نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 12 تیر 1397
نشست منافقین در پاریس و تناقضات تکراری


تبدیل «سال براندازی» به «قرن براندازی»!


سازمان منافقین بدون شک وقتی صحبت از براندازی نظام ایران و معرفی خود به عنوان آلترناتیو می‌کند، حتی برای ایرانی‌های خارج‌نشین مخالف نظام جمهوری اسلامی نیز سبب تمسخر و مضحکه است.

 
به گزارش خبرگزاری فارس «حسن حنیف» در روزنامه «وطن امروز» نوشت:

یکی از اهداف مشخص منافقین از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی که همواره در فعالیت‌های تشکیلاتی این سازمان  تعریف‌ شده، تلاش برای تجمیع نیروها، عناصر ضدانقلاب و هر جریان و محفلی است که زمینه معاندت با اسلام و انقلاب را دارد.
لذا با توجه به شروع این اقدامات از سال‌های ابتدایی دهه 60 باید این نکته را مدنظر قرار دهیم که رویه تقابل منافقین با انقلاب را باید ضمن دارا بودن یک عقبه فکری در 3 مرحله (1344 تا 1350، 1350 تا 1357 و در نهایت 1357 تاکنون) در نظر گرفت. منافقین از ابتدای انقلاب همواره به دنبال کسب رهبری مردم و در عین‌حال سامان دادن و موجه نشان دادن خودشان برای غربی‌ها به بهانه براندازی نظام بوده‌اند. سازمان از سال 57 تا شروع جنگ مسلحانه در جمع‌های محدود نیروهای داخلی و پس ‌از آن تا دوره کنونی، هر سالی را که از آن عبور کردیم، سال براندازی جمهوری اسلامی معرفی کرده‌ است و این رویه به‌جایی رسید که مریم رجوی سال 93 طی سخنرانی در نمایش سالانه ویلپنت، قرن 21 را قرن براندازی جمهوری اسلامی معرفی کرد!
معرفی قرن بیست و یکم به عنوان قرن براندازی با این هدف در دستور کار قرار گرفت تا سازمان را از ادعای مضحک هرساله درباره تغییر نظام در ایران و عدم تحقق چنین وعده‌ای در 3 دهه که با ریزش شدید نیروهای سازمانی منافقین همراه بود، راحت می‌کرد.
رجوی بدون اشاره به ترور چندین‌هزار نفر و جاسوسی برای عراق و غرب، سخن از یک حکومت دموکراتیک ایرانی گفت که در واقع بیان این مساله از زبان سرکرده منافقین، حتی برای ضد انقلاب هم تناقضی مضحک محسوب می‌شود.
امسال نیز منافقین طبق عادت هر ساله در نهم تیر ماه، نشست سراسری خود را با عنوان «گردهمایی بزرگ پاریس» یا همان نشست ویلپنت برگزار کردند؛ جلسه‌ای که مانند دیگر نشست‌های منافقین در طول 15 سال گذشته باز هم با نیروهای اجاره‌ای خارجی شامل کسانی با به طمع یک یا 2 شب جای خواب و یک تور یک روزه رایگان پاریس (برای دانشجویان) پر شد.
در واقع منافقین سال‌هاست دیگر حتی توان جمع‌آوری دیگر عناصر ضدانقلاب در نشست‌های خود را ندارند و این مساله به دلیل ملاحظه دیگر عناصر گروه‌های ضد انقلاب است که نمی‌خواهند به هیچ طریقی نام یا تصویرشان در کنار عوامل این فرقه تروریستی قرار گیرد و ننگ چنین اتفاقی را ولو به قیمت دریافت دستمزد نمی‌پذیرند.
اما این در حالی است که لابی این سازمان در کشورهای اتحادیه اروپایی و ایالات متحده با پرداخت دستمزدهای نجومی، برخی دولتمردان بازنشسته یا چهره‌های سیاسی را برای سخنرانی در این نشست دعوت می‌کند که امسال هم از این اصل مستثنا نبود. «رودی جولیانی» شهردار سابق نیویورک و مشاور حقوقی [غیررسمی] رئیس‌جمهور آمریکا به همراه «نیوت گینگریچ» رئیس اسبق سنای ایالات متحده میهمانان اجاره‌ای این مراسم بودند که با دریافت دستمزد‌های نجومی چند صدهزار دلاری برای سخنرانی به پاریس آمده بودند.
سخنرانی میهمانان مذکور در کنار مریم عضدانلو (رجوی) یک سوی سکه این نشست را تشکیل می‌دهد و در سوی دیگر باید به مساله میهمانان و مخاطبان حاضر در سالن ویلپنت اشاره داشت. منافقین امسال هم با استفاده از 300-200 نفر از نیروهای خود در اروپا، بی‌خانمان‌های اطراف پاریس و تعدادی دانشجوی غیرایرانی که اساساً هیچ تصوری از ایران، سازمان منافقین یا حتی محتوای جلسه ندارند، سالن اجاره‌ای خود را پر کردند و با شیوه‌های تصویربرداری سعی کردند نمایشی پرشکوه از گردهمایی خود ارائه کنند.
حضور غیرایرانی‌ها در شرایطی پرده از اقدامات پنهان این سازمان برای پر کردن سالن ویلپنت برداشت که حضور برخی رنگین‌پوستان در این نشست، چند سالی است توجه برخی رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.
بعد از پیگیری خبرنگار یکی از رسانه‌های محلی پاریس هویت این افراد و عملیات انتقال آنها از برخی کشورهای فقیر آفریقایی به پاریس مشخص شد. سازمان برای حضور مخاطب کافی در این سالن چند سال است به عنوان تورهای گردشگری تعداد قابل توجهی از شهروندان برخی کشورهای فقیر آفریقایی را راهی پاریس می‌کند و حضور در نشست سازمان را در برنامه‌های گردشگری یک هفته‌ای این مسافران قرار می‌دهد.
اما درباره اصرار سران منافقین برای تکرار چنین شوی بی‌نتیجه‌ای‌ باید اینطور توضیح داد که منافقین نه‌تنها در این جلسه سالانه، بلکه در دیگر حرکت‌های تبلیغی خود، تنها سعی دارند به منابع مالی و حمایتی خود یعنی سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان جمهوری اسلامی و مردم ایران نشان دهند هنوز نمرده‌اند و می‌توانند به عنوان اپوزیسیون مخالف نظام ایران مورد توجه و حمایت قرار گیرند. این موضوع مهم‌ترین دغدغه و مساله کادر مرکزی سازمان است که سال‌هاست در طیف‌های اپوزیسیون و ضد انقلاب، صندلی برای نشستن ندارند.
چنین سازمانی بدون شک وقتی صحبت از براندازی نظام ایران و معرفی خود به عنوان آلترناتیو می‌کند، حتی برای ایرانی‌های خارج‌نشین مخالف نظام جمهوری اسلامی نیز سبب تمسخر و مضحکه است. در واقع سازمان منافقین گروهی مملو از تناقضات رفتاری و گفتاری است که در هر ادعایی که درباره آزادی، حقوق زنان، زندانیان سیاسی و... می‌کند، خودش سابقه‌ای طولانی از مصادیق نقض حقوق بشر را در کارنامه دارد.
تجاوزهای گروهی به اعضای زن سازمان توسط سرکرده منافقین، محصور کردن اجباری 3 هزار نفر از اعضا در پادگان اشرف در عراق برای مدت 25 سال، شکنجه، زندانی کردن، قتل بی‌شمار اعضا در طول فعالیت سازمان و چندین‌هزار ترور علیه ملت بی‌گناه ایران در کوچه و خیابان‌های شهر‌های مختلف؛ کارنامه‌ واقعی این گروه را تشکیل می‌دهد. حال چنین گروهی امسال هم در یک شوی تبلیغاتی سالانه تشکیل جلسه می‌دهد تا سرکرده آن برای آزادی ملت ایران و حقوق بشر سخنرانی کند و نسخه جدیدی از دموکراسی بپیچد!


 خبرگزاری فارس

۱۳۹۷/۰۴/۱۱طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  فرانسه،  پرونده، 
برچسب ها: از «سال براندازی» تا «قرن براندازی»!، منافقین، ویلپنت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی