نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 خرداد 1397
پیمان کردامیر
رهایی و نجات پیمان کردامیر از تشکیلات سیاه رجوی

عواطف خانوادگی بر ظلم فرقه ای پیروز گشت.

ضمن تبریک وشادباش به اعضای خانواده کردامیر؛ عضو رهایی یافته از چنگال رجوی که متاسفانه مادر وی کی ازخواهرانش نیز در پی فعالیتهای انساندوستانه در راستای رهایی عزیزشان دق مرگ شدند و بی آنکه بتوانند پیمان را درآغوش بکشند و یا دستکم صدایش را از لابلای سیم تلفن بشنوند  به رحمت خدا رفتند، می خواستم خاطره ای از پیمان را بازگو کنم .


پیمان کردامیر از خطه کرمانشاه در واپسین سالهای دهه 1370 که بتازگی به ارتش رجوی ساخته آزادیبخش در عراق و اسارتگاه وقت اشرف وارد شده بود؛ گویا خواننده بود و از یک صدای دلنشین هم برخوردار بود.

روزی در یک جلسه ی ستادی که متشکل از فرماندهان یگان در رده تشکیلاتی Mo بود، حکیمه سعادت نژاد مسئول جلسه و از زنان سرکوبگر تشکیلات فروبرنده رجوی، بحث جنجالی  و در عین حال تهوع آوری را روی میز آورد مبنی براینکه در سازمان مجاهدین و ارتش به صطلاح آزادیبخش، شاعر و خواننده و رقاص و نوازنده و غیره و ذالک نداریم مگر اینکه در کنترل و زیر نظر موزیسین و هنرمندان و شاعران تایید شده ی ما باشند. دراین وانفسا کسی هم که میخواهد بخواند باید سروده شعرهای شعرای مجاهد را بخواند همین وبس …….

در میانه بهت وحیرت حضار در جلسه واینکه صورت مساله چه خواهد بود، حکیمه سعادت نژاد ادامه داد: “بارها گزارش رسیده که پیمان کرد امیر تازه پیوسته در خلوت و تنهایی خود خاصه در ساعات استراحت ظهر و شب به حواشی مقر و پشت خاکریزها میرود و برای دل خودش میخواند . طوریکه آنچنان میدان را بازدیده که در هر نوبت چند نفر را به همراه میبرد و برایشان از غزلها و سروده های حافظ و مولوی و… میخواند که این امر موجب نگرانی فزاینده من وسیستم فرماندهی شده است .”

سرآخر نیز مسئول و فرمانده ی پیمان کردامیر را مورد خطاب قرار داد و گفت: ” بیشتر و بیشتر مواظب پیمان باشد و سعی کند که وی را به گروه هنر معرفی کند تا در یک سیستم کنترل شده و تعریف شده چنانچه صدایی و هنری دارد ؛ عرضه کند و اگر هم پیمان نپذیرفت و تن به ضوابط تشکیلات نداد ، یکراست به من مراجعه شود تا من حسابی شیر فهمش کنم !”

پوراحمد

9 خرداد 1397
گیلان

طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز، 
برچسب ها: پیمان کرد امیر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی