نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 22 آبان 1397
پیشنهاد فرقه رجوی به جداشدگان آلبانی

جاسوسی درقبال حمایت مالی

اخبار رسیده از آلبانی حاکی از آن است که سرکردگان فرقه تروریستی رجوی که با موج فزاینده درخواست جدایی اعضا و بن بست لاعلاج حفظ موجودیت تشکیلات خود مواجه هستند بعد از تبانی با کمیساریای آلبانی که منجر به قطع مستمری برخی از اعضا واعمال فشارهای سیاسی و روحی و روانی گردیده، درآخرین ترفند خود شیوه رذیلانه تحت فشار قرار دادن اعضای جداشده که زیر شدیدترین فشارهای مالی وگذران زندگی هستند را دردستور کار قرار داده است.

مسئولین فرقه به این اعضا پیام داده اند در قبال تحریم اعضای جداشده ای که منتقد فرقه هستند و جاسوسی از فعالیت های آنها حاضرهستند کمک های مالی به آنها را از سر بگیرند.


در این میان اعضایی که به صورت قاچاق قصد رفتن به کشورهای اروپایی را داشته ولی در مرزهای یونان دستگیر و مجبور به بازگشت به البانی شده اند به صورت مضاعف تحت فشارهای فرقه هستند.

اعضای جداشده اما شرف و گرسنگی و آوارگی و بی خانمانی در آلبانی را بر ننگ خودفروشی و جاسوسی بر علیه دیگر دوستان از بند رسته ترجیح داده اند.

مریم رجوی درهراس از تلاش های افشاگرایانه اعضای جداشده  آنها را درلیست سیاه قرار داده وهرگونه رابطه با آنها را مرز سرخ اعلام کرده است .


آنها می خواهند همانند مناسبات اسارتگاه اشرف مانع از ایجاد رابطه بین اعضای جداشده گردند . درتشکیلات اشرف هرگونه رابطه فردی اعضا بایکدیگر وخارج از کنترل فرماندهان ممنوع وشعبه سپاه پاسداران تلقی میشد واعضا مجبور بودند درقبال برقراری هررابطه ای به مسوولین حساب پس داده وتحت برخورد تشکیلاتی قرار دهند. جاسوسی از یکدیگربا آموزش های شستشوی مغزی والقاء ذهنی کاملا نهادینه شده بود.

دراین تشکیلات جهنمی هرعضو یک مراقب داشت و درحقیقت اعضا ناخواسته زندانبان خود بودند. براساس دستورالعمل های تشکیلاتی اعضا مجبور بودند یک دفترچه ۸/۱ داشته باشند تا تراوشات فکری وهرآنچه درطول روز به ذهنشان رسیده  و رفتار وکردار دیگر اعضا را درآن بنویسند و به تشکیلات گزارش کنند.  این درحقیقت نوعی مانیتور ذهن اعضا بود تا مسئولین بدانند از صبح تا شب در ذهن اعضا چه می گذرد ونسبت به شخص اطلاعات کافی و شناخت دقیق داشته باشند. دروغ گویی، تملق گویی، چاپلوسی، خودنمایی و زیراب زنی دیگر اعضا دستاورد و محصول نگرشی بود که به نام “انقلاب مریم” براعضا تحمیل گردید.


درچنین شرایطی جاسوسی و خبرچینی بالاترین ارزش ومعیارصلاحیت اعضا در نظام رتبه بندی وتعیین رده وسطح تشکیلاتی گردید وبالاترین مسوولین و فرماندهان درحقیقت دروغ گوترین وجاسوس ترین اعضا بودند. تحت تاثیرکارکرد همین شیوه دروغ گفتن امری بدیهی و مقدس بشمارمی رفت. دستورالعمل رجوی که از محتوای انقلاب مریم نشات می گرفت این بود که باید خود را نفی و حرف بیرون اگرحتی دروغ باشد را اثبات کنند. در تفکر رجوی شب را هم اگر منافع تشکیلات ورهبری ایجاب کند باید روز جلوه داد.فرقه رجوی حال درنظردارد درالبانی هم همین شیوه را ترویج نماید. مجبور کردن اعضای جداشده به جاسوسی برعلیه یکدیگر وبه کارگیری و جایگزین کردن پول ودیگر امکانات رفاهی درقبال زیرپا گذاشتن شرف وابرو و اعتبار و حیثیت انسانی مانیفستی است که رجوی این روزها در کشور آلبانی ارائه میدهد. سرکرده فرقه ای که روزی ادعای آزادی وارتقاء کمال خداگونگی انسانها  و خروج از قید و بند اسارت بار وبنده ساز را داشت اکنون تاکجا باید دریک روند دگردیسی ضدانسانی واخلاقی وسیاسی فرورفته باشد که اعضای گرفتار ونیازمند را چنین سرابی که درحقیقت عمق گنداب لجن الود ایدئولوژیش را به نمایش می گذارد به معرض خرید وفروش بگذارد. ولی اعضای شرافتمند که تمامی عمر وجوانی خود را در زنجیر دروغ رجوی باخته اند هنوز انقدر شرف وغیرت وانسانیت دروجودشان وجود دارد که به سوی رجوی و پول های حرامش تف بیندازند. رجوی به اشتباه اعضای باغیرت و باپرنسیب را همانند خود می پندارد که شرف وابرو ومردم وکشورخودرا به شیوخ مرتجع سعودی وفرماندهان جنایتکار امریکایی  به درهم ودلار فروخت..به رجوی باید گفت ای خائن بدسرشت، سرنوشت قانون حق و عدالت را به خوبی بر دفتر تو خواهد نگاشت؟!!

اکرامی
خوزستان
سه شنبه, آبان ۲۲, ۱۳۹۷طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  جداشدگان از فرقه رجوی،  پرونده،  جاسوسی، 
برچسب ها: جاسوسی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی