نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

صحنه دیدنی مواجهه شجاعانه خبرنگار آمریکایی با اعضای گروهک تروریستی منافقین که قصد تجمع مقابل سازمان ملل را در نیویورک داشتند، خبرساز شد.

«شما در زمان جنگ تحمیلی ایران، با صدام همکاری کردید و دانشمندان زیادی را ترور کردید. شما تروریست هستید»


مواجهه شجاعانه خبرنگار آمریکایی با اعضای گروهک تروریستی منافقین در مقابل سازمان ملل

روز سه‌شنبه، سوم مهر نشست مجمع عمومی سازمان ملل با رؤسای جمهور همه کشورهای جهان در مقر سازمان ملل در نیویورک برگزار شد. این مجمع البته حاشیه‌هایی هم داشت که از جمله آن‌ها، قصد تجمع گروهک تروریستی منافقین مقابل این سازمان بود. اما حاشیه‌ای که در طی برگزاری این مجمع خبرساز شد، مواجهه کالب ماپین، خبرنگار و پژوهشگر آمریکایی با اعضای این گروهک تروریستی بود که در نیویورک قصد تجمع مقابل سازمان ملل متحد داشتند.

کالب ماپین در توئیت خود پس از برگزاری مجمع سازمان ملل متحد نوشت: امروز با چند نفر از تروریست‌های مجاهدین خلق برخورد کردم که قصد تجمع ضد ایران مقابل سازمان ملل را داشتند. آن‌ها را نگاه کنید که قصد دروغ گفتن درباره تاریخ خود در همکاری با صدام حسین و اسرائیل و ترور دانشمندان را دارند.

فیلم منتشر شده توسط این خبرنگار آمریکایی که در توئیتر خود منتشر کرده و خطاب به مجاهدین خلق می‌گوید: «شما در زمان جنگ تحمیلی ایران، با صدام همکاری کردید و دانشمندان زیادی را ترور کردید. شما تروریست هستید». این خبرنگار همچنین در انتقاد از عملکرد سازمان ملل می‌گوید «شما اینهمه ترور انجام داده‌اید اما سازمان ملل اسم‌تان را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار نداده است» و در آخر چند بار با صدای بلند فریاد می‌زند «شما تروریست هستید».


باشگاه خبرنگاران جوان
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷

طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  افشاگری،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  گروه تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: واکنش خبرنگار آمریکایی با منافقین در مقابل سازمان ملل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی