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور در مسیر نابود ساختن جهان است.

 به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک» چامسکی اخیرا حین گفت‌و‌گو با «رافائل کوئرا» رئیس جمهور سابق اکوادور در این زمینه گفته است: «البته با وجود ترامپ، راهبرد نظامی آمریکا درحال تضعیف ،کم اثرتر شدن ، متلاشی شدن بیشتر و از دست دادن تمامی قدرت‌ها در عرصه‌های بین المللی است که پیشتر آن‌ها را در اختیار داشت.»

وی در ادامه گفت: «راهبرد نظامی آمریکا در مسیر تخریب جهان است. مهمترین مولفه سیاست دولت ترامپ نگرش به بحران واقعی موجود در سیاره ما، یعنی تغییرهای اقلیمی است.»

چامسکی خاطر نشان ساخت که آمریکا، با رئیس جمهوری ترامپ، در زمینه تغییرهای اقلیمی نیز علیه تمام جهان حرکت  کرد زیرا اولویت نخست او استخراج سوخت‌های هیدروکربنی در خاک آمریکا است که خطر تغییرهای اقلیمی  را در جهان  تشدید می‌کند.

 وی همچنین افزود که سخنان جنگ طلبانه بین آمریکا و کره شمالی می‌تواند منجر به جنگ بین این دو کشور شود. 


خبرگزاری فارس

۱۳۹۶/۱۲/۱۴

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  تحلیل روز،  آمریكا، 
برچسب ها: چامسکی، راهبرد نظامی آمریکا، تغییرهای اقلیمی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی