نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بعد از سی سال دوری بلاخره برادر کوچکت,  باقر  فیلمی از تو برامون پیدا کرد و فرستاد تا ببینم من هنوز ...
2018/10/07 by Iran Interlink

نامه زهرا اشرفخانی ( التفات ) به پسرش میر واقف صداقی در آلبانی

انجمن وطنم سوئیس ۶ اکتبر ۲۰۱۸


نامه زهرا اشرفخانی(التفات) به میر واقف صداقی در آلبانی

خانواده میرواقف صداقی اسیر مجاهدین خلق در آلبانی پسرم واقف سلام دوستت داریم و چشم براه ایم , بعد از سی سال دوری بلاخره برادر کوچکت ,  باقر * فیلمی از تو برامون پیدا کرد و فرستاد تا ببینم من هنوز هم در شوک هستم بدلیل اینکه خودم توان نوشتن این نامه را ندارم از برادرات خواستم کمکم کنند تا این نامه را برات بنویسم .

تقریبا یکسال پیش یک غریبه به اسم تو به من زنگ زد و گفت که من واقف هستم صدای این نفراصلا شبیه به صدای تو نبود من باور نکردم به او گفتم پدرت , عموهات , دائیهایت و خاله همه و همه  فوت کردند. ولی از او هیچ احساسی ندیدم نه گریه ای و نه چیز دیگر , او هیچ  احساسی نسبت  به من داشت خیلی کوتاه و مختصر با من صحبت کرد و تلفن را قطع کرد شماره تلفن او بسته بود و من نتوانستم شماره او را بردارم  اما از آنروز استرس و نارحتیهای من صد چندان شده هر روز جلوی تلفن میشینم و گریه میکنم  تا شاید یکباره دیگر آن غریبه زنگ بزند و خبری از تو بشنوم اما  افسوس تا به امروز خبری نشد که نشد .

پسرم دوستت دارم آخر من هم یک مادرم تمام امیدهام بعد از سی سال یکی یکی دارند از بین میروند , لعنت خدا بر رجوی , رجوی در این ۳۰ سال چی یادتان داده یادتان داده که به برادرکوچت بگوئی نا برادری  , پسرم تو را چی شده آیا در اثر فشارها مجبور شدی اینطوری حرف بزنی چرا ۳۰ سال تلفن و نامه نداشتی چرا بما عکس نفرستادی چرا ازدواج نکردی .من که همیشه خوشبختی تو را آرزو داشتم  همیشه دوست داشتم نوه هام را بغل بگیرم چرا خودت را بدام انداختی گناه من , یک مادر پیر چیست پسرم الان ۶۰ سال داری چه بلائی سرت آوردند که اینهمه دروغ گفتی , پاپات که آرزوی دیدن تو را بگور برد میخواهی من هم همینطور بشوم .

طاقت من دیگر تمام شده نفرین و لعنت  من بر رجوی وآل رجوی یک روزی بلاخره آه من مادرپیر گریبان رجوی را خواهد گرفت , این من بودم که از باقر خواسته بودم دنبال تو بگردد و از باقر خواستم اگر من فوت کردم تو را تنها نگذارد , چی چی بهت  گفتند و چه فشاری رویت بوده که اینطوری به برادرت پریدی این انصاف نیست نه من نه هیچکدام از برادارات و خواهرت از تو دلگیر نیستیم . واقف من اینطور نبود چه بلائی سرش آوردند .

پسرم همیشه دوستت داریم و همیشه چشم براهت خواهم نشست تنها آرزو و امید من دیدن توست .

فدای پسرم واقف خدا را شکر که فیلم تو را دیدم همین که زنده هستی صدهزار بار جای شکر دارد . خدا نگهدارتو هر جا که هستی مواظب خودت باش هر چه نیاز داری بگو تو تنها نیستی ما همیشه با تو خواهیم بود . از اینجا هزاران بار میبوسم ات .

زهرا اشرفخانی
ایران شهرک اندیشه ۱۲ مهر ۹۷        

طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  نامه های سرگردان،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: نامه زهرا اشرفخانی(التفات) به میر واقف صداقی در آلبانی، میر واقف صداقی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی