نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
شادمانی و خوشحالی لحظه ای را فدای یک عمر تاسف نکنیم .
جشن ها جزیی از فرهنگ هر سرزمینی محسوب می شود و هویت مردمان یک کشور را شکل می دهد و ملت ها خود را ملزم به حفظ و گرامیداشت سنت ها و ارزش ها و به تعبیری میراث معنوی نیاکان خود می دانند. سرزمین ما ایران نیز مهد تمدنی است که گنجینه ای از آداب و سنن را در خود جای داده است و شادی و نشاط را برای تک تک ایرانیان به ارمغان می آورد.

یکی از رسومات کهن ایرانی برپاداشتن مراسم چهارشنبه سوری است. چهارشنبه سوری که به تعبیری به چهارشنبه سوزی تبدیل گشته است دیگر یک آتش بازی ساده و سنتی نیست، بلکه برای عده ای به فرصتی تبدیل شده است که داشتن شبی خوش به هر قیمتی را بر رعایت حقوق شهروندی ترجیح می دهند.یک فرهنگ اصیل به ضد فرهنگ تبدیل می گردد و سرآغاز راه بدعت های تازه در فرهنگ گذاشته می شود. بدعت های که هیچ تناسب و رابطه ای با فلسفه وجودی فرهنگ اصیلی مانند جهارشنبه سوری ندارد.

بدعت های تازه با ورود مواد آتشزایی مانند انواع نارنجک های دست ساز و ترقه ها چهارشنبه پایانی سال را که یک آتش بازی ساده بوده به صحنه جنگ های خیابانی تبدیل می کند. صحنه ای که بازیگران آن عده ای فرصت طلب ضد فرهنگ، هواداران ساده لوح فراریان خزیده در فرنگ هستند و قربانیان اینگونه اعمال خطرآفرین کودکان، سالمندان، بیماران و عابران بیگناه هستند و نیز خانواده هایی که در آستانه سال نو باید شاهد سوختگی شدید، قطع اعضای بدن بخصوص قطع انگشتان و تخلیه چشم های عزیزان و نزدیکان خود باشند و در مواردی نیز منجر به از دست دادن یکی از اعضای خانواده خود می شوند و سالها زندگی آنها تحت تاثیر ندانم کاری عده ای سودجو می گردد و آغاز بهار و فرا رسیدن عید را به کامشان تلخ می گرداند.


هر ساله به رغم هشدارهای مسئولین ذیربط و مراکز بهداشتی و درمانی باز هم شاهد حوادث و اتفاقات تلخ و ناگوار برای هموطنانمان هستیم. حوادثی که هزینه ها و صدمات جبران ناپذیری را به فرد،خانوادها و جامعه تحمیل می کند. چه کسی می تواند صدمه و لطمه ای که به خانواده ای که در انتظار تولد فرزند خود هستند و یا سالمندان و بیمارانی که سر و صدای ناشی از انفجارها که به مثابه سم مهلک برایشان می باشد پاسخگو باشد. آیا ندامت و پشیمانی از کرده خود دیگر فایده دارد؟

اکنون زمان آن رسیده است تا شادمانی و خوشحالی لحظه ای را فدای یک عمر تاسف نکنیم، نباید به فراخوان و خط آتش افروزی بیگانه پرستان ضد مردم و میهن توجه نمود زیرا آنها فقط نسخه رنج و درد، سوختن و مرگ را برای ما می پیچند و اعتقادی به فرهنگ اصیل و ملی ایرانیان ندارند.

نوید رهاییطبقه بندی: نوید نیوز،  لرستان، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی