نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 تیر 1397
نقش‌ منافقین در ناآرامی‌های ایران
اعتراف مشاور ترامپ به نقش‌آفرینی منافقین در ناآرامی‌های ایران


جولیانی: تظاهرات‌های ایران به‌خودی‌خود رخ نمی‌دهد


رودی جولیانی، از نزدیک‌ترین افراد به رئیس جمهوری آمریکا و رئیس تیم حقوقی ترامپ شب گذشته در تجمعی که از سوی گروهک تروریستی منافقین در پاریس برگزاری شده بود، بار دیگر در سخنانی ضدایرانی گفت که رئیس جمهوری آمریکا رهبران ایران را «خفه» خواهد کرد.

وی در این نشست مدعی شد که هدف از اعمال دوباره تحریم‌ها علیه ایران «تغییر رژیم» است.

طبق گزارش بلومبرگ، جولیانی در این تجمع مدعی شد که سقوط رژیم در ایران «چندان دور نیست و به‌زودی رخ می‌دهد» و ایالات متحده تا زمانی که این مسئله رخ دهد به افزایش تحریم‌ها ادامه خواهد داد.

مشاور و وکیل شخصی ترامپ در ادامه بار دیگر به اتحادیه اروپا و باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا به‌خاطر برجام حمله کرد، زیرا به‌زعم وی کشورهای اروپایی و رئیس جمهور باراک اوباما، موجب رضایت خاطر ایران شده‌اند؛ جولیانی در ادامه تصریح کرد «ترامپ به مبارزان [راه] آزادی پشت نمی‌کند».

وی در جمع منافقین خلق مدعی شد: «این دولت در آستانه سقوط است و الآن زمان فشار وارد کردن است. خدا را شکر که رئیس جمهور من به آن توافق هسته‌ای بسیار خطرناک با ایران پشت کرد. ما با بزرگترین حامی تروریسم در جهان [همکاری و تعامل] نخواهیم کرد».

جولیانی در بخشی دیگر از سخنانش در تجمع منافقین بار دیگر اتحادیه اروپا را به‌خاطر خرید نفت ایران مورد حمله قرار داد؛ اروپا به‌خاطر تداوم خرید نفت ایران «باید از خودش شرمسار باشد ... من نمی‌توانم درک کنم که چرا رهبران دموکراسی‌های غربی به‌دنبال حمایت از توافقی هستند که به‌طور اجتناب‌ناپذیری موجب شکل‌گیری یک دیکتاتوری دیوانه می‌شود».آن تظاهرات‌ها به‌خودی‌خود رخ ندادند. آن‌ها به‌خاطر بسیاری از افراد ما در آلبانی (که میزبان کمپ منافقین است) و بسیاری از افراد ما در اینجا و در سرتاسر دنیا رخ دادند

به‌نوشته گاردین، مشاور و وکیل شخصی ترامپ در ادامه سخنان خود در جمع منافقین ادعا کرد که رهبران ایران باید کنار بروند و «توسط یک دولت دموکراتیک که مریم رجوی نماینده آن است جایگزین شود ... آزادی در آستانه تحقق است ... سال بعد می‌خواهم که این نشست را در تهران برگزار کنم».

جولیانی در ادامه به اشاره به ناآرامی‌های دی‌ماه در ایران گفت: «آن تظاهرات‌ها به‌خودی‌خود رخ ندادند. آن‌ها به‌خاطر بسیاری از افراد ما در آلبانی (که میزبان کمپ منافقین است) و بسیاری از افراد ما در اینجا و در سرتاسر دنیا رخ دادند».

طبق گزارشی که بلومبرگ منتشر کرده است، جولیانی هرچند از ماه آوریل هدایت تیم حقوقی ترامپ را به‌عهده گرفت، اما همچنان پذیرای دعوت‌های صورت‌گرفته از وی برای سخنرانی در داخل و خارج ایالات متحده است. بلومبرگ نوشت که جولیانی اما از پاسخ به پرسشی درباره دستمزد دریافتی‌اش برای انجام سخنرانی شب گذشته‌اش خودداری کرد. جولیانی در اوایل ماه گذشته میلادی (ژوئن) در کنفرانس بازارهای سرمایه در تل‌آویو سخنرانی کرد، جایی که از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل تمجید کرد و فلسطینیان را مقصر عدم‌تحقق توافق سازش دانست و انجام تحقیقات قضایی علیه نتانیاهو و ترامپ را محکوم کرد و از نگرش و طرز برخورد ترامپ با زنان دفاع کرد.

رودی جولیانی که هم‌اکنون وکیل شخصی ترامپ است، پس از سخنرانی در تجمع منافقین خلق در پاریس، در گفتگو با رویترز گفت: «من نمی‌توانم به‌جای رئیس جمهوری سخن بگویم، اما به‌نظر می‌رسد که وی فکر نمی‌کند شانسی برای تغییر رفتار [ایران] وجود داشته باشد، مگر اینکه در مردم و فلسفه تغییری ایجاد شود».

جولیانی به رویترز گفت:‌ «ما قدرتمندترین اقتصاد جهان هستیم ... و اگر شما [را تحریم کنیم]، شما سرنگون می‌شوید».

مشاور و وکیل شخصی ترامپ در واکنش به وعده اروپا برای حفظ برجام، علی‌رغم خروج دولت آمریکا از آن، گفت که اروپا باید از خودش «شرمسار» باشد.

جولیانی حدود یک دهه است که پای ثابت سخنرانی‌ها در تجمعات منافقین است. طبق گزارشی که نشریه کریستین‌ساینس‌مانیتور در سال 2011 منتشر کرده است، گروهک منافقین خلق در آن سال مبلغ 25 هزار به سخنرانانی که دعوت کرده بود، پرداخت کرده است.


خبرگزاری تسنیم

۱۰ تیر ۱۳۹۷
مریم رجویطبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  افشاگری،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  آمریكا،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: نقش‌ منافقین در ناآرامی‌های ایران، منافقین، جولیانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی