نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397
منافقین سال‌ها همدست موساد بوده‌اند .

2018/04/26 by Iran Interlink

مصاحبه الجزیره با گرت پورتر (ترجمه خبرگزاری دانشجو)، بیست و ششم آوریل ۲۰۱۸:


یک تحلیگر مشهور آمریکایی در گفت‌و‌گویی اظهار داشت با توجه به این‌که تل‌آویو و عربستان برای حمله به ایران موشک بالستیک دارند ،موشک‌های بالستیک ایران نیز سلاحی بازدارنده محسوب می‌شوند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، «گرت پورتر» تحلیلگر آمریکایی در گفت‌وگو با شبکه خبری «الجزیره» قطر ادعا‌های تکراری صهیونیست‌ها درباره برنامه هسته‌ای و موشکی ایران را «ساختگی» نامید.

پورتر در این مصاحبه درباره ادعا‌های تکراری صهیونیست‌ها مبنی بر تلاش ایران برای ساخت بمب اتمی گفت که اسناد ارائه شده در گذشته، کاری مشترک از سوی «موساد» دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی، دستگاه‌های اطلاعاتی غرب و با کمک گروهک منافقین، از دشمنان قسم خورده ایران بود.

وی در توصیف گروهک منافقین گفت: «آن‌ها سال‌هاست که سازمانی تروریستی بشمار می‌آیند و در مواردی بسیار مهم با موساد همکاری داشتند.»

وی در بخش دیگر این مصاحبه به انگیزه صهیونیست‌ها به انتقال این اطلاعات جعلی به رسانه‌ها و دولت‌های خارجی در سال ۲۰۰۳ اشاره کرد.

پورتر نصب کلاهک اتمی بر موشک‌های «شهاب -۳» را از جمله دیگر دروغ‌های موساد و منافقین نامید.

وی در بخش دیگر این مصاحبه با اشاره به دکترین ایران درباره عدم ساخت سلاح‌های اتمی، به تمرکز آمریکا و متحدانش بر برنامه موشکی ایران درحالی که دیگر کشور‌ها نیز برنامه مشابهی دارند گفت، آشکار است که ایران از موشک بالستیک به عنوان یک سلاح بازدارنده استفاده می‌کند. ایران دارای نیروی هوایی مناسب برای حمل سلاح‌های متعارف در واکنش نشان دادن به حمله علیه خود نیست. این درحالی است که اسرائیل و عربستان سعودی دارای توان موشکی بالستیک برای حمله به ایران هستند. پس به وضوح موشک‌های بالستیک ایران نقش بازدارنده دارند.

گرث پورتر در خاتمه این مصاحبه درباره ادعای تهدید بودن ایران در منطقه و مواردی این چنینی گفت که ایرانی‌ها هرگز اسرائیل را به حمله تهاجمی تهدید نکرده‌اند. آنچه آن‌ها می‌گویند این است که اسرائیل باید به این مسئله که تنها یهودی‌ها حقوق کامل دارند، خاتمه دهد، درست مانند آفریقای جنوبی که به کشور صرف برای سفید پوستان خاتمه داد. این موضع مشترک حامیان حقوق فسلطین در جهان است.

گفتنی است که گرث پورتر در سال‌های گذشته با تالیف کتاب «بحران ساختگی» ثابت کرد که مدارک و اسناد ارائه شده غرب و رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته‌ای ایران در آن برهه جعلی بودند.

(پایان)طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  افشاگری،  جاسوسی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: گرت پورتر، منافقین، موساد، نوید هایی، موشک،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی